DOLAR 32,5139 0.19%
EURO 34,8823 0.42%
ALTIN 2.484,030,90
BITCOIN 1983605-4,71%
Uşak
16°

AÇIK

13:09

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu Uşak
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Kamuoyuna Duyurulur

  Kamuoyuna Duyurulur

  ABONE OL
  4 Mart 2024 09:30
  Kamuoyuna Duyurulur
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu UşakKGYS Sponsorlu Reklam

  Kamuoyuna Duyurulur Yaklaşmakta olan 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala masa başında yapılan anketlerle algı oluşturmaya çalışan bir takım güruhları gülerek ama hallerine de üzülerek izliyoruz. Hemşerilerimiz tarafından kabul görmemiş, sokakta cadde de karşılık bulmamış, söylemleri, vaatleri inandırıcı gelmemiş kişiler kendilerine masa başında karşılık ve sevgi aramaktadırlar. Seçim kampanyamız boyunca sürekli saha da olan, devamlı vatandaşlarımızın arasında çalışma yapan biri olarak halkımızın şahsıma karşı ilgi ve alakası, samimiyet ve sıcaklığı ve sürekli olarak bizi konuşmaları belli ki belli çevreleri rahatsız etmiştir.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam Mega Müjde Sponsorlu Reklam

  Gerek iş hayatım da gerek sosyal yaşantım da her zaman bilime inanan ve bu düşüncemi yaptığım işe entegre eden biri olarak yaptığımız kampanya sürecinde çalışma ekibimle birlikte, alanında uzman arkadaşlarımla  bizler de düzenli olarak anketler yapmakta, halkımızın istek talep ve beklentilerini sürekli ölçmekteyiz. Yaptığımız ölçümler neticesinde de 31 Mart yerel seçimlerinde halkımızın şahsıma ve Milliyetçi Hareket Partimize teveccühü oldukça yüksektir ve giderek te yükselmektedir. Çünkü Uşaklı hemşerilerimizin feraseti yüksektir. Uşak halkı kimin en iyi hizmeti sunacağını, şehri en iyi kimin kalkındıracağını, kimin doğal, kimin yapay ve yapmacık olduğunu ayırt edecek duyarlılığa sahiptir.

  Sözde anket şirketleri, koca koca siyaset insanları, belli mihraklara hizmet eden algı spekülatörleri masa başında neredeyse abaküsle yaptıkları anketlerle algı oyunlarını sürdürmeye devam etsinler.

  Biz masa da değil sahada yapılan bilimin ışığında analizleri yapılan anketlerimize inanmaya devam edeceğiz.

  samet çelik
  mgt auto reklam nazmi özay reklam

  Gerçekleri söyleyerek ancak aday olan diğer arkadaşlarımızı ve bu partilere gönül veren hemşerilerimizi de kırmadan kampanyamızı sürdürmeye devam edeceğiz.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam

  Algı oyunlarına aldırış etmeden saha da hemşerilerimiz tarafından gördüğümüz teveccühe, hemşerilerimizin bizi kurtarıcı olarak görmesine, bizden hizmet beklediğinin farkında olarak Uşak için çalışmaya devam edeceğiz.

  Ortamı germeye çalışanlara inat sakinliğimizi koruyarak, seçim bittikten sonra herkesin yüz yüze bakacağını tavsiye ederek; kırmadan, dökmeden, yıkmadan,  yapıcı tavrımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

  Centilmence başladığımız kampanyamızı centilmence sürdürmeye ancak bu tarz algı oyunlarına ve kirli hesaplara karşı da tavrımızı koruyarak çalışmaya devam edeceğiz.

  Uşak için sadece çalışmak yetmez

  nazmi özay reklam

  Uşak için çok çalışmak gerek

  Bunun bilincinde olarak küçük beyinlere, kirli zihinlere inat büyük projeler konuşmaya devam edeceğiz.

  Kamuoyuna saygılarımla

  Sezer ATEŞ

  Milliyetçi Hareket Partisi Uşak Belediye Başkan Adayı

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
   Uşak Seramik Sponsorlu Reklam

   En az 10 karakter gerekli


   HIZLI YORUM YAP
   ankara travesti

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.