istanbul escort
DOLAR 18,4191 0.52%
EURO 17,8508 -1.1%
ALTIN 973,04-1,08
BITCOIN 348741-1,28%
Uşak
21°

AÇIK

13:01

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

  samet çelik agora yönetim uşak reklam
  nazmi özay reklam
  Tiyatro
  samet çelik agora yönetim uşak reklam nazmi özay reklam Tiyatro
  Aslıhan Banu ER
  e42art reklam

  Trafik Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu

  Trafik Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu

  ABONE OL
  3 Haziran 2022 14:20
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL
  e42art banner reklamatasay uşak reklam
  Aslıhan Banu ER
  e42art banner reklam reklam atasay uşak reklam

  Trafik Medya Ödülleri, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katılımlarıyla İstanbul Haliç Kongre Merkezinde gerçekleştirilen programda sahiplerini buldu.

  Aslıhan Banu ER Tiyatro

  Programa ayrıca; İçişleri Bakan Yardımcıları Muhterem İnce, Tayyip Sabri Erdil, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Sahil Güvenlik Komutanı Tümamiral Ahmet Kendir, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul Emniyet müdürü Zafer Aktaş, Trafik Başkanı Mehmet Yavuz, Daire Başkanları ile medya ve sanat camiasından çok sayıda isim katıldı. 

  Trafik Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu

  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu konuşmasında, “Gönül isterdi ki bu programa 34 yaşında ve iki çocuk annesi olan Emsal Gök’ü, 33 yaşındaki Orhan Yaşa’yı, 25 yaşındaki ve henüz dört ay önce baba olmuş Arif Canbulut’u, 21 yaşındaki Harun Özcan kardeşimizi de çağırabilseydik. Eğer katılsalardı muhtemelen benim konuşmalarımdan daha kısa ama çok daha etkili, hepimize ders verecek bir konuşma yapabilirlerdi. Ancak ne yazık ki gelemeyecekler ve konuşmaları yapamayacaklar. Çünkü hepsi son bir hafta içerisinde geçirdikleri trafik kazalarında hayatlarını kaybetti” dedi.

  İstanbul Haliç Kongre Merkezinde gerçekleştirilen programda sahiplerini buldu.

  Bakan Soylu, “Amerika Birleşik Devletleri’ndeki önemli bir sigorta şirketi, trafik kazaları üzerinde yaptığı bir çalışmada trafik kazalarına neden olan önemli 5 etkeni sıralamış. Dikkatin dağıldığı sürüş, aşırı hız, alkollü araç kullanmak, dikkatsiz sürüş ve yağmur. Dikkat ederseniz, dikkatin dağıldığı sürüş ve dikkatsiz sürüş diye aynı görünen iki kavram var ama aynı değiller. İlk sıradaki dikkatin dağıldığı sürüş; trafikte cep telefonu kullanmak, direksiyon başında yemek yemek veya bir şeyler içmek gibi davranışlardır. Yani aslında sürücü dikkatli, aracı normal kullanıyor, yolda normal gidiyor ama dikkatini dağıtan bu etkiler yüzünden kaza yapıyor” şeklinde konuştu.

  2021-2030 karayolları trafik güvenliği projesi kapsamında

  Soylu, 2021-2030 karayolları trafik güvenliği projesi kapsamında sıfır can kaybı hedeflediklerini de sözlerine ekleyerek şöyle konuştu: “Bu yıl bir kampanya yapıyoruz. Emniyet kemeri caridir, telefonla konuşmamak caridir, sürat yapmamak caridir. Şimdiki hedefimiz hem kazaları azaltmak hem de yeni başarılara kapılar aralamaktır. Önemli bir zihniyet değişikliği gerçekleştiriyoruz. Başarılarımız özgüvenimizi arttırdı. Trafik kazaları nedeniyle hiç kimsenin ölmediği, kalıcı hasar görecek şekilde yaralanmadığı bir Türkiye’yi vizyonumuz olarak belirlenmesi de özgüvenimiz ve kararlılığımızın göstergesidir. Bu vizyon doğrultusunda güvenli sistem, sıfır can kaybını temsil eden vizyon sıfır yaklaşımını benimsedik. 2021 ve 2030 Karayolları Trafik Güvenliği Strateji belgesini ve 2021-2023 Karayolları Trafik Güvenliği Planını uluslararası normlara uygun olarak hazırladık, onay aldık. Bu yeni dönemde bir yandan trafik kazalarını azaltmaya diğer yandan da kazalardaki can kaybı ve ciddi yaralanmanın önlenmesini hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.

