DOLAR 27,3861 0.25%
EURO 29,0664 -0.07%
ALTIN 1.627,83-0,87
BITCOIN 7415530,46%
Uşak
19°

HAFİF YAĞMUR

05:27

İMSAK'A KALAN SÜRE

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam Mega Müjde Sponsorlu Reklam
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam Mega Müjde Sponsorlu Reklam
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Uşak’a Değer Katacak Projeler Bir Bir Yükseliyor

  Uşak’a Değer Katacak Projeler Bir Bir Yükseliyor

  Uşak'a Değer Katacak Projeler Bir Bir Yükseliyor

  ABONE OL
  19 Temmuz 2023 19:18
  Uşak’a Değer Katacak Projeler Bir Bir Yükseliyor
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam Mega Müjde Sponsorlu Reklam
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam

  Uşak’a Değer Katacak Projeler Bir Bir Yükseliyor. Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Ak Parti Uşak İl Yönetimiyle Birlikte Uşak Belediyesi’nin Kent Genelinde Yürüttüğü Projeleri Yerinde İnceledi. Çalışmalara Dair Detayları Paylaşan Başkan Çakın, Vizyon Projeler İle Uşak’ın Değer Kazandığını Vurguladı. Çakın, Yeni Yatırım Ve Projeler İçin De Çalıştıklarını Paylaştı.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam Mega Müjde Sponsorlu Reklam

  Uşak’a Değer Katacak Projeler Bir Bir Yükseliyor

  Sosyal Ve Kültürel Donatıları Barındıracak Olan Yapısal Projelerden Yeşil Alan Ve Spor Komplekslerine Kadar Birçok Yatırımı Adım Adım Hayata Geçiren Uşak Belediyesi, Çalışmalarına Kent Genelinde Devam Ediyor. Farklı Mahallelerde Yürütülen Çalışmaları Düzenli Olarak Yerinde İnceleyen Ve Son Durumları Hakkında Bilgi Alan Başkan Çakın, Bu Kez Ak Parti Uşak İl Yönetimi İle Tamamlanan Ve Yapımı Süren 19 Farklı Proje Alanını Ziyaret Etti.

  UŞAK'A DEĞER KATACAK PROJELER BİR BİR YÜKSELİYOR
  UŞAK’A DEĞER KATACAK PROJELER BİR BİR YÜKSELİYOR

  Projelerin En Kısa Zamanda Tamamlanarak Vatandaşların Hizmetine Açılacağını İfade Eden Başkan Çakın, Ekiplerin Büyük Bir Gayret Ve Özveri İle Çalıştıklarını Vurguladı. Başkan Çakın, İncelemeler Esnasında Projelerdeki Detayları Paylaştı.

  Temeli Atılmıştı: Çocuk Kent Hızla İlerliyor

  Sadece Uşak’ın Değil, Bölgenin De Dikkatini Çekecek Projelerden Birisi Olan 123 Bin Metrekarelik Çocuk Kent, Farklı Yaş Grupları İçin 40’a Yakın Olanağı Bünyesinde Barındıracak. Açık Ve Kapalı Oyun Alanları, Zipline, Tırmanma Duvarı, Survivor Parkuru, Zipcoster, Buz Pisti, Kaykay Pisti Ve Dene Yap Atölyeleriyle Misafirlerini Eğlenceye Ve Yeni Keşiflere Davet Eden Çocuk Kent İçeriğiyle Göz Dolduracak. Alanda 2 Adet Kafeterya, Bisiklet Yolu, Koşu Yolu, Seyir Kulesi, Fotoğraf Çekim Noktaları, Satış Yerleri Ve Sıfır Atık Eğitim Merkezi De Bulunacak. Eğlencenin Yanında Doğası İle De Dikkat Çeken Alan, 70 Bin Çalı İle 2500 Ağaçla Bölgeye Nefes Olacak. Bölgenin Cazibe Merkezi Haline Gelecek Proje, 4 Etapta Tamamlanarak Hizmete Açılacak, Ayrıca İçerisinde16 Bin Metrekarelik Bir Yapay Gölete De Ev Sahipliği Yapacak.

  samet çelik
  mgt auto reklam nazmi özay reklam

  Esentepe Spor Kompleksi Ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Yakında Hizmete Girecek

