DOLAR 32,6028 0.23%
EURO 34,7778 0.27%
ALTIN 2.424,06-0,35
BITCOIN 21636130,49%
Uşak
20°

KAPALI

13:08

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu Uşak
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  UŞAK’TA KÖY OKULUNDAN SANAT GEÇTİ

  UŞAK’TA KÖY OKULUNDAN SANAT GEÇTİ

  Uşak’ta Köy Okulundan Sanat Geçti

  ABONE OL
  11 Haziran 2023 22:07
  UŞAK’TA KÖY OKULUNDAN SANAT GEÇTİ
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu UşakKGYS Sponsorlu Reklam

  Uşak’ta Köy Okulundan Sanat Geçti Uşak’ta Köy Okulunda Yapılan Çalışmalar Sanat Sergisinde Öğrencilerle Buluştu Uşak Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü Son Sınıf Öğrencisi Esra Sanem Taktakoğlu, “köy Okullarında Sanat Var” İsimli Sosyal Sorumluluk Kampanyası Kapsamında Uşak Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü Öğrencilerinden Nadir Zencir, Berivan Kaya, Kübranur Korkutan, Görkem Değirmenci Ve Stüdyo Çift Vizör Ekibinden Tunahan Özdemir, Berk Tunçer İle Bir Araya Gelerek Kaşbelen Köyünde Bulunan Kaşbelen İlkokulunda, Sanat Sergisi Etkinliğini Yaparak Kampanyayı Sonlandırdı.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam Mega Müjde Sponsorlu Reklam
  Uşak’ta Köy Okulundan Sanat Geçti
  Uşak’ta Köy Okulundan Sanat Geçti

  Kaşbelen İlkokulu Öğrencilerinin İlk Defa Seramik Yapmasıyla Başlayıp İlk Defa Profesyonel Çekim Yaparak Bir Günlüğüne Fotoğrafçı Olmalarıyla Devam Ettiği Kampanya İlk İki Etkinlikte Yapılan Çalışmaların “sanat Sergisi” Etkinliğiyle Ortaokul Dahil Olmak Üzere Tüm Öğrencilerin Huzurunda Sergilendi.

  Meraklı Gözleriyle Sergiyi Gezdiler

  Sabahın Erken Saatlerinde Hazırlıkların Tamamlanmasının Ardından Sanat Sergisi Öğrencilerin Yapmış Olduğu Yaklaşık 50-60 Seramikle Birlikte Çocukların Meraklı Gözleriyle Başladı. Her Yaştan Öğrenci Yapılan Seramikleri Görmek İçin Sıraya Girdi. Yoğun İlgiyle Karşılanan Sanat Sergisi Gün Sonuna Kadar Azalmayan İlgisiyle Devam Etti.

  Uşak’ta Köy Okulundan Sanat Geçti
  Uşak’ta Köy Okulundan Sanat Geçti

  İngiliz Anahtarından Küllüğe, Tabaktan Kupaya, Ormandan Çeşitli Hayvan Figürlerine, Kolye Ucundan Çay Bardağına Kadar Çocukların Hayal Güçleriyle Ortaya Koymuş Oldukları Çeşitli Seramikler Sanat Sergisinde Yerini Aldı.

  samet çelik
  mgt auto reklam nazmi özay reklam

  DAHA ŞİMDİDEN SÖZ İSTENDİ

  El Ve Motor Becerilerinin Daha Kuvvetli Olacağı Düşünülerek Sadece İlkokul 4. Sınıf Öğrencilerine Yapılan Seramik Etkinliğinin Ardından Sanat Sergisinin Büyüsüne Kapılan Minikler Seneye De Kendilerine Seramik Etkinliği Yapılmasına Karşın Oldukça İstekli Bir Tavırla Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Öğrencisi Ve Seramik Bölümü Öğrencilerinden Söz İstedi.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Uşak’ta Köy Okulundan Sanat Geçti
  Uşak’ta Köy Okulundan Sanat Geçti

  Seneye De Verilecek Ve Bulunacak İmkanlar Dahilinde Etkinliklerin Devamlılığının Mümkün Olacağına Dair Umut Dolu Konuşan Uşak Üniversitesi Öğrencileri, Kaşbelen İlkokulu Öğrencilerine “Yeter Ki Siz İstekli Olun, Neden Olmasın?” Diyerek Cümlesini Sonlandırdı.

  SANAT SERGİSİ DEVAM EDİYOR

  9 Haziran 2023 Tarihinde Başlatılan Sergi Yoğun İlgi Görmesinden Dolayı Okul Müdürüyle Görüşülüp Karara Bağlanması Sonucunda Velilerin De Gelip Görebilmesi Açısından Okulların Kapanma Tarihine Kadar Okul Saatleri İçerisinde Kaşbelen İlkokulunda Devam Edeceği Duyuruldu.

