DOLAR 32,2584 0.37%
EURO 35,1218 0.4%
ALTIN 2.445,400,67
BITCOIN 2203951-2,85%
Uşak
19°

AÇIK

20:31

AKŞAM'A KALAN SÜRE

  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu Uşak
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Uşaklı İş Adamı Ahmet Karagöz Hakkındaki İddialara Cevap Verdi

  Uşaklı İş Adamı Ahmet Karagöz Hakkındaki İddialara Cevap Verdi

  Uşaklı İş Adamı Ahmet Karagöz Hakkındaki İddialara Cevap Verdi

  ABONE OL
  19 Temmuz 2023 19:18
  Uşaklı İş Adamı Ahmet Karagöz Hakkındaki İddialara Cevap Verdi
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu UşakKGYS Sponsorlu Reklam

  Uşaklı İş Adamı Ahmet Karagöz Hakkındaki İddialara Cevap Verdi Hakkımda uydurulan iftiralara cevabımdır. Ender Ordu tarafından uydurulan Kazım Şen tarafından yayınlanan aşağılık iftiraların hepsi yalan, iftira ve safsatadır.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam Mega Müjde Sponsorlu Reklam

  Uşaklı İş Adamı Ahmet Karagöz Hakkındaki İddialara Cevap Verdi

  Umarım noktasına, virgülüne dokunmadan bunuda yayınlarsın Kazım. E.O şeklinde yazdığın kişi İnşaat mühendisi ENDER ORDU dur. Bu şahış yıllarca bizimle çalışmış asla ortağımız olmamış, bizim şantiye mühendisliğimizi yapmış bir kişidir. İddia ettiği binaya gelince diş hastanesinin köşesinde yapmış olduğum Safir isimli sitedir. Bu şahıs bu binanında şantiye mühendisi idi. Kendi daireside ta başından beri orda mevcuttu. öyle iftira edildiği gibi alacak verecekle alakası olarak verilmedi. bu şahıs kendi dairesi başta olmak üzere sekiz dairede imara aykırı imalat yapmış ve yaptırmış, ki bir kısmını en sonda binayı şikayet ettiğinde farkettik.

  Kötü niyetli olduğu en başından belli


  Kötü niyetli olduğu en başından belli olan ENDER ORDU isimli şahış binanın kaba inşaatı bitme aşamasında iken, binayı
  Şikayet etti ve bina mühürlendi. Bu bilgileri Belediyeden de alabilirdin. Hatta bu sebepten kontrolden sorumlu yapı denetim firmasıda kapatıldı. Onlarca insan işsiz kaldı. İnşaat işini bilenler çok iyi bilirki bitmiş bir binada tekrar geri dönüp döşeme kırmak, arızalı yerleri düzeltmek imkansıza yakın çok zordur. buna rağmen biz bunu yaptık ve aykırı imalatları düzelttik .Yasal süreç tam iki sene sürdü .Sonrasında bina tarafımdan tamamlandı ve iskan aşamasına gelindi. Bu aşamada ENDER ORDU isimli şahış, binanın iskanını almak için yapılan tadialatlarla ilgili ruhsata DAİRE SAHİBİ olarak imza atmak için binadan ahkalsızca para istedi.

  ahkalsızca para istedi.

  Ben bu durumları dairre satmış olduğum daire sahiplerineve arsa sahiplerine ilettim. Bu para apartmanca toplandı ,Hatta bu durumşa ilgili bi hiç karışmadık. ENVİYA Yapı olarak bilinen Bien seramik sahibi ve çalışanları devreye girdi. Parayıda şahsa onlar verdi ve anahtarlarınıda, dairesinide” dairesini eksiksiz aldığına” dair bir yazıyla
  Bu şahsa teslim ettiler .Hatta iskan bir kaç gün geciktiği içşn ENDER ORDU isimli şahıs istediği bu miktara faiz işletmiş,220 bin istediği bedeli 240 bin TL civarı olarak almış. Bu olayların hepsi belgeli ve şahitlidir.
  Sonrasındada apartman yönetim toplantsında da tüm bu durumlar karar altına alınmıştır ayrıntısıyla.

