DOLAR 32,8439 0.21%
EURO 35,2164 0.34%
ALTIN 2.452,28-0,22
BITCOIN 2148476-1,42%
Uşak
30°

AÇIK

20:45

AKŞAM'A KALAN SÜRE

  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu Uşak
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  UŞAK ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET ÖDÜL TÖRENİ COŞKUSU

  UŞAK ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET ÖDÜL TÖRENİ COŞKUSU

  UŞAK ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET ÖDÜL TÖRENİ COŞKUSU

  ABONE OL
  28 Mart 2024 04:06
  UŞAK ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET ÖDÜL TÖRENİ COŞKUSU
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu UşakKGYS Sponsorlu Reklam

  Uşak Üniversitesinde Mezuniyet Ödül Töreni Coşkusu 2022-2023 Akademik Yılı Mezuniyet Ödül Töreni Ve İlk Defa Mezun Veren Tıp Fakültemizin rüyabet Mezuniyet Töreni 9 Haziran Tarihinde Recep Tayyip Erdoğan Kongre Ve Kültür Merkezinde Gerçekleşti.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam Mega Müjde Sponsorlu Reklam
  UŞAK ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET ÖDÜL TÖRENİ COŞKUSU
  UŞAK ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET ÖDÜL TÖRENİ COŞKUSU

  Törene Vali Dr. Turan Ergün, Uşak Milletvekilleri Opr. Dr. İsmail Güneş İle Av. Fahrettin Tuğrul, Belediye Başkan Vekili Zeynep Ceylaner, Cumhuriyet Başsavcısı Bozan Çevik, İdare Mahkemesi Başkanı İslam Kaya, Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Fahri Semiz, İl Emniyet Müdürü Ayhan Karaduman, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Kenan Taş İle Prof. Dr. Lütfi Özav, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Mehmet Akdağ, Uşak Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. İsmail Kaya, İl Protokolü, Üniversitemiz Fakülte Dekanları, Enstitü, Yüksekokul Ve Meslek Yüksekokulu Müdürleri, Akademisyenler, Dereceye Giren 84 Öğrenci, Tıp Fakültesinin İlk Mezunları Olan 46 Öğrenci Ve Aileler Katıldı.

  UŞAK ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET ÖDÜL TÖRENİ COŞKUSU
  UŞAK ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET ÖDÜL TÖRENİ COŞKUSU

  Saygı Duruşu Ve İstiklal Marşı’nın Okunması İle Başlayan Tören, Uşak Üniversitesi Tanıtım Filminin Gösterimi Ve Güzel Sanatlar Fakültesi Dr. Öğretim Görevlisi Onur Altıntuğ Yönetimindeki Uşak Kent Orkestrasının Müzik Dinletisi İle Devam Etti.

  UŞAK ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET ÖDÜL TÖRENİ COŞKUSU
  UŞAK ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET ÖDÜL TÖRENİ COŞKUSU

  Tanıtım Filminin Ardından, Mezun Öğrenciler Adına Dönem Birincisi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Öğrencisi Oğuz Gökhan Aydın İle Dönem İkincisi Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Öğretmenliği Öğrencisi Rabia Kılıç Birer Konuşma Yaptı. Dönem Birincileri, Üzerlerinde Emeği Olan Tüm Hocalarına Ve Ailelerine Teşekkür Ederek Çok Çalışmaya Devam Edeceklerini Söylediler.

  samet çelik
  mgt auto reklam nazmi özay reklam
  UŞAK ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET ÖDÜL TÖRENİ COŞKUSU
  UŞAK ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET ÖDÜL TÖRENİ COŞKUSU

  Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş Konuşmasına 6 Şubat 2023 Tarihinde Kahramanmaraş Merkezli Yaşanan Ve 11 İlimizi Etkileyen Deprem Felaketinde Kaybettiğimiz Vatandaşlarımıza Ve Öğrencilerimize Bir Kez Daha Allah’tan Rahmet, Yaralılara Acil Şifalar Dileyerek Başladı. Prof. Dr. Savaş “Ülkemizin Başı Sağ Olsun, Allah Bizlere Böyle Bir Acıyı Bir Daha Göstermesin. Depremzedelerimize Geçmiş Olsun Diyor, Depremin İlk Anından İtibaren Canla Başla Destek Faaliyetlerine Katılan Başta Personelimiz Olmak Üzere Tüm Vatandaşlarımıza Şükranlarımı Sunuyorum. Millet Olarak El Ele Vererek Yaralarımızı İnşallah En Kısa Sürede Saracağız Ve Eskisinden Daha Güçlü Olacağız. Barınma Başta Olmak Üzere Depremzedelerimizin Fiziksel Ve Ruhsal İhtiyaçlarına Yönelik İlk Günden İtibaren Üzerimize Düşen Her Türlü Görevi Yerine Getirdik Ve Getirmeye Devam Ediyoruz. Şundan Emin Olunuz Ki Bir Olduğumuz, Beraber Olduğumuz Sürece Aşamayacağımız Hiçbir Zorluk, Hiçbir Sıkıntı Yoktur. Toplumumuzdaki Bu Güçlü Dayanışma Duygusu, Mutlu Bir Gelecek İçin Bizlere Umut Veriyor” Dedi.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam

