DOLAR %
EURO %
ALTIN 2.464,21-0,20
BITCOIN 2020615-1,72%
Uşak
29°

AÇIK

13:12

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu Uşak
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  UOSB 22. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ

  UOSB 22. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ

  UOSB 22. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ

  ABONE OL
  20 Temmuz 2023 18:44
  UOSB 22. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu UşakKGYS Sponsorlu Reklam

  Uosb 22. Olağan Genel Kurulu Gerçekleşti Uşak Organize Sanayi Bölgesi 22. Olağan Genel Kurul Toplantısı Müdürlük Binası Konferans Salonunda Gerçekleştirildi.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam Mega Müjde Sponsorlu Reklam

  UOSB 22. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ

  Düzenlenen Toplantıya Uşak Vali Yardımcısı Mustafa Kamuran Ballı, Uşak Milletvekilleri İsmail Güneş, Fahrettin Tuğrul Ve Ali Karaoba, Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş, UTSO Yönetim Kurulu Başkanı S. Selim Kandemir, Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeleri, Protokol Üyeleri, Sanayici Ve İş Adamları Katılım Sağladı.

  UOSB 22. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ
  UOSB 22. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ

  Toplantının Açılışında Konuşan Uşak OSB Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ağaoğlu;

  Bölgemizde Yapılan Yatırımlarla Birlikte Uşak, Sanayi Alanında Gelişerek Daha Fazla İstihdam, İhracat Ve Katma Değer Oluşturma Yolunda İlerlemektedir.

  samet çelik
  mgt auto reklam nazmi özay reklam

  2022 Yılında Dönemin Sanayi Ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank’ın Da Teşrifleri İle

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  UOSB 22. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ
  UOSB 22. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ

  UOSB 3. Genişleme Alanı,

  UOSB Katı Atık Yakma Tesisi,

  UOSB Atıksu Arıtma Tesisi İlave Havuzları

  UOSB TEKNOPARK’ın Açılışlarını Gerçekleştirdik.

  nazmi özay reklam

  Teknoparkımızda 15 Firma ARGE Çalışmaları Yapmaktadır.

  UOSB 22. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ
  UOSB 22. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ

  BU KAPSAMDA;

  OSBÜK Verilerine Göre, Uşak OSB Olarak Türkiye’de İşletmede Olan 273 OSB Arasında

  Elektrik Tüketiminde 15. Sırada,

  GES Kurulu Gücünde 7. Sırada,

  Firma Sayısı Bakımından 19. Sırada,

  reklam

  Alan Büyüklüğü Bakımından 16. Sırada,

  İstihdam Bakımından İse 33. Sırada Yer Almaktayız.

  Yıllık Elektrik Tüketim Toplamı: 733.698 (mega-vat-saat)

  Toplam GES Kurulu Gücü: 73.490 (kilo-vat)

  Toplam Çatı Tipi GES Sayısı: 82 Adet

  Yapım Aşamasında Olan GES Sayısı: 45 Adet (45.340 Kilo-vat)

  UOSB Toplam Firma Sayısı : 329 Firma

  Toplam Alan Büyüklüğü : 12.575.000 M2

  Toplam İstihdam : 17.000 Kişi

  UOSB 22. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ
  UOSB 22. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ

  Son Yıllarda Elektrik Dağıtım Bedelinde Artışa Gitmeyerek OSBÜK’e Kayıtlı 80 Büyük OSB Arasında Sanayicilerine En Düşük Dağıtım Bedelini Sunan 9. Büyük OSB Olduk.


  UOSB SOLAR KURUTMA

  14 Bin M² Alana Kurduğumuz Çevre Dostu Solar Çamur Kurutma Tesisi Sayesinde Atık Su Arıtma Tesisimizden Çıkan Aylık 800 Ton Çamurun 350 Tonunu Güneş Enerjisi İle Kurut-maktayız. Mevcut Solar Kurutma Tesisimizin Büyüterek Tüm Çamuru-muzu Da Kurutmayı Hedeflemekteyiz.
  Solar Kurutma Tesisinde Kurutulan Ve OSB Tarafından Yakılan : 100 Ton

  Kurutulduktan Sonra Sevk Edilen : 250 Ton

  Kurutulmadan (nemli/yaş) Sevk Edilen : 450 Ton

  UOSB GES Ve YAKMA

  Yeşil OSB Olma Yolundaki En Önemli Adımlarımızdan Biri Olan Arazi Ve Çatı Tipi Güneş Enerji Santrallerimizle 2022 Yılında Toplamda 465 Ton Sera Gazının Önüne Geçmiş Olduk.
  2022 Yılında Uşak OSB’ye Ait
  Çatı GES’imizde 435.000 Kilovat-saat,
  Arazi Tipi GES’imizde 523.000 Kilovat-saat Olmak Üzere
  Toplam 958.000 Kilovat-saat Elektrik Üretilmiştir.
  Ülke Ekonomisine Büyük Katkı Sağlayan Bölgemizde, İmalatlar Sonucu Oluşan Tekstil Teleflerimizi Bertaraf Etmek Ve Atık Su Arıtma Tesisinden Çıkan Çamurları Enerjiye Dönüştürmek Amacıyla 4 Bin 500 M² Alan Üzerine Kurulan Katı Atık Yakma Tesisimizde Çevre Mevzuatına Uygun Olarak Yakılan Atıklardan Elde Edilen Buhar İse Elektrik Enerjisine Dönüştürülmektedir. Bu Buhar Tribünü Sayesinde 2023 Yılı İçerisinde 5 Milyon 760 Bin Kilovat-saat Elektrik Üretmeyi Hedeflemekteyiz.

