Uşak Valisi Dr. Turan Ergün, Uşak Milletvekili Fahrettin Tuğrul’un kayınpederi Ali Osman Özcan’ın Bozkuş köyündeki cenaze törenine katıldı. Vali Ergün, törende duygusal anlar yaşandı.
Bozkuş Köyü’nde düzenlenen cenaze törenine, Uşak Valisi Dr. Turan Ergün’ün yanı sıra çok sayıda vatandaş ve yerel yönetim temsilcileri katıldı. Törende, Uşak Milletvekili Fahrettin Tuğrul’un kayınpederi Ali Osman Özcan için dualar edildi.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.