DOLAR 32,2342 0.3%
EURO 35,0763 0.26%
ALTIN 2.439,690,44
BITCOIN 2183628-3,38%
Uşak
19°

AÇIK

20:31

AKŞAM'A KALAN SÜRE

  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu Uşak
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  UŞAK’TA BEKLENTİLER TAHİR EMRE CAN’DAN YANA !

  UŞAK’TA BEKLENTİLER TAHİR EMRE CAN’DAN YANA !

  UŞAK’TA BEKLENTİLER TAHİR EMRE CAN’DAN YANA

  ABONE OL
  23 Kasım 2023 00:01
  UŞAK’TA BEKLENTİLER TAHİR EMRE CAN’DAN YANA !
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu UşakKGYS Sponsorlu Reklam

  Uşak’ta Beklentiler Tahir Emre Can’dan Yana Seçime 45 Gün Gibi Bir Süre Kaldı. Şehirler Ve Partiler Adaylarını Belirlemek İçin Son Çalışmalarını Yürütüyor. Şehrimizde De Özellikle Ak Parti’den Aday Adaylığını Açıklayan Çok Sayıda İsim Var. Bu İsimlerden Biri De Hepimizin Yakinen Tanıdığı Tahir Emre Can.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam Mega Müjde Sponsorlu Reklam

  Tahir Emre Can, Aday Adaylığını Açıkladığı İlk Günden İtibaren Yoğun Bir Tempoyla Çalışıyor. Çalmadığı Kapı, Uğramadığı Adres Kalmadı Dense Yeridir. Bununla Birlikte Sosyal Medya Hesaplarını Da Aktif Bir Şekilde Kullanarak Spot gonebet Işıklarını Üzerine Çekmeyi Başarıyor. Halkın Sevgisini Ve Teveccühünü Kazandığını Çeşitli Vesilelerle Hem Duyuyoruz Hem De Müşahede Ediyoruz.

  TECRÜBENİN VE DİNAMİZMİN SOKAKTAKİ YANSIMASI !

  Tahir Emre Can Hayatını Aktif Siyasete Adamış Bir Aday Adayı. Çocukluğunda Başlayan Siyasi Teşebbüsleri Hız Kesmeden Devam Etmiş. Kurulduğu İlk Günlerde Ak Parti Teşkilatları İçerisinde Yer Alarak Önemli Görevler İfâ Etmiş. “Şimdi Birikimlerimizi Ve Meziyetlerimizi Göstermek Zamanı” Diyerek Ülkemizin İçinden Geçtiği Bu Kritik Zamanda Yüke Omuz Vermeye Talip Olmuş. Nitekim İnancını, Samimiyetini, Azmini Ve Çalışkanlığını Sahada Göstermeyi Başarabiliyor. Sempatik Tavırları Ve Güçlü İletişim Kabiliyeti İle Gönüllerde Yer Edinebiliyor. Halihazırda Uşaklı Gençlerin Ve Üniversite Vesilesiyle Ülkemizin Çeşitli Bölgelerinden Şehrimize Gelen Bütün Gençlerimizin Yakından Tanıdığı, Sevip İtibar Ettiği Can’ı, Bugünlerde Orta Ve İleri Yaş Düzeyinde De Tanımayan Kalmamış. Esnaf Ziyaretleri, Kamu Kurum Ve Kuruluşlarına Gerçekleştirdiği Ziyaretler, İlçe, Belde, Köy Ve Muhtarlık Ziyaretleri Gibi Siyasi Faaliyetleri, Sosyal Medyadaki Takipçi Kitlesini Her Geçen Gün Artırıyor.

  DÜRÜST, HAKKANİYETLİ, ÇALIŞKAN, VEFAKÂR !

  Tahir Emre Can’ı Tanıyanlar Söze Onun Dürüstlüğü İle Başlıyorlar. Gerek KYK Yurt Müdürlüğü Gerekse De Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Yaptığı Dönemlerde Söz Verip De Yerine Getirmediği Etkinlik-proje Olmamış. Bulunduğu Makamlarda Hakkaniyetli Davranmaya Özen Göstermiş Ve Nâhak Yere Kimseyi Üzmemiş. Baskı Ve Şiddet Dili İle Değil, Sevgi Ve Cömertlikle Gönülleri Fethederek İdaresini Tesis Etmiş. Çalışkanlığı İse Artık Herkesin Malumu. Bürokratlık Yaptığı Dönemlerde Gerek Uşak Kredi Yurtlar Kurumu’nu Gerekse De Gençlik Spor İl Müdürlüğünü Devraldığı Noktadan Fersah Ötesine Taşımayı Başarabilmiş. Dostlarına Ve Sevdiklerine Ahde Vefası Da Yakınlarınca İkrar Edilen Kişilik Özelliklerinden. “İnsana Vefası Olanın Memleketine Faydası Olur” Diyor Sahada Gönlünü Fethettiği Bir Seçmen.

  samet çelik
  mgt auto reklam nazmi özay reklam

  Şehrimizin marka değerini yükseltecek siyasetçi istiyoruz !

  Biz Seçmeniz. Şehrimizin Ve Ülkemizin Menfaatleri Doğrultusunda, İdeal Ve Değerlerimizin Yol Göstericiliğinde Siyaset Adamlarını Meclise Taşıyoruz. Bunu Yaparken Adaylarda Aradığımız Bir Takım Özellikler Var. Adayın Dürüstlüğü, Gayretli Olması, İmajı, Liderlik Vasıfları, Temiz Geçmişi, İnsanlarla İletişimi Ve Vizyonu Gibi Özellikler, Bizi Yerelde Şahısları Desteklemeye Sevk Ediyor. Tahir Emre Can Bu Profile Uygun Bir Siyasi Şahsiyet Olarak Seçenekler Arasında İddialı Bir Yer Teşkil Ediyor.En güncel Uşak haberleri , Uşak haber sitesi olan 64ajans.com yer alır. Güncel Uşak haberleri okumak için web sitemizi takipte kalın. Ayrıca bizlere sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Uşak’ta Beklentiler Tahir Emre Can’dan Yana
  Uşak’ta Beklentiler Tahir Emre Can’dan Yana

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
   Uşak Seramik Sponsorlu Reklam

   En az 10 karakter gerekli


   HIZLI YORUM YAP
   ankara travesti

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.