  Saha İncelemeleri Esnasında Şehit Mehmet Kara Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nu Ziyaret Eden Başkan Çakın, Havuzun Neredeyse Tamamlandığını Ve Yakında Hizmete Açılacağını İfade Etti. Ayrıca Havuzun Arka Kısmında Yer Alan Spor Kompleksi İçerisinde 260 Metre Uzunluğunda Koşu Parkuru, Kapalı Halı Saha, Tenis Sahası, Kafeterya, Giyinme Ve Duş Odaları Yer Alacak. Sporun Uşak’ta Değer Kazandığına İşaret Eden Başkan Çakın, “şehrimizin Her Bölgesinde Spor Alanında Yatırım Yapıyoruz. Kapalı Tesislerden Açık Spor Komplekslerine Kadar Birçok Yatırımla Artık Spor Daha Ulaşılır Bir Yapıya Kavuşacak, Sağlıklı Ve Güzel Bir Gelecek Halkımızla Buluşturulacak.” Dedi.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Yayalaştırılan Sokaklar Projesinin Ardından İsmetpaşa Caddesi De Yenileniyor

  Kapsamlı Bir Yenileme Çalışmasının Ardından Acun Sokaklar Konsept Bir Projeyle Yeni Yüzüne Kavuştu. Halkın Ve Özellikle Öğrencilerin Yoğun Olarak Kullandığı Bölge Araç Trafiğinden Arındırılarak Tamamen Yayaların Kullanacağı Şekilde Düzenlendi. Kent Mobilyalarının Yerleştirilmesi Ve Işıklandırmaların Da Tamamlanmasıyla Proje Görsel Açıdan Göz Doldurur Bir Yapıya Kavuştu.

  Uşak'a Değer Katacak Projeler Bir Bir Yükseliyor
  Uşak’a Değer Katacak Projeler Bir Bir Yükseliyor

  Kentin Merkezinin Yeni Bir Çehreye Kavuştuğunu İfade Eden Başkan Çakın, İsmetpaşa’daki Değişime De Vurgu Yaptı. Çakın, Yayalaştırılan Sokaklar Projesi İle Eş Zamanlı Olarak İsmetpaşa Caddesi’nde Yer Alan 83 Adet Binanın Ön, 45 Adet Binanın İse Yan Cephe Kaplamalarının Yapıldığını Hatırlattı. Şimdiyse Zemin Yenileme Çalışmalarına Başladıklarını Paylaşan Başkan Çakın, Projenin İlk Etabını İki Kısımda Tamamlamayı Hedeflediklerini Vurguladı. Caddenin Tiritoğlu Parkı’ndan Dere Sokak’ın Kesiştiği Bölgeye Kadar Olan Kısımda İlk Bölümün Tamamlanacağını Aktaran Başkan Çakın, Ardından Eski Belediye Binasına Kadar Olan Kısmın Yenileneceğini Paylaştı.

  Çarşamba Pazarı’nın Geçici Yeri Hazırlandı

  Yeni belediye binasının hemen yan kısmında yer alan bölgenin pazaryeri için hazırlandığını ifade eden Başkan Çakın, Çarşamba Pazarı mevki için yapılması planlanan proje tamamlanana kadar pazar esnafının burada ticaretlerine devam edebileceğini vurguladı. Ayakkabıcılar Çarşısı’nı, Çarşamba Pazarı’nı ve eski garajı barındıran 35 bin metrekarelik alanın modern bir görünümle kente ve esnafa değer katacağını, Uşak’ın yarınlara daha güçlü bir zeminde ulaşacağını dile getirdi; Uşak’ı Kent meydanlarından dükkanlara kadar konsept bir projenin beklediğini aktardı.

  MUHARREMŞAH ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU TAMAMLANIYOR

  Başkan Çakın, Muharremşah Mahallesi’nde Yapımı Devam Eden Çok Amaçlı Spor Salonunu Da Yerinde İnceledi. Proje Sayesinde Bölgeye Yeni Bir Sosyal Alan Kazandırılacağını Ve İçerisinde Basketbol, Voleybol Ve Hentbol Sahaları Barındıracak Çok Amaçlı Bir Salonun Hizmete Gireceğini Dile Getirdi. Ayrıca Salon; Düğün, Mevlit Gibi Organizasyonlara Da Ev Sahipliği Yapabilecek.

  nazmi özay reklam

  Yeşil Alanlar Halktan Yoğun İlgi Görüyor

  Başkan Çakın Uşak Belediyesi tarafından kentin farklı noktalarına kazandırılan yeşil alanları da inceledi. 11 bin 750 metrekare alanda hizmet veren 100. Yıl Parkı; 500 metrelik koşu parkuru, yaş gruplarına göre oyun alanları, ahşap oyun parkuru ve oturma alanlarını içerisinde barındırıyor. Parkta incelemelerde bulunan Başkan Çakın, parkın bölge için küçük Atapark olarak değerlendirildiğini vurguladı. Ayrıca Başkan Çakın, Bölme Piknik Alanı’nı ve Yeşil Karaağaç Mesire Alanı’nı da ziyaret etti; birçok donatıyı barındıran bölgelerin halktan yoğun ilgi gördüğünü söyledi.