  Uşak’ta Köy Okulundan Sanat Geçti
  Uşak’ta Köy Okulundan Sanat Geçti

  Serginin Uzatılması Haberinden Sonra Anne Ve Babalarının Da Yaptıkları Çalışmaları Görebilme Şansının Olacağını Öğrenen Miniklerinin Heyecanı Ve Sevinci Gözlerinden Okundu. Sergi Sonunda Yapılan Seramiklerin Sahiplerine Hediye Edileceği De Bildirildi.

  SERAMİKTEN FOTOĞRAFA

  Seramik Sergisinin Açılışından Sonra “Köy Okullarında Sanat Var!” Kampanyasının İkinci Etkinliğinde Stüdyo Çift Vizör Ekibinden Tunahan Özdemir Ve Berk Tunçer İle Birlikte Profesyonel Çekim Yapan Öğrencilere Çekildikleri Ve Çektikleri Fotoğrafları Sanat Sergisi Çerçevesinde Öğrenciler Huzurunda Sırayla Dağıtıldı. Hevesini Alamayıp Fotoğrafları Gören Minikler Etkinlik Gününe Tekrar Gidebilmek İçin Can Attı. Hevesli Tavırlarıyla Bir Daha Fotoğraf Çekmek İsteyen Çocuklara Stüdyo Çift Vizör Ekibi Tarafından Fotoğraf Makinesini Tekrar Vererek Çekim Yapmalarına Müsaade Edildi.

  nazmi özay reklam

  Uşak’ta Köy Okulundan Sanat Geçti
  Uşak’ta Köy Okulundan Sanat Geçti

  Özdemir, “İleride, Geçmişte Çekilen Bu Fotoğrafa Baktığınızda Yaşadığınız Deneyimleri, Geçtiğiniz Yolları Ve İçinizdeki Hevesi Göreceksiniz. Bu Bir Başlangıç. Yaşayacağınız Bu Serüvende Nice Deneyimler Bırakacağınız Fotoğraflar Çekmeniz Dileği İle Umarım İleride Yollarımız Kesişir.” Dedi

  ETKİNLİK SONUNDA DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

  Fotoğraflarının Arasına Geleceğe Dair Umut Dolu Bir Not Yazan Ekip Öğrencilerin Kalbinde Yer Edinebilmeyi De Böylelikle Başardı. Notu Okuyup Duygu Seline Kapılan Çocuklar Notu Kalbine Götürüp Sarılarak Teşekkür Etti. Ayrıca Böyle Bir İmkan Sağlayan Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü Son Sınıf Öğrencisi Esra Sanem Taktakoğlu’nu Da Unutmayan Öğrenciler Hep Birlikte Koşarak Sarıldı.

  UŞAK’TA KÖY OKULUNDAN SANAT GEÇTİ - TNH01844

  Sanatın Farklı Dallarını Eğlenceli Bir Şekilde Köy Okulundaki Çocuklarla Tanıştıran Taktakoğlu Duygularını, “Bu Okula Bu Amaç Doğrultusunda Geldiğim İlk Gün İçimin Nasıl Huzurla Dolduğunu Anlatmam Mümkün Değil. Öğrencilerin Sevgisi, İlgisi Ve İsteğini Hep Hissettim Ve Gördüm. Zaten Beni Asıl Heveslendiren Durum Da Buydu. Şimdi Etkinlikleri Bitirdiğime Ve Amacıma Böylesine Güzel Bir Okulda, Güzel Kalpli Öğrencilerle Ulaştığıma Çok Seviniyorum. Umarım Sanatı, Sadece Kaşbelen İlkokulunda Tanıtmakla Sınırlı Kalmayıp Destekler Doğrultusunda Başka Köylerdeki, Başka Okullardaki Çocuklara Da Ulaşabiliriz.” Şeklinde İfade Etti.

  Tekrar Gelin, Bizi Unutmayın

  Etkinlik Sonunda Öğrenciler, “ne Zaman Tiyatro Oynayacağız, Biz Ne Zaman Seramik Yapacağız, Bir Daha Fotoğraf Çekebilir Miyiz?” Gibi Sorular Yöneltti. Tekrar Geleceğini Belirten Taktakoğlu’na Öğrenciler Tarafından, “Tekrar Gelin, Bizi Unutmayın.” Cümlesiyle Karşılık Verildi. Etkinliklerinin Sonunda Olumlu Tepkilerle Karşılaşan Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Son Sınıf Öğrencisi Kampanyası Dahilinde Çocukların, Sanatın Farklı Dallarıyla İlk Defa Tanışmasıyla Birlikte Amacına Ulaşmanın Verdiği Hazzı Ve Öğrencilerin Sevgisini Kazanmanın Mutluluğuyla Sosyal Sorumluluk Kampanyaları Dersi Kapsamında Sosyal Sorumluluk Kampanyasını Böylelikle Sonlandırdı. En güncel Uşak haberleri , Uşak haber sitesi olan 64ajans.com yer alır. Güncel Uşak haberleri okumak için web sitemizi takipte kalın. Ayrıca bizlere sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
   Uşak Seramik Sponsorlu Reklam

   En az 10 karakter gerekli


   HIZLI YORUM YAP
   ankara travesti

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.