DOLAR 32,9413 0.12%
EURO 35,4276 0.14%
ALTIN 2.461,78-0,30
BITCOIN 2011427-1,66%
Uşak
29°

AÇIK

13:12

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu Uşak
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Basın Mensuplarıyla Buluştu.

  Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Basın Mensuplarıyla Buluştu.

  Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Basın Mensuplarıyla Buluştu.

  ABONE OL
  22 Kasım 2023 23:37
  Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Basın Mensuplarıyla Buluştu.
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu UşakKGYS Sponsorlu Reklam

  Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Birçok Projenin Hayata Geçirildiği Ve Temellerinin Atıldığı 2022 Yılı İçin Düzenlenen Değerlendirme Toplantısında Basın Mensuplarıyla Buluştu. Çakın, Ulusal Ve Yerel Basın Kuruluşlarının Temsilcileri İle Yürütülen Projeleri Paylaştı Ve Merak Edilenleri Yanıtladı.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam Mega Müjde Sponsorlu Reklam

  Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Basın Mensuplarıyla Buluştu.

  Uşak Belediyesi’nin Kenti Daha Modern Ve Güzel Bir Yapıya Kavuşturmak Adına Çalıştığını İfade Eden Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, 2019 Yılında Kent Merkezine Bağlanan 8 Köy Ve 1 Belde İle Toplam Hizmet Alanının Yüzde 26 Arttığına kralbet İşaret Etti. Tüm Bölgelerde Daha Yaşanılır Bir Uşak İçin Çalıştıklarını Aktaran Başkan Çakın, Yıl Boyunca Gerçekleştirilen Projelerde Kalıcı Ve Uzun Vadeli İşlerin Hedeflendiğini Aktardı.

  Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Basın Mensuplarıyla Buluştu.
  Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Basın Mensuplarıyla Buluştu.

  Söz Verilen Projelerin Hayata Geçirilmesi Ve Kaynakların Etkin Bir Biçimde Kullanılması Adına Yoğun Bir Çalışma Yürüttüklerini İfade Eden Başkan Çakın, “şehrimizi Vatandaşlarımızla Güzelleştirmek Adına İmkân Sahibi Vatandaşlarımızı Projelere Dahil Ederek, Ankara’daki Bakanlıkların Kapısını Sık Sık Aşındırarak Şehrimize Yeni Projeler Kazandırdık. 2021 Yılının Ağustos-eylül Ayından Sonra Ekonomik Dalgalanma Nedeniyle Müteahhitlerin İhalelere Girmek İstememesi, Zaman Zaman Projelerde Ön Görülenden Daha Fazla Maliyet Çıkması Aksaklıklara Neden Oldu. Ancak, Seçim Öncesinde Vatandaşlarımıza Söz Verdiğimiz Hizmetleri Hayata Geçirmek İçin Canla Başla Çalıştık Ve Çalışmaya Devam Ediyoruz. Her Anlamda Üretimin Arttığı Bir Yılı Geride Bırakıyoruz.” Dedi.

  İNSANA DOKUNAN ADIMLAR ATILDI

  Gençlere, Kadınlara, Yaşlılara Ve Engelli Bireylere Yönelik Yapılan Yatırımlara Değinen Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Kurulan Topluluklara, Topluluklarla Birlikte Hayata Geçirilen Etkinliklere Ve Onlar İçin Oluşturulan Alanlara İşaret Etti. Genç Kuşak İçin Kule Altı’nın Hizmete Açıldığına, Genç Kuşak Akademi Binasında İse Geri Sayımın Başladığına Vurgu Yapan Başkan Çakın, Toplulukla Birlikte Genç Kuşak Fest’in Düzenlendiğini De Aktardı. Başkan Çakın, Yapılan Projelerle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Tarafından Ödül Aldıklarını Da Ekledi. Öte Yandan Kadınlara Yönelik Önemli Etkinlik Ve Projeler Gerçekleştiren Kadın Koordinasyon Merkezi İçin De Eski Kız Meslek Lisesi Binası’nın Hazırlandığını, İçerisinde Birçok Önemli Donatının Yer Alacağını Paylaştı; Toplulukla Birlikte Moda Fest’in Hayata Geçirildiğini Dile Getirdi. Zümra Kadın Topluluğu İle De Evde Üreten Kadınların Emeklerinin Karşılık Bulduğunu Paylaşan Çakın, Türkiye İsrafı Önleme Vakfı İle Mikro Kredi Desteklerinin Başladığını İfade Etti, Zümra İçin Stadyumun Yan Kısmında Olduğu Gibi Yeni Alanların Kazandırılacağını Aktardı. Yaşlılar İçin Vefa Yaşam Merkezi’nin Hizmete Sokulduğuna Ve Deniz Grup Asım Karaer Sağlık Ocağı Ve Engelsiz Yaşam Merkezi Projesiyle Özel Gereksinimli Bireylerin De Unutulmadığına Dikkat Çekti. Öte Yandan Uşak Belediyesi, İhtiyaç Sahiplerinin Yeni Ve Kapsamlı Bir Aşevine Kavuşması İçin Kamu Kurum Ve Kuruluşları, Aşevi Vakfı Yönetimi Ve Hayırsever Vatandaşların Desteği İle Yeni Aşevinin Yapımına Öncülük Ediyor.