  REKTÖR SAVAŞ: ‘‘BU YIL YAKLAŞIK 7 BİN ÖĞRENCİMİZİ MEZUN ETMENİN MUTLULUĞUNU VE TIP FAKÜLTEMİZİN İLK MEZUNLARINI VERMESİNİN HAKLI GURURUNU YAŞIYORUZ.

  Bu Yıl, Yaklaşık 7 Bin Öğrencimizi Mezun Etmenin Ve Tıp Fakültesinin İlk Mezunlarını Verecek Olmasının Hep Birlikte Haklı Gururunu Yaşadıklarını Belirten Prof. Dr. Savaş, “Bu Yıl Meslek Yüksekokullarımızdan Yaklaşık 2670, Fakültelerimizden Yaklaşık 4470, Diş Hekimliği Fakültemizden Yaklaşık 55 Ve İlk Mezunlarını Vermenin Heyecanını Yaşadığımız Tıp Fakültemizden Yaklaşık 50 Öğrencimiz Olmak Üzere Toplamda 7200 Civarında Yavrumuzu Mezun Ediyoruz. Mezunlarımızı, Can-ı Gönülden Tebrik Ediyorum. Mezunlarımızın Bu Yolculuğunda Onlara Rehberlik Etmek, Bizim İçin Büyük Bir Gurur Ve Onur Kaynağı Oldu. Uşak Üniversitesi Olarak, Akademik Mükemmeliyet, Kişisel Gelişim Ve Toplumsal Fayda Odaklı Bir Eğitim Sunarak, Öğrencilerimizin Güçlü, Özgüvenli, Donanımlı Ve Bilinçli Bireyler Olarak Yetişmesini Amaçlıyoruz. Böylece, Toplumumuzun Geleceği İçin Gerekli Olan Nitelikli İnsan Kaynağının Oluşmasına Yardımcı Olarak Ülkemizin İlerlemesine Önemli Bir Katkı Sunmanın Gururunu Yaşıyoruz. Uşak Üniversitesi Olarak Yüklendiğimiz Bu Misyonun Farkındayız. Misyonumuz Gereği Ülkemiz, İnsanımız Ve Geleceğimiz İçin Yorulmadan Usanmadan Çalışmaya Devam Edeceğiz” Şeklinde Konuştu.

  Rektör Savaş: “Tıp Fakültemiz ilk mezunlarını meslek hayatına uğurluyor.”

  2017-2018 Eğitim Ve Öğretim Yılında İlk Öğrencilerini Alan Uşak Üniversitesi Tıp Fakültesinde Ayrı Bir Heyecan Yaşandığını Aktaran Prof. Dr. Savaş “Tıp Fakültemiz Bugün Ayrıca Bir Mutluluk Yaşıyor. İlk Mezunlarımızı Veriyoruz. Fakültemiz İlk Mezunlarını Meslek Hayatına Uğurlamanın Haklı Gururunu Yaşıyor. Bugün “Hekimlik Yemini” Ederek Mesleğe İlk Adımı Atacaklar. Allah Hepinizin Yolunu Açık Etsin. Milletimize, Devletimize Ve İnsanlığa Güzel Hizmetler Yapacağınıza İnanıyorum” Dedi.

  Prof. Dr. Savaş: “Kalitemiz Tescillendi. YÖKAK Kurumsal Akreditasyon Belgesini Aldık.”

