Vali Dr. Turan Ergün, “Müzeler Haftası Etkinlikleri” Kapsamında Uşak Müzesi’nde Düzenlenen Etkinliğe Katıldı.Müzeye Gelişinde İlk Olarak Doç. Dr. Serpil Yayman’ın Uşak’ın Tarihi Ve Turistlik Alanlarını Resmettiği Yağlı Boya Resim Sergisini Gezen Vali Ergün, Konferans Salonundaki Öğrencilerle Beraber Uşak Mutfağı Tanıtım Videosu’nu İzledi.
Ardından Vali Dr. Turan Ergün, Uşak Borsa İstanbul Ortaokulu Öğrencilerinin Kitap Okuma Etkinliğe Katılarak Öğrencilerle Birlikte Kitap Okuyup Sohbet Etti. Sohbetin Peşi Sıra Öğrencilerle Uşak Müzesi’ni Gezen Vali Ergün, Müzik Dinletisi Ve Halk Oyunları Gösterisini İzledi. Programın Sonunda Hatıra Fotoğrafı Çektiren Vali Ergün, Günün Anısına Öğrencilere Hediye Verdi.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.