DOLAR %
EURO %
ALTIN 2.464,85-0,17
BITCOIN 2008096-1,75%
Uşak
29°

AÇIK

13:12

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu Uşak
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  VALİ DR. TURAN ERGÜN’ÜN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

  VALİ DR. TURAN ERGÜN’ÜN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

  Vali Dr. Turan Ergün'ün 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Mesajı

  ABONE OL
  19 Temmuz 2023 19:18
  VALİ DR. TURAN ERGÜN’ÜN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu UşakKGYS Sponsorlu Reklam

  Vali Dr. Turan Ergün’ün 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Mesajı Millet İradesini Topyekûn Temsil Eden Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin Açılışının 103. Yıldönümünü Ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’nı Büyük Bir Gurur Ve Sevinçle Kutluyoruz.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam Mega Müjde Sponsorlu Reklam

  Vali Dr. Turan Ergün’ün 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Mesajı

  Çocuklara Duyduğu Sarsılmaz Güvenin Ve Büyük Sevginin İfadesi Olarak Onlara Bayram Armağan Eden Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’e Ve Millî İrademizin Tecelli Ettiği Gazi Meclisimizi Var Eden, Aziz Şehit Ve Kahraman Gazilerimize Minnet Ve Şükran Duygularımı Sunuyorum.

  VALİ DR. TURAN ERGÜN'ÜN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI - vali dr turan ergun 850 450

  Millî Duruşun Ve Cesaretin Somut Bir Adımı Olan Türkiye Büyük Millet Meclisi; Millî İrademizi, Millet Egemenliğimizi, Demokrasi Ve Bağımsızlığımızı İlelebet Temsil Edecektir. Büyük Umutlar Ve Emin Adımlarla Yürüdüğümüz İstikbalimiz, Çocuklarımızın Ve Gençlerimizin Omuzlarında Yükselecek, Ülkemiz Onların Dinamizmi Ve Coşkusuyla Hedeflerine Ulaşacaktır. Bunun İçin Gerekli Olan Güce, Birikime Ve Tecrübeye Sahibiz.

  Geleceğimiz Ve En Değerli Varlığımız Sevgili Çocuklar;


  Her Şeyin En Güzeline Layık Olan Sizler; Okuyan, Düşünen, Araştıran, Değerlendiren, Yenilikçi, Bilim Ve Teknolojiyi Yararlı Bir Şekilde Kullanan, Millî Ve Manevi Değerlerine Bağlı, Evrensel İnsani Değerleri Tam Olarak Benimsemiş, Kendine Güvenen Bireyler Olarak Yetiştiğiniz Müddetçe, Ülkemiz Ve İnsanlık Adına Büyük Bir Kazanım Olacağınızı Unutmayın

  samet çelik
  mgt auto reklam nazmi özay reklam

  Yakın Gelecekte Önemli Sorumluluklar Üstleneceğinizin Bilinciyle, Size Sunulan İmkânlardan En İyi Biçimde Yararlanarak, Eğitim, Öğretim, Bilim, Teknik, Tıp, Sanat, Spor Ve Diğer Bütün Alanlarda Uluslararası Çapta Başarılar Kazanmanız Ve İstiklal Marşı’mız Eşliğinde Şanlı Bayrağımızı Göndere Çıkartmanız En Büyük Temennimizdir. Bu Tarihsel Sorumluluğun Gereklerini Yerine Getireceğinize Ve Elde Edeceğiniz Yeni Başarılarla Ülkemizin Gelişip Güçlenmesine Katkılar Sağlayacağınıza Olan İnancımız Tamdır.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam

  Bu Duygu Ve Düşüncelerle Aziz Milletimizin, Dünyamızı Anlamlandıran Ülkemizdeki Ve Dünyadaki Tüm Çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’nı En Kalbi Duygularımla Kutluyor, Barış, Sevgi Ve Mutluluk Dolu Yarınlar Diliyorum.En güncel Uşak haberleri , Uşak haber sitesi olan 64ajans.com yer alır. Güncel Uşak haberleri okumak için web sitemizi takipte kalın. Ayrıca bizlere sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
   Uşak Seramik Sponsorlu Reklam

   En az 10 karakter gerekli


   HIZLI YORUM YAP
   ankara travesti

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.