  Konuşmasında Uşak Üniversitesinin Son Yıllarda Gösterdiği Başarılara Dikkat Çeken Prof. Dr. Savaş Şunları Aktardı:

  UŞAK ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET ÖDÜL TÖRENİ COŞKUSU
  UŞAK ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET ÖDÜL TÖRENİ COŞKUSU

  Üniversitemiz 26 Binin Üzerindeki Öğrencisi Ve Yaklaşık 1200 Akademisyeniyle Eğitim-öğretim Ve Araştırma Faaliyetlerine Başarıyla Devam Etmektedir. Uşak Üniversitesi Ailesi Olarak Son Yıllarda Birçok Başarıya İmza Attık. Özellikle Son Bir Yılda Bu Başarılarımızı Taçlandıracak Çalışmalar Yaptık. Üniversitemiz Bu Yıl Yükseköğretim Kalite Kurulu’ndan (YÖKAK) Kurumsal Akreditasyon Belgesi Almaya Hak Kazanan 30 Üniversiteden Biri Olmayı Başardı. Böylece Üniversitemizin Eğitim-öğretim, Ar-Ge, Toplumsal Katkı Gibi Temel Faaliyetleri YÖKAK Tarafından Tescil Edilmiş Oldu. Ayrıca, Fen Edebiyat Fakültemizin Coğrafya, Tarih Ve Türk Dili Ve Edebiyatı 5 Yıllığına, Arkeoloji, Matematik, Moleküler Biyoloji Ve Genetik İle Sanat Tarihi 3 Yıllığına, Eğitim Fakültemizde Türkçe Öğretmenliği Ve İlköğretim Matematik Öğretmenliği Programları İse 3 Yıllığına Akredite Edildi.”

  nazmi özay reklam

  Prof. Dr. Savaş: “Araştırma Alanında Türkiye’nin En İyi Üniversiteleri Arasında Yer Alıyoruz.”

  Rektör Prof. Dr. Savaş, 2023 Yılı İtibariyle Uşak Üniversitesinin 28 Araştırma Alanında Türkiye’nin En İyi Üniversiteleri Arasında Yer Aldığının Altını Çizerek, 2 Alt Alanda Da (İçten Yanmalı Motor Ve Motor Aktarma Organları İle Dermatoloji Alanlarında) Türkiye 2’ncisi Olduklarını Belirtti.

  UŞAK ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET ÖDÜL TÖRENİ COŞKUSU
  UŞAK ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET ÖDÜL TÖRENİ COŞKUSU
  Uşak Üniversitesi Uluslararası Sıralamalarda Yer Almaya Devam Ediyor.

  Uluslararası Sıralamalarda Yer Almaya Devam Ettiklerini Aktaran Prof. Dr. Savaş, Üniversite Olarak URAP, THE General, THE Impact Rankings, SCImago, Webometrics, UI Green Metric Gibi Dünyanın Sayılı Kuruluşlarının Sıralamalarındaki Başarılarını Devam Ettirdiklerini Söyledi.

  Öğrencilerimiz Gerçekleştirdikleri Projelerle Bizleri Gururlandırıyor.

  Rektör Savaş, Uşak Üniversitesi Öğrencilerinin Gerçekleştirdikleri Projelerle Kendilerini Gururlandırmaya Devam Etmekte Olduğunu Anlatarak “Üniversitelerde Öğrenim Görmekte Olan Lisans Öğrencilerini, Projeler Yoluyla Araştırma Yapmaya Teşvik Etmeyi Amaçlayan TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı (BİDEB) Tarafından Yürütülen 2209-A Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı 2022/2 Dönem Proje Başvuru Sonuçlarına Göre Üniversitemizin Farklı Fakültelerinde Öğrenim Görmekte Olan Öğrencilerimiz Tarafından Toplam 44 Proje Başvurusu Yapılmış Ve Bu Projelerin 30 Tanesi Desteklenmeye Hak Kazanmıştır. Bu Başarı İle Üniversitemiz TR 33 Bölgesinde 2. Sırada Yer Aldı” Dedi.

  UŞAK ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET ÖDÜL TÖRENİ COŞKUSU
  UŞAK ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET ÖDÜL TÖRENİ COŞKUSU

  Prof. Dr. Savaş Konuşmasında Tüm Bu Başarı Tablosunun Gerçekleşmesini Mümkün Kılan Akademik Ve İdari Personelin Katkılarını Vurgulayarak “Akademik Ve İdari Personelimiz, Sizler Sayesinde Bu Mezuniyet Töreni Bizler İçin Bir Gurur Kaynağı. Sizler, Her Öğrencinin Başarısı İçin Çalışarak, Onlara Gelecekteki Kariyerlerinde Rehberlik Ettiniz Ve Onlara Güçlü Bir Temel Verdiniz. Bu Üniversitenin Büyük Ailesinin Bir Parçası Olduğunuz İçin Sizlere Minnettarım Ve Takdirlerimi Sunuyorum” İfadelerini Kullandı.

