DOLAR 33,1952 -0.11%
EURO 36,0226 -0.6%
ALTIN 2.548,96-1,98
BITCOIN 22127710,50%
Uşak
29°

AÇIK

13:16

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Uşak Fotoğraf Sanatkârları Esnaf Odası Başkanı Ömer Önal Ocak Ayında Yapılacak Olağan Genel Kurulda Tekrar Aday Olacağını Duyurdu.
  • 64 Ajans
  • Gündem
  • Bülten
  • Uşak Fotoğraf Sanatkârları Esnaf Odası Başkanı Ömer Önal Ocak Ayında Yapılacak Olağan Genel Kurulda Tekrar Aday Olacağını Duyurdu.

  Uşak Fotoğraf Sanatkârları Esnaf Odası Başkanı Ömer Önal Ocak Ayında Yapılacak Olağan Genel Kurulda Tekrar Aday Olacağını Duyurdu.

  Uşak Fotoğraf Sanatkârları Esnaf Odası Başkanı Ömer Önal Ocak Ayında Yapılacak Olağan Genel Kurulda Tekrar Aday Olacağını Duyurdu.

  ABONE OL
  3 Haziran 2022 14:17
  Uşak Fotoğraf Sanatkârları Esnaf Odası Başkanı Ömer Önal Ocak Ayında Yapılacak Olağan Genel Kurulda Tekrar Aday Olacağını Duyurdu.
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL
  Çiftçioğlu Otomotiv Reklam
  Çiftçioğlu Otomotiv Reklam

  Uşak Fotoğraf Sanatkârları Esnaf Odası Başkanı Ömer Önal Ocak Ayında Yapılacak Olağan Genel Kurulda Tekrar Aday Olacağını Duyurdu. Sözlerime başlamadan önce 2022 yılına sayılı günler kala yeni yıla kavuşmanın heyecanı içerisinde olduğumu belirtmek isterim. 2022 yılının başta esnafımız olmak üzere tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum. Yeni yılın ekonomik olarak refaha kavuşacağımız, ekonomideki gereksiz dalgalanmanın son bulduğu bir yıl olmasını temenni ediyorum. Ayrıca virüs belasının sona erdiği; yan yana, omuz omuza olduğumuz günlere kavuşmamızı diliyorum.

  Değerli Esnaf ve Sanatkâr Dostlarım Kıymetli Üyelerimiz;

  Uşak Fotoğraf Sanatkârları Esnaf Odası Başkanlığına, 2014 yılında sizlerin desteği ile göreve getirildik. O günden bu güne kadar 8 yıl içerisinde güzel işlere imza attık. Odamız bünyesinde oturacak bir sandalyenin dahi olmadığı bir devralıştan bugün şehirde esnafına sahip çıkan, kurumlar arası diyalogların sağlamlaştırılması ile muhatap kabul edilen bir Başkanlığımız oluştu. Bu haklı gururun mutluluğu içerisindeyim.

  Başkanlığım döneminde gençliğin vermiş olduğu heyecan ile daima odamız prestijinin arttırılması için yönetimim ile birlikte büyük emek ve gayret sarf ettik. Bugün iyisiyle kötüsüyle sekiz yılı tamamladık. Biz insanoğluyuz, muhakkak ki hata yapabiliriz. Bilerek veya bilmeyerek kalp kırdık ise affola, herkesten bu vesile ile helallik istiyorum.

  Üstat Neşet Ertaş’ın dediği gibi ‘’ aşkınan koşan yorulmaz

  Üstat Neşet Ertaş’ın dediği gibi ‘’ aşkınan koşan yorulmaz ‘’. Gelinen süreçte hala dimdik ayakta olduğumuzu belirtiyor ilk günkü heyecanla 2022 yılı içinde gerçekleşecek Başkanlık seçimlerinde şahsım ve yönetim kurulum ile adaylığımı ilan ediyorum. Hep birlikte yürünecek daha çok yolumuz var.