  OZON PROJEMİZ

  Küresel Isınmayla Birlikte Dünyada Su Sorunu Her Geçen Gün Daha Da Artmaktadır. Buna Tedbir Amaçlı Atıksu Arıtma Tesisine Giden Suyumuzu Doğaya Salmak Yerine Geri Dönüştürerek Kullanmayı Hedeflemekteyiz. Ozonlama Sistemi İle Suyumuzun Temizlenmesi Konusunda Proje Çalışmalarımız Devam Etmektedir. Bu Projemizi Önümüzdeki Yıllarda Sizlerle Paylaşacağız.

  3.Bölge

  Yatırımların Önünü Açmak İçin 614 Hektar Büyüklüğe Sahip Alan Açtık. Alanımız İçinde 177 Sanayi Parseli Bulunmaktadır. 3. Genişleme Alanımızı İlimize Ve Ülkemize Kazandırdık. İmar Yollarının Hafriyatı Tamamlandı. Kanalizasyon, Yağmur Suyu, İçme Suyu Hatlarının Yüzde 90’ı Tamamlandı. Su Deposu, Elektrik Hattı, Dere Yatağı Islahı Çalışmaları Hali-hazırda Sürmektedir. 2024 Ağustos Ayında Bölgeye Elektrik Vermeyi Planlıyoruz. 3. Genişleme Alanımıza Yatırım Yapan Ve Yapacak Olan Tüm Sanayicilerimize Çalışmalarında Kolaylıklar Diliyoruz.

  1. Genişleme Alanında Bulunan Sanayicilerimizin İnşaat Faaliyetlerine Engel Olan TEDAŞ’a Ait Havai Hatların Yeraltına Alınma Çalışmaları Ürünköy Tarafında Tamamlanarak Bitirilmiştir. Beylerhan Tarafı Temmuz Ayı Sonuna Kadar Bitirilecektir.

  ARAÇ ALIMI

  Bölgemizde Oluşabilecek Yangınlara Daha Hızlı Ve Etkin Müdahale Edebilmek Amacıyla; Son Teknoloji İle Donatılmış, Bölgemizin İhtiyaçlarını Karşılaya-bilecek 5 Adet İtfaiye Aracı Alımı Yapılmıştır. Yeni Araçlarımızın Da Filomuza Katılmasıyla Araç Sayımız 14 Oldu. Bölgemizde 2022 Yılı İçerisinde 4’ü Büyük Olmak Üzere 68 Yangın Söndürülmüştür.
  Bölgemizin Büyümesi Göz Önüne Alınarak 15+1,5 M³ Hacminde Sıkıştır-malı Evsel Atık Toplama Aracı Alarak Filomuzu Daha Da Genişlettik.
  Tüm Bu Faaliyetlerimiz Çerçevesinde Örnek Bir OSB Olmak İçin Çalış-maktayız. Ortak Akıl Doğrultusunda Siz Değerli Sanayicilerimizin Faydasına Olacak Yenilikçi Yaklaşımlar Geliştirmekteyiz. Tüm OSB’ler Arasında Örnek Bir OSB Olma Yolunda Sizlerle Birlikte Yürüyoruz.

  Tarihimizin En Büyük Depremlerinden Birini 6 Şubat’ta Yaşadık. Devletimizin Ve Milletimizin Gücüyle, Dayanışmayla Uşak OSB Olarak Deprem Bölgesine İlk Günden İtibaren Destekte Bulunduk.

  Ayrıca Deprem Bölgesine Giderek Aylarca Hatay / Kırıkhan Bölgede Özveri İle Görev Yapan Sayın Valimiz Ve Çalışma Arkadaşlarına Da Minnettarız. Sanayicilerimize De Bu Süreçteki Yardımlarından Dolayı Teker Teker Teşekkür Ederiz.

  Gerçekleştirilecek Olan 22. Olağan Genel Kurulu-muzun, Bölgemiz Ve Ülkemiz İçin Hayırlı Olmasını Temenni Ediyorum.” Dedi.

  Konuşmaların Ardından Toplantı, Gündem Maddelerinin Görüşmesiyle Devam Etti. En güncel Uşak haberleri , Uşak haber sitesi olan 64ajans.com yer alır. Güncel Uşak haberleri okumak için web sitemizi takipte kalın. Ayrıca bizlere sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
   Uşak Seramik Sponsorlu Reklam

   En az 10 karakter gerekli


   HIZLI YORUM YAP
   ankara travesti

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.