  Mezun Öğrenciler Ve Ailelerine Seslenen Prof. Dr. Ekrem Savaş, “Sevgili Mezunlarımız, Bugün Sizlere Sadece Bir Diploma Vermiyoruz. Aynı Zamanda Sizleri Bilgiyle Donatılmış, Sorgulayan, Analitik Düşünen Ve Yaşam Boyu Öğrenme Prensibiyle Hareket Eden Bireyler Olarak Yetiştirdik. Bu, Sizlere Üst Düzey Bir Rekabet Avantajı Ve Hayatınız Boyunca Sürekli Gelişmenizi Sağlayacaktır. Bugün Burada Bulunmanızın Ve Bu Başarıyı Elde Etmenizin Ardındaki En Büyük Destekçileriniz Kuşkusuz Sevgi Dolu Ailelerinizdir. Aileleriniz Sizin En Büyük Yol Göstericiniz Ve İlham Kaynağınızdır. Onlar, Sizlere Sevgiyle Ve Özveriyle Eşlik Ederek, Eğitiminizdeki Her Adımda Yanınızda Oldular. Gece Gündüz Çalışarak, Sizi En İyi Şekilde Yetiştirmek Ve Geleceğiniz İçin En İyi İmkanları Sağlamak İçin Ellerinden Gelenin En İyisini Yaptılar. Onların Fedakarlıkları, Sizlerin Başarılarıyla Taçlanmış Oldu” Şeklinde Konuştu.

  reklam
  UŞAK ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET ÖDÜL TÖRENİ COŞKUSU
  UŞAK ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET ÖDÜL TÖRENİ COŞKUSU

  Uşak Milletvekilleri Opr. Dr. İsmail Güneş İle Av. Fahrettin Tuğrul Birer Konuşma Yaparak Mezun Öğrencileri, Akademisyenleri Ve Ailelerini Kutladılar. Mezun Öğrencilerin Ülkemiz Adına Hayırlı Çalışmalar Yapacaklarına İnandıklarını İfade Ettiler.

  Vali Dr. Turan Ergün İse Törende Yaptığı Konuşmada Uşak Üniversitesinin; Fiziki Alt Yapısıyla, 26 Bin Öğrenci Ve Bine Yakın Akademik Personeliyle Gelişimini Büyük Ölçüde Tamamladığını Belirterek Ulusal Ve Uluslararası Başarılarıyla Uşak’ın Ve Bölgenin Parlayan Yıldızı Olduğunu Belirtti. Uşak Üniversitesinin Son Zamanlarda Özellikle Teknoloji Ve Araştırma Çalışmalarıyla Öne Çıktığına Dikkat Çeken Vali Dr. Ergün, Uşak Üniversitesinin Gösterdiği Başarılarda Akademisyenlerin Ve Öğrencilerin Katkıları Olduğuna Değindi. Bugün İlk Mezunlarını Veren Tıp Fakültesi Öğrencilerini De Tebrik Eden Vali Ergün “Bugünkü Mezuniyet Törenimizin Ayrı Bir Anlamı Var, Tıp Fakültemiz İlk Mezunlarını Veriyor. Bu Yıl Mezun Olan Ve Hekimlik Yeminini Ederek Mesleğe İlk Adımlarını Atan Hekimlerimizi Canı Gönülden Tebrik Ediyorum. Sağlık Ordumuza Güç Katacaklarına İnanıyorum. Gençlerimizin Yetişmesinde Emeği Geçen Başta Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş Olmak Üzere Üniversite Yönetimine, Kıymetli Öğretim Elemanlarımıza Şükranlarımı Sunuyorum. Bu Güzel Günde Hep Birlikte Gururlanmamızın En Önemli Aktörleri Olan Değerli Ailelerimizi Kutluyorum. Tüm Mezunlarımızı Tebrik Ediyorum. Sevgili Gençler, Uşak Üniversitesi’nde Sahip Olduğunuz Bilimsel Düşünce Ve Buradaki Deneyimleriniz Sizin Yolunuzu Aydınlatacak. Unutmayın Ki Mezun Olunca Eğitim Bitmez.

  Kendinizi Sürekli Yenileyin. Yabancı Dil Öğrenin, Akademik Anlamda Yüksek Lisans Yapın. Unutmayın, Üniversiteyi Yüceltenler Mezunlarıdır. Sizlerin, Devletimize Ve Milletimize Karşı Görev Ve Sorumluluklarınızı En İyi Biçimde Yerine Getireceğinize, Gerektiğinde Sorumluluk Almaktan Kaçınmayacağınıza Olan İnancım Tamdır. Cesaretle Başladığınız Mesleki Yolculuğunuzda Ve Hayatlarınızda Hepinize Başarılar, Mutluluklar Dilerim. Yolunuz, Bahtınız Açık Olsun” Şeklinde Konuştu.