  2014 yılından beridir Anıtkabir, Çanakkale, Şirince, Kuşadası ve Milli Park Gezisi gibi geziler yanında meslek gruplarımızın gelişmesine yön verecek İzmir ve İstanbul gibi yerlerde gerçekleşen fuarlara düzenlediğimiz turlar sayesinde katılım sağlatmaya çalıştık.

  Oda Başkanlığımız olarak bu süreçte imkânlar nispetince sizlerle yan yana olmaya özen gösterdik. Ramazan ayında gerçekleşen iftar organizasyonumuzla manevi atmosferini birlikte soluduk. Hazırladığımız kahvaltı ve yemek organizasyonlarımızla birlik ve beraberliğimizi pekiştirdik. Sadece kendi aramızla gerçekleşen etkinliklerle değil çeşitli organizasyonlarla şehrimiz önemli noktalarında odamızın adını çokça zikrettirdik ve ulusal ve yerel basında yerimizi aldık. Şanlı Türk Bayrağımız, 10 Kasım’da Mustafa Kemal Atatürk silueti, Ramazan ayı içeride Allah (cc) ve Muhammed lafızlarının yazı ve resmedilmiş halini binlerce karanfille nakış nakış işledik. Başta ilimiz protokolünden tebriklerin yanı sıra görsel şölen olarak halkımız tarafından yapılan çalışmalar tam not aldı.

  2020 Mart yılı içinde ülkemizi de etkileyen Corona Virüs vakası ile tüm esnafımızla zor zamanlar geçirdik.

  2020 Mart yılı içinde ülkemizi de etkileyen Corona Virüs vakası ile tüm esnafımızla zor zamanlar geçirdik. İşletmemizi açmanın dahi müsaade edilmediği iki yıllık süreçte maddi zararları ve üzüntüsünü yeni yeni atlatmaya ve kendimizi toparlanmaya çalışıyoruz.

  Ocak 2022 yılı içerinde gerçekleşecek başkanlık seçimimizde artık üretmek ve geliştirmek adına politikalar izleyeceğimizi belirtmek isterim. Bu alanda artık teknoloji ve sistemlerini yakından takip edecek günün şartlarına ayak uydurmuş esnafımız ile hizmet ağımızı geliştirmek hedefindeyiz. Bu bağlamda;

  • GOOGLE hizmetleri için destek ve eğitimler,
  • E-Ticaret Sistemi ve gereksinimleri için eğitim, seminer ve firmalarla görüşmeler,
  • Sosyal Medyayı etkili yönetim modelinin eğitimleri,
  • Odamız bünyesinde kurulacak E-Ticaret sitesi ile ürünlerini online olarak satışlarınız,
  • KOSGEP – TKDK gibi yatırım ve finansman anlamında esnafımız için birebir görüşmeler,
  • Gelişimimize katkı sağlayacak fuar, sempozyum, seminer, açıkoturum ve panel gibi etkinliklerin oluşturulması,
  • Kısa zaman önce çalışmaları tamamlanan ‘’Uşak Esnafı Kazanacak’ projesi ile tüm esnafımıza katma değer katacak anlaşmalar,
  •  Esnaf şenlikleri, konser ve birlik beraberlik gün ve geceleri,
  • Kurumlar arası iş birliği önceliği ile daha etkin hamleler…

  Şahsım ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte sizlerden aldığımız güç ve destek ile aynı kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz.  Hizmetkârı olmaktan onur duyduğum kıymetli esnaf ve sanatkârlarımızı 10 Ocak 2022 Pazartesi günü gerçekleşecek seçimlere bekliyoruz. Heyecan ve coşku içinde yapacağımız genel kurulumuzun şimdiden şehrimiz ve esnaflarımız için hayırlı olmasını diliyorum. En güncel Uşak haberleri , Uşak haber sitesi olan 64ajans.com yer alır. Güncel Uşak haberleri okumak için web sitemizi takipte kalın. Ayrıca bizlere sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

    Ömer ÖNAL

  Fotoğraf Sanatkârları Esnaf Odası Başkanı

  Çiftçioğlu Otomotiv Reklam
   Çiftçioğlu Otomotiv Reklam

   En az 10 karakter gerekli


   HIZLI YORUM YAP
   ankara travesti

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.