DOLAR 32,8422 0.21%
EURO 35,2477 0.42%
ALTIN 2.444,32-0,54
BITCOIN 21888950,45%
Uşak
30°

AÇIK

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu Uşak
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Para Nasıl Kazanılmaz?

  Para Nasıl Kazanılmaz?

  Para Nasıl Kazanılmaz

  ABONE OL
  24 Ağustos 2023 22:23
  Para Nasıl Kazanılmaz?
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu UşakKGYS Sponsorlu Reklam

  Para Nasıl Kazanılmaz Yaşam Koşulları Her Geçen Gün Zorlaşırken, Günümüz İnsanının Önceliklerinden Biri Şüphesiz Para Kazanmak. Peki Para Nasıl Kazanılır? Neden Kazanılmaz? Kariyer Koçu Yelda Yolay Kendisine Yatırım Yapmayan Ve Marka Olmayı Başaramayan İnsanların Para Kazanmasının Mümkün Olmadığını Söyledi. Yolay, İşinde Başarıyı Yakalama Ve Para Kazanma Konusunda Önemli Bilgiler Verdi.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam Mega Müjde Sponsorlu Reklam

  Çok Çalışmanıza Rağmen Hak Ettiğiniz Parayı Kazanamıyor Musunuz? Nerede Yanlış Yaptığınızı, Neyi Eksik Yaptığınızı Mı Merak Ediyorsunuz?

  Para Nasıl Kazanılmaz
  Para Nasıl Kazanılmaz

  Kariyer Koçu Yelda Yolay, İş Hayatında Başarılı Olmak, Kariyer Basamaklarını Tırmanmak Ya Da Para Kazanabilmek İçin Kişinin Kendi Markasını Yaratması Gerektiğini Söyledi. Marka Olmanın; Bireyin Kendine Değer Yükleyerek, Kendini Yeşertip Büyütmesi Anlamına Geldiğini Kaydeden Yolay, “Fark Yaratmayan Ve Kendini İyi Pazarlamayan Kişi Asla Para Kazanamaz” Dedi.

  Önce Kendine Yatırım Yapmanın, Sonra Da Kendini İyi Pazarlamanın Ve Tanıtımın Önemine Değinen Yelda Yolay, “Ben İyiyim Benim İyi Olduğumu Bilen Gelsin Diye Düşünmek Yanlış. Öyle Bir Dünya Yok. Sen İyiysen De Senin Dünyanın Duyulması Gerekiyor. Sığ Döngünüzün Dışına Çıkmazsanız Para Kazanamazsınız. Dört Duvar Arasında Para Kazanılmaz. Güçlü İletişimi Olmayan Ve Kendini İyi Pazarlamayan Kişi Asla Para Kazanamaz. Kendinize Yatırım Yapmazsanız Para Kazanamazsınız. Kendinizi Birey Olarak Markalaştırmazsanız Para Kazanamazsınız” Diye Konuştu.

  samet çelik
  mgt auto reklam nazmi özay reklam

  Kariyer Koçu Yelda Yolay Şunları Söyledi:

  Öncelikle Fark Yaratman Gerekiyor. Yaptığın İşi Farklı Yapabilmen Gerekiyor. Nusret Nasıl Para Kazanıyor? Başka Et Yapan Mı Yok? Sunumda Fark Yaratarak, Tuzu Farklı Dökerek marka Oldu, Bu Kadar Basit.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam

  Bakıyorsunuz Bazen Şişirilmiş Havayla Gezen İnsanlar Para Kazanıyor. Gerçekten Değerli Olan İnsan, Bir Şeyin Ustası Olan Para Kazanamıyor. Kişinin Kendi Ederine Değil De Kişinin Bize Sunduğu Makyaja Para Veriyoruz. Kişilerin Öncelikle Kendi Ederini Gösterir Hale Getirmesi Lazım, Tüketicinin De Bilinçli Olup Gerçek Ederinin Olup Olmamasına Göre Para Vermesi Lazım.

  Para Kazamayan İş Yok. Ya Yanlış Yerde, Ya Da Yanlış Kitleye Satıyorsunuzdur. Verdiğiniz Hizmetin, Sattığınız Ürünün Bir İhtiyacı Karşılaması Lazım. Kime Hitap Ediyorum? Nasıl Bir Fayda Yaratacağım? Diğerlerinden Farkım Ne Olacak? Bunları Kendinize Sorun.

  Kendi Yeteneklerinize Yatırım Yapın

  Bireysel Marka Olabilmek İçin Kendi Yeteneklerinizi Ve Gerçek İsteklerinizi Bulmanız Lazım. Bunlarla İlgili Yatırım Yapmam Lazım. Yatırım Şart. Bedelini Ödemediğiniz Şeyin Hazzını Yaşayamıyorsunuz. Eğitim, Reklam Bunların Hepsi Çok Önemli.

  Bir Amacımız, Hedeflerimiz Olsun. Hedef Tavşanın Havuca Koşması Gibi Koşmamızı Sağlıyor. Sabah Yataktan Kalkmamızı Sağlıyor. Ama Bu Hedefler Keskin Olmasın. “Ya O Ya Hiç, Ya Hep Ya Hiç” Diye Bir Şey Yok. B-C Planlarınız Da Olması Lazım. Bir De Sürpriz Planınız Olmalı. Hayatın O Anda Getirdiği Şeylerden De Bir Şey Seçebilir Olmanız Lazım. Anın Getirdiği Güzelliklere, Rutinin Dışındaki Şeylere De Açık Olmak Gerekiyor. Onları Da Devreye Soktuğunuz Zaman Hayat Daha Renkli Hale Geliyor. Esneklik Yok İnsanlar Hemen Kırılıyorlar. Biraz Yumuşayıp Esnekliğimizi Sağlamamız Lazım.

  nazmi özay reklam

  Rekabet Konusunu Kafaya Takmayın

  Rekabet Konusunu Çok Kafaya Takmayın. Yarışınız Kendinizle Olsun. Düşünün Sizin Hayal Dünyanızla Kim Yarışabilir Ki? Biz Kendi Kendimizle Yarışıyoruz. Kabuklarımı Kırmamız, Potansiyelimizin Farkına Varmamız Gerekiyor. İhtiyacımız Olan Bir Şey Varsa Da Onu Da Tamamlamamız Gerekiyor.

  Biz Bu Konuda Danışmanlık Hizmeti Verirken, Kişinin Yaptığı İşin Niteliğine, Hedef Kitlesine, Kendine Nasıl Bir Yatırım Yaptığına Bakıyoruz. Önce Realiteyi Ortaya Koyuyoruz. Yaptığı İşle İlgili Ne Kadar Deneyime Sahip Olduğunu Önemsiyoruz. Sonra Başlangıç Noktasından Varmak İstediği Noktayı Belirliyoruz Ve Bir Yol Haritası Çıkarıyoruz. Kişiye Özel Bir Program Hazırlıyoruz. Sonra Bu Yolda Birlikte İlerliyoruz.

  Eğer Siz De Kişisel Markanızı Nasıl Yaratacağınızı Bilmiyorsanız? Bu Konuda Desteğe İhtiyacınız Varsa Bu Konuda Bir Uzmandan Destek Almanızı Öneririm. En güncel Uşak haberleri , Uşak haber sitesi olan 64ajans.com yer alır. Güncel Uşak haberleri okumak için web sitemizi takipte kalın. Ayrıca bizlere sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
   Uşak Seramik Sponsorlu Reklam

   En az 10 karakter gerekli


   HIZLI YORUM YAP
   ankara travesti

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.