  Uşak'a Değer Katacak Projeler Bir Bir Yükseliyor
  Uşak’a Değer Katacak Projeler Bir Bir Yükseliyor

  UKAMER YENİ HİZMET BİNASINA KAVUŞUYOR

  Uşaklı kadınların gücüne güç katan Kadın Koordinasyon Merkezi yeni hizmet binasına çok yakında kavuşuyor. Binayı inceleyen Başkan Çakın, Uşaklı kadınların sosyal ve kültürel alanlarda ne kadar aktif olduğunu vurgulayarak, en iyi hizmeti hak ettiklerini dile getirdi. Birçok etkinliğe ev sahipliği yapan UKAMER, yakında yeni yerinde hizmet verecek.

  TÜM UŞAKIN SAHİPLENDİĞİ AŞEVİ PROJESİ

  Başkan Çakın saha incelemeleri esnasında Uşak Aşevi’nin inşaatına da uğradı. Mevcut aşevinin ihtiyaçlara yeterince cevap veremediğini ifade eden Başkan Çakın, aşevinin yeni yerinde 3 katlı bir binaya sahip olacağını ve içerisinde sevgi mağazası, misafirhane, hamam ve yemekhane gibi donatıların yer alacağını dile getirdi. Projeye Uşak’ın sahip çıktığını kaydederek desteklerin sürdüğünü paylaştı.

  ESKİ BELEDİYE BİNASI TİCARET MERKEZİNE DÖNÜŞÜYOR

  Şehrin önemli noktalarından olan İsmetpaşa Caddesi’nde yer alan eski belediye binası, kapsamlı bir tadilattan geçirilerek ticaret merkezine dönüştürülüyor. Yöresel ürünlerin de yer alacağı ticaret merkezinin, bölgeyi ekonomik olarak canlandırması bekleniyor.

  KARAAĞAÇ MAHALLESİ DEĞER KAZANIYOR

  Mahalleye pazaryeri ve düğün salonu konseptinde 3 katlı bir yapının kazandırılmasının yanı sıra bir de Gençlik Parkı inşa ediliyor. Mahallelinin taleplerine cevap verildiğini belirten Başkan Çakın, projeler sayesinde halkın ihtiyaçlarının karşılanacağını belirtti, bir de spor salonu inşa edileceğini hatırlattı.

  reklam

  EĞİTİM VE YAŞAM MERKEZLERİYLE KENT SOSYALLEŞİYOR

  Şehrin farklı noktalarında inşa edilen ve yapımı devam eden eğitim ve yaşam merkezleri ile kent yeni olanaklarla buluşuyor. Daha önce Şerafettin Sağıroğlu Eğitim ve Yaşam Merkezi ile Vefa Yaşam Merkezi’nin açılışları gerçekleştirilmişti. Şimdi ise Deniz Grup Asım Karaer Sağlık Ocağı ve Eğitim Yaşam Merkezi, Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Yaşam Merkezi, Şekerevleri Sağlık Ocağı ve Eğitim Yaşam Merkezi için çalışmalar devam ediyor. Yapım işlerini inceleyen Başkan Çakın ise bu merkezler ile vatandaşların ihtiyaçlarına cevap verileceğini ve bu alanlar sayesinde sosyalleşebilecekleri yeni imkanlara kavuşacağını vurguladı.

  KAYAAĞIL TERMAL TESİSLERİ YAKINDA TAMAMLANIYOR

  Uşak Belediyesi Kayaağıl Termal Tesisleri’nde yenileme çalışmaları hızla devam ediyor. Yaklaşık 5 bin metrekarelik alana sahip olan termalde zemin ve havuz yenileme çalışmaları yapılıyor. Tesiste incelemelerde bulunan Başkan Çakın, restorasyon çalışmalarının tamamlanmasının ardından en yakın zamanda tekrardan vatandaşların hizmetine sunulacağını dile getirdi.

  Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, yeni projeler için de çalıştıklarını paylaştı, yeni müjdelerin yakın olduğunu belirtti.En güncel Uşak haberleri , Uşak haber sitesi olan 64ajans.com yer alır. Güncel Uşak haberleri okumak için web sitemizi takipte kalın. Ayrıca bizlere sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

  Uşak'a Değer Katacak Projeler Bir Bir Yükseliyor
  Uşak’a Değer Katacak Projeler Bir Bir Yükseliyor
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
   Uşak Seramik Sponsorlu Reklam

   En az 10 karakter gerekli


   HIZLI YORUM YAP

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.