DOLAR 32,9442 0.07%
EURO 35,8695 -0.06%
ALTIN 2.540,010,22
BITCOIN 2227176-1,22%
Uşak
33°

AÇIK

13:16

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Yeniden Yerele’ Diyen YZB, 14 Eylül’de Kapılarını Aralayacak 

  Yeniden Yerele’ Diyen YZB, 14 Eylül’de Kapılarını Aralayacak 

  Yeniden Yerele

  ABONE OL
  7 Eylül 2022 23:57
  Yeniden Yerele’ Diyen YZB, 14 Eylül’de Kapılarını Aralayacak 
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL
  Çiftçioğlu Otomotiv Reklam
  Çiftçioğlu Otomotiv Reklam

  Yeniden Yerele’ diyen YZB, 14 Eylül’de kapılarını aralayacak Yerel Zincirler Ömer Düzgün Başkanlığında  yeniden buluşuyor. Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Ömer Düzgün “Yerelin  gücünü önceliğimiz haline getiriyor, yeniden yerele, yeni yaklaşımlarla yenileneceğimiz bir dönemin kapılarını aralıyoruz”Bu yıl 13.sü düzenlenecek olan Parekendeciler Konferans ve Fuarı Yerel Zincirler Buluşuyor 14-15 Eylül tarihleri arasında Haliç  Kongre  Merkezinde    yapılacak.

  Yeniden Yerele 

  Haliç Kongre Merkezi’nde düzelenen organizayon hakkında basın açıklaması yapan Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Ömer Düzgün Açıklamasında “Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) olarak, organize perakende sektörüne ürün ve hizmet sağlayan üretici ve tedarikçi firmalar ile zincir marketleri bir araya getiren, sektörünün en büyük organizasyonu Verel Zincirler Buluşuyor (VZB) Konferansi ve Fuarinin on üçüncüsünü, 14-15 Eylül 2022 tarihlerinde, İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenleyeceğiz.

  14-15 Eylül 2022 tarihlerinde, İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenleyeceğiz.

  Ülkemiz perakende sektöründe faaliyet gösteren tüm perakendecilerimizi organize yapı içinde, koyiti kuralı, sistematik, gelişmelerini tamamlamış güçlü markalar haline getirme vizyonuyla çalışmalarımız yürütüyoruz. Geride biraktiğimiz 16 yilda, yerel perakendeciligi geliştirmek güçlendirmek ve rekabet gücünü daha da yukanya taşımak için Türkiye’nin dört bir yanındaki 14 Perakendeciler Demeği (PERDER) ile önemli adımlar attık

  Yeniden Yerele     
  Yeniden Yerele     

  Hayata geçirdiğimiz projelerle üreticimize, tedarikçimize, tüketicimize, sektörümüze,
  bulunduğumuz şehirlere ve Türkiye’ye pek çok alanda değer katan yerel zincirler olarak ülke genelinde toplam 5 bini aşkın markette, 100 binin üzerinde çalışan ile faaliyetlerimize devam ediyoruz. TPF olarak, odağımıza müşterilerimizin memnuniyetini alarak, tüm jenerasyonlara hitap eden projeleri hayata geçirmeyi hem ülkemizin ekonomisine hem de istihdamına katkı  sağlamayı sürdüreceğiz.

  YÜZLERCE YENİ ÜRÜN SEKTÖR PROFESYONELLERİYLE BULUŞACAK

  Konferans ve fuar katılımı kapsamında katilimailarina eşsiz bir atmosfer sunan VZB, sektördeki iş birligi k larını güçlendirmekte ve network olanaklan yaratmaktadır. Her yıl belirlenen ana
  tema doğrultusunda geleceğe dönük yol haritalan çizilmesine imkan tanıyan YZB konferans günümüze kadar birçok önemli sektor duayenini ağırlamıştır.

  GIDA PERAKENDESİNDE YENİLENME ZAMANI”

  YZB 2022’de günlük yaşamdan iş süreçlerine kadar yaşanan büyük değişimin ardından, tarladan sofraya yeni bir süreci kurgulamak adina, varlığımızı güçlendiren başarımın temel unsurlarını ve değerlerimizi yeniden ele alarak yeni bir büyüme ivmesi yakalamayı hedefliyoruz. Yerelin  gücünü önceliğimiz haline getiriyor, yeniden yerele, yeni yaklaşımlarla yenileneceğimiz bir dönemin kapılarını aralıyoruz. Organizasyonumuza katılım sağlayarak katkı sağlayan tüm sektor paydaşlanmıza teşekkür ederiz” Dedi. En güncel Uşak haberleri , Uşak haber sitesi olan 64ajans.com yer alır. Güncel Uşak haberleri okumak için web sitemizi takipte kalın. Ayrıca bizlere sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımla

  Ömer Düzgün
  Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı    

  Çiftçioğlu Otomotiv Reklam
   Çiftçioğlu Otomotiv Reklam

   En az 10 karakter gerekli


   HIZLI YORUM YAP
   ankara travesti

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.