istanbul escort
DOLAR 18,4191 0.52%
EURO 17,8508 -1.1%
ALTIN 973,04-1,08
BITCOIN 349213-1,02%
Uşak
21°

AÇIK

05:22

İMSAK'A KALAN SÜRE

  samet çelik agora yönetim uşak reklam
  nazmi özay reklam
  Tiyatro
  samet çelik agora yönetim uşak reklam nazmi özay reklam Tiyatro
  Aslıhan Banu ER
  e42art reklam
  Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç Dr Mücahit Avcıl VEDA

  Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç Dr Mücahit Avcıl VEDA

  Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç Dr Mücahit Avcıl VEDA

  ABONE OL
  3 Haziran 2022 14:18
  Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç Dr Mücahit Avcıl VEDA
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL
  e42art banner reklamatasay uşak reklam
  Aslıhan Banu ER
  e42art banner reklam reklam atasay uşak reklam

  Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç Dr Mücahit Avcıl VEDA Değerli çalışma arkadaşlarım, birbirinden iyi ve özverili doktorlarım, fedakar hemşire arkadaşlarım ve degerli personelim;

  Aslıhan Banu ER Tiyatro

  Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç Dr Mücahit Avcıl VEDA

  Görevime başlayalı 18 ay oldu. Birlikte çok zor bir zamanı olabilecek en az kırıcı bir şekilde geçirdik. Çok yorulduk. Çok emek sarfettik. Sonuçta çok güzel işler yaptık.

  Buraya gelirken öncelikli görev tanımım, branşım ve önceki eğitimlerim de dikkate alınarak, pandemiyi yönetmekti. Kısa bir süre içinde hastanedeki düzenlemeleri yaparak ve bilimsel temellere dayalı bir yol izleyerek pandemi yönetimini sağladık ve bunların katkısı ile ilimiz “mavi il” olma payesi aldı.


  Akabinde 2021 yılı mart ayında (ilk fırsatta) hem hastalarımız hem çalışanlarımız için harikulade bir ortam sağlayan yeni binamızı açtık. Sırası ile yeni kan bankası, yeni Eczane, Yeni sterilizasyon ünitesi, Nöroloji yoğun bakım üniteleri açıldı. Yenidoğan yoğun bakımı yeni binaya taşırken yatak kapasitesini ve modern cihazlarını artırdık ve seviyesini yükselttik. Yarık dudak damak merkezimizi açtık. Ayniyat depoları yaptık. Takip eden haftalarda Uşak için çok önemli gördüğüm Pediatri yoğun bakım ünitesini açtık. Diyaliz merkezimizi yeni yerine taşıdık ve buradan boşalan yeri harikulade ve rengarenk bir FTR ünitesi kurduk(hasta olmasanız bile görmeye gidiniz). ECMO yaparak canlar kurtardık. 36 bin hasta ameliyat ettik. YB doktorlarım ve personelim cok güzel işler çıkardı. Kelimenin tam anlamıyla dökülmekte olan ameliyathanemizi, ameliyatları durdurmadan yeniden inşaa ettik, revizyona aldık. Kronolojik sıra ile gidecek olursak, yara bakım ve yanık ünitemizi tekrar açtık, uyku ünitemizi de hizmete sokarak yeni yerinde hastalarımızın hizmetine sunduk. Ve Son olarak önemini bildiğim, faydasını bir önceki başhekimlik döneminden bildiğim binlerce canı kurtaracak olan GİRİŞIMSEL RADYOLOJİ ünitesini açtık.

  2021 de 1.1 milyon hastaya poliklinik hizmeti verdik. Ek olarak 100 bin civarı pandemi hastası baktık. Toplamda 11 milyon liranın üzerinde extra cihaz ve ekipman aldık. 1 milyon liraya yakın bağış bularak cihaz ve ekipman için kullandık. Ve daha pek çok şey..

  Aslıhan Banu ER

  Şu anda da hâla ekibimizle birlikte kafeterya ve sosyal alanımızı bitirmeye çalısıyoruz..

  Modern, hekime ve çalısanlarına değer veren, sözünde duran, iletişime açık, dikte eden degil uzlaşan bir yönetim sergilemeye çalıştım.

  Hastalarımıza ilimizde olmayan sağlık hizmetlerini sağladık, hasta bakım kalitemizi artirdık. Sevkleri azalttik. Pandemide binlerce canlar kurtardık.

  1 Ocakta istifamı sunmuş fakat yaklaşmakta olan omicron dalgası nedeni ile istifam kabul edilmemişti. Bu dalgayı da birlikte ve başarı ile gögüsledik.

  Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç Dr Mücahit Avcıl VEDA

  24 Eylülde başlamış olduğum görevimi (Bugün itibari ile istifa dilekcemi sundum) 14 MART günü bırakacağım. Sizlerden ayrıldığım icin cok üzgünüm. Açıklamamı 15 mart tıp bayramında bayramınızı kutlarken yapacaktım ne var ki bazı medya unsurlari bu durumu bile kötüye kullanarak ve Sn Valimizi de karıştırarak yanlı haber yapmakta. Bu nedenle planladığimdan erken duyurmak zorunda kaldım.

  Aslıhan Banu ER

  Bu hastanedeki her kes bilir ki aile bütünlüğünü sağlayamadım ve bırakmayı planlıyordum. Tabiki daha pek çok neden var.

  Hiçbir dönem, sağlık yöneticiliği bu dönemki kadar zor olmamıştır ve aklı selim kişilerin idrak edeceği üzere hiçbir dönem (bir buçuk yılda) bu denli bir ilerleme olmamış ve bu denli çok iş yapılmamıştır.

  Amirlerime, ekibime, koordinatörlerime, ve hastanemdeki tüm hekim ve çalışanlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum…
  Sürçilisan ettiysek ve dahi Kusurumuz oldu ise affola..En güncel Uşak haberleri , Uşak haber sitesi olan 64ajans.com yer alır. Güncel Uşak haberleri okumak için web sitemizi takipte kalın. Ayrıca bizlere sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

  Tiyatro nazmi özay reklam
   Aslıhan Banu ER Tiyatro

   En az 10 karakter gerekli


   HIZLI YORUM YAP

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

   ankara travestiankara travestiankara travesti ankara travesti