  samet çelik
  mgt auto reklam nazmi özay reklam
  Uşaklı İş Adamı Ahmet Karagöz Hakkındaki İddialara Cevap Verdi
  Uşaklı İş Adamı Ahmet Karagöz Hakkındaki İddialara Cevap Verdi

  Gelelim iftira edilen güne,o gün ben apartmana başka bir dairenin mobilyasına bakmak için daire sahibi ile görüşerek saat 12 de buluşmak için randevulaşmıştım. Randevu satinde orda olmak için binaya gittiğimde bu şahsında orda olduğunu, benden evvel bir kez daha geldiğini, Hatta orda kapıcı olan Ramazan bey e hakaret ettiğini ,apartmandan bir kat maliki ile tartıştığını sonradan öğrendim. Bu şahıs ile apartmanın kapı girişinde karşılaştık en ulu orta yerde, ana giriş kapısınun ve asansörlerinde bulunduğu binanun ana girişinde, yani gizli kapaklı bir yerde değil, laf münakaşasından sonra karşılıklı iteklemeler ve devamındada kavga oldu ve bu şahıs yere düştü. iddia ettiği arkadaşlar bizi ayıran kişilerdir .Birisi birlikte çalıştığım biri ,diğeride binanjn kapıcısıdır. burnunun kırıldığını sonradan öğrendiğim bu olayın devamıda tamamen uydurmadır.
  Sonrasında ben binada iken polis arkadaşlar geldi ve biz ifade için karakola gittik,Rutin işlemlerin devamında arkadaşlar serbest bırakıldı ben bir gün o günkü nöbetci savcı tarafından (gerekirse adınıda veririm) nezarete alındım.
  Bu olay Cumartesi olmuştur. Akşam üzeri saat 4 gibi avukatım vasıtasıyla görüştüğüm bir arkadaşım savcılığa karşı tarafın baskı kurduğunu söyledi,ki bu şahıs Eşmeden esnaf Sabahattin Eronat ın damadı, Sivaslıdan sarraf Veli Ordu nun oğludur, Savcıyı arayan kişininde adı şimdilk bendedir.Söylenen bu kişinin ENDER ORDU nun Ankarada çalıştığı söylenen bir tanıdığı olduğu idi.Devamında Pazar günü saat ikide hakim karşısına çıktım ordanda evime gittim,Yasal süreç devam etmektrdir.İftira edildiği gibi yurtdışı yasağım falanda yoktur.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam

  Yazıda bahsedilen benim ticari hayatımla ilgili iftiralara gelince, siyasette aktif olduğum dönemlerden alışık olduğum, defalarca cevaplar verilmiş saçmalıklardır.
  Kazım Şen dün beni aramıştın başka bir konu ile ilgili, bana diyebilirdin bu iftiraları yazmadan. Bende doğrusunu anlatırdım. Ki her bahsettiğim şey belgeli ve şahitlidir. Biz bu paranoyak senaryoları kafasında üreten ve bu yöntemlere başvuran ENDER ORDU hakkında gerekli yasal süreçlerimiz var zaten bir yenisini daha ekleriz. Umarım yorumumu ve devamında göndereceğim tekzipi de aynen yayınlarsın. Mademki kamu oyu yaratacak kadar önemsedin bu olayı bizde gerçek yüzlerini serelim insanların. Demekki hala dosta güven veriyoruz, düşmanımızada korku. Elhamdülillah.
  Kamuoyuna saygımla. En güncel Uşak haberleri , Uşak haber sitesi olan 64ajans.com yer alır. Güncel Uşak haberleri okumak için web sitemizi takipte kalın. Ayrıca bizlere sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
   Uşak Seramik Sponsorlu Reklam

   En az 10 karakter gerekli


   HIZLI YORUM YAP
   ankara travesti

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.