  Aslıhan Banu ER
  Trafik Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu

  Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, yaptığı konuşmada; “Emniyet Teşkilatı olarak, sağlıklı bir trafik akışının sağlanması noktasında sürekli ve etkili denetimler yaparken, bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmaları ile de davranış değişikliği ve duyarlı bir toplum oluşturmaya özellikle gayret ediyoruz. Herkesin ortak sorumluluk alanlarından biri olan trafikte yapılan en küçük bir hata, asla geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilmektedir. Bu nedenle toplumun her kesiminin elini taşın altına koyması ve trafik güvenliği konusundaki çalışmalara destek vermesi elzemdir.” diye konuştu. 

  Trafik Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu

  Trafikte sadece denetimlerle değil; dikkatli, özenli ve örnek bir yaklaşım sergileyerek ve trafik güvenliğini ortak sorumluluk alanı kabul ederek bir başarı elde edebiliriz. Bu nedenledir ki, trafikte devamlı olarak kural koymayı değil, ortak bir yaklaşım oluşturmayı, ceza yazmayı değil, cezaya sebebiyet veren yanlış davranış modellerini ortadan kaldırmayı, bireysel bir tutum değişikliğini değil, topyekûn bir farkındalık oluşturmayı amaçlıyoruz. Trafik sorumluluğunu ve güvenli bir hayatı sahiplenme noktasında ‘bu yolda hep birlikteyiz’ mesajıyla toplumun her kesimini bu duyarlılığı paylaşmaya davet ediyoruz. Vizyon sıfır ilkesi ve güvenli sistem yaklaşımı ile sıfır kaza, sıfır can kaybı, sıfır acı hedefimiz doğrultusunda, görsel medyanın gücünü kullanırken; toplumun rol modelini oluşturan siz değerli isimlerin desteği ve katkısının önemine de yürekten inanıyoruz.” dedi.

  Trafik Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu

  Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş sözlerini; “Toplum tarafından dikkatle takip edilen yayınlarda sizler tarafından verilen mesajlar, sadece farkındalığa olumlu ve yararlı katkılar sunmakla kalmıyor, bizlerin sorumluluğunu da hatırlatıyor. Sayın Bakanımızın birebir yönlendirmeleri ve takibi ile yaptığımız yeni uygulamalar ve farkındalık çalışmaları, her bir vatandaşımızın trafik kurallarına uyma noktasında gösterdiği azami özen ve sahada çalışan arkadaşlarımızın üstün gayreti neticesinde, trafik kazalarında son 10 yılda çok ciddi oranda bir düşüş sağlayarak, birlikte önemli mesafeler kat ediyoruz. Daha güvenli araçlar, güvenli yollar, güvenli yol kullanıcıları oluşturmak için ülke olarak elimizden geleni yapmaya devam edecek, kamuoyunun desteği ve ortak sorumluluk duygusu ile hareket ederek küresel hedef doğrultusunda inşallah trafikte can ve mal kayıplarını hep birlikte sıfırlayacağız. Tabii bu süreçte, trafikte her yıl daha iyiye gitmek için topluma örnek olan sizlerin mesajlarını da 84 milyon ile birlikte büyük bir dikkatle takip edeceğiz.” diyerek sonlandırdı.

  Yapılan değerlendirmeler sonucu başarılı olan Medya kuruluşlarına ödüllerini Bakan Soylu, seçici kurul üyeleri ile birlikte verdi. En güncel Uşak haberleri , Uşak haber sitesi olan 64ajans.com yer alır. Güncel Uşak haberleri okumak için web sitemizi takipte kalın. Ayrıca bizlere sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

  Aslıhan Banu ER

  Tiyatro nazmi özay reklam
   Aslıhan Banu ER Tiyatro

   En az 10 karakter gerekli


   HIZLI YORUM YAP

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

   ankara travestiankara travestiankara travesti ankara travesti