  Açılış Konuşmalarının Ardından, Dereceye Giren 84 Öğrenciye Protokol Üyeleri Tarafından Başarı Belgeleri Verildi. Uşak Üniversitesi 2022-2023 Akademik Yılı Mezuniyet Ödül Töreni, Öğrencilerin Kep Atması İle Sona Erdi.

  Bu Yıl Uşak Üniversitesinden Yaklaşık 7 Bin Öğrenci Mezun Olacak. Fakülte Ve Meslek Yüksekokullarının Mezuniyet Törenleri 21 Haziran – 19 Temmuz Tarihleri Arasında Recep Tayyip Erdoğan Kongre Ve Kültür Merkezi İle Spor Merkezinde Gerçekleştirilecek.

  Uşak Üniversitesi Tıp Fakültesi İlk Mezunlarını Verdi

  Mezuniyet Ödül Törenin Ardından İlk Mezunlarını Veren Uşak Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezuniyet Heyecanı Yaşadı. İlk Mezunlar Adına Fakülte Birincisi Emre Sarıkaya Konuştu. Sarıkaya, 6 Yıl Önce Hekim Olabilmek İçin Çıktıkları Yolda, Beyaz Önlüklerini Giydikleri Andan İtibaren Hekimliğin En Önemli Sorumluluğunun Vicdani Sorumluluk Olduğunu Öğrendiklerini Söyleyerek Üzerlerinde Emeği Olan Tüm Hocalarına Ve Her Koşulda Desteklerini Esirgemeyen Ailesine Teşekkür Etti.

  Uşak Üniversitesi Tıp Fakültesi İlk Mezuniyet Heyecanını Yaşadı

  Tıp Fakültesi Öğrenci Temsilcisi Gökçe Mumcu Da Bir Konuşma Yaparak Tıp Fakültesinin İlk Öğrencileri Olarak 6 Yıl Boyunca Yaşadıklarını Aktaran Bir Sunum Yaptı. Sunumun Ardından Fakülte Birincisi Emre Sarıkaya Yaş Kütüğüne Plaka Çaktı.

  Tıp Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Rahşan Ilıkçı Sağkan Törenin Açılış Konuşmasında Uşak Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tufan Mert’in Mesajını Okudu. Mezunlara Seslenen Prof. Dr. Sağkan “Sağlık Hizmetlerine Erişimi Geliştiren Hekimlik Mesleğinin Geleceğini Şekillendiren Seçkin Mezunlar Grubuna Katılıyorsunuz. Bunun Toplum Nezdindeki Önemini Ve Saygınlığını Yaşayarak Göreceksiniz. Bu Saygınlığın Omuzlarınıza Yükleyeceği Sorumluluğun Gerekliliklerini Unutmadan Meslek Hayatınızı Sürdüreceğinizden Şüphem Yoktur. Bizler, Uşak Üniversitesi Tıp Fakültesi Akademik Kadrosu Olarak, Genç Hekimler Yetiştirerek Aziz Milletimize Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz. Bugün Mezun Ederek Uğurladığımız Genç Hekimlerimizin Gerek Gördükleri Her Zaman Yanlarında Olmaya Devam Edeceğiz. Burada Yeri Gelmişken Bizlere Bu Olanakları Sağlayan Sayın Rektörümüze, Fakülte Yöneticilerimize, Öğretim Üyelerimize, İdari Personelimize Ayrı Ayrı Teşekkür Eder, Her Birine Şükranlarımı Sunarım” Dedi.

  Konuşmaların Ardından Fakülte Birincisi, İkincisi Ve Üçüncüsüne Ödülleri Takdim Edilerek Mezun Olan 46 Öğrenciye Başarı Belgeleri Verildi. Tören, 46 Öğrencinin, Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Yücel Gültekin Tarafından Okutulan Hekimlik Andını Okuması Ve Kep Atma Seremonisinin Ardından Sona Erdi.En güncel Uşak haberleri , Uşak haber sitesi olan 64ajans.com yer alır. Güncel Uşak haberleri okumak için web sitemizi takipte kalın. Ayrıca bizlere sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
   Uşak Seramik Sponsorlu Reklam

   En az 10 karakter gerekli


   HIZLI YORUM YAP
   ankara travesti

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.