  samet çelik
  mgt auto reklam nazmi özay reklam

  PROJELERLE DOLU BİR YIL TAMAMLANDI

  Yeşile Dokunan Yatırımların Arttığına Da Vurgu Yapan Başkan Çakın, Yeşil Karaağaç Mesire Alanı’nın Ve Bölme Piknik Alanı’nın İlk Etabının, Ayrıca 100. Yıl Parkı Başta Olmak Üzere Birçok Parkın Hizmete Açıldığını Söyledi. Tamamlandığında Sosyal Tesis, At Çiftliği, Kamp Ve Karavan Alanları Barındıracak Olan Yeşil Karaağaç Doğal Yaşam Merkezi’nin Gurbetçi Festivali Gibi Özel Bir Etkinlikle Açıldığını Da Hatırlattı. Başkan Çakın, Ayrıca Ailelerin Ve Çocukların Yeşile Doyacağı Çocuk Kent Projesi’nde Temelin Atıldığını, Çalışma Tamamlandığında 40’a Yakın Etkinlik Ve Aktivitenin, 16 Bin Metrekarelik Yapay Göletin Ve Çiçeklerle Donatılmış Bir Çevrenin Huzurlu Zaman Geçirmek İçin Yeni Bir Adres Olacağını Ekledi. Belediye Başkanı Mehmet Çakın, “belediyemiz Bünyesinde Bir De Sera Oluşturduk. Yaz Ve Kış Aylarında Sokaklarımızı Süsleyen Çiçekler Artık Yüzde 75 Daha Uygun Maliyetle Üretiliyor. Hem Şehrimiz Güzelleşiyor Hem De Burada Ata Tohumlarımız Korunarak Çoğaltılıyor.” Dedi.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  EĞİTİM YAŞAM MERKEZLERİ YAŞAMA DEĞER KATACAK

  Uşak’ta Yaşamanın Keyifli Hale Getirilmesini Hedeflediklerine Vurgu Yapan Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Halkın Hem Sosyalleşip Hem Mesleki Eğitimler Alabileceği Şerafettin Sağıroğlu Eğitim Ve Yaşam Merkezi’ni Açtıklarını; Mehmet Akif Ersoy Gündüz Bakım Evi Ve Eğitim Yaşam Merkezi’ni, Şekerevleri Sağlık Ocağı Ve Eğitim Yaşam Merkezi’ni Şehre Kavuşturmayı Planladıklarını Aktardı.

  SPOR UŞAK’TA DEĞER KAZANIYOR

  Voleybol, Futbol, Futsal Ve Cirit Gibi Birçok Sportif Faaliyete İmza Atan Uşak Belediyesi Halkı Sporla Daha Fazla Buluşturmak Adına Yeni Projeleri Tamamlamak İçin Hızla İlerliyor. Muharremşah Çok Amaçlı Spor Salonu’nu , Gençlik Parkı’nı, Karaağaç Toki Bölgesine Kazandırılacak Spor Salonunu, Esentepe Spor Kompleksi’ni, Şehit Mehmet Kara Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu Gibi İçerisinde Sportif Etkinlikler Yapılan Bir Çok Projeyi Hayata Geçiriyor.

  HEDEF MODERN BİR KENT MERKEZİ

  Yayalaştırılan Sokaklar Projesi’nin Ve İsmetpaşa Caddesi’ndeki Cephe Yenileme İşlemlerinin Tamamlandığını Belirten Başkan Çakın, Esnafların İsmetpaşa’daki Yaz Yoğunluğunu Olumsuz Etkilememesi İçin Kışa Doğru Yapılmasını Talep Ettiği Zemin Yenileme Çalışmasının Da Hızla İlerlediğini Ekledi. Eski Uşak Belediyesi Binasının Arastaya Dönüştürüleceğine Değinen Çakın, 4 Katlı Binanın Yerine 6 Metre Daha Düşük Kotta Ve 6 Metre Geride Yeni Bir Bina İnşa Edildiğini Paylaştı. Ticaret Binasına Dönüştürülecek Yapıtın Üst Kısmında Esnaf Odaları Yer Alırken Giriş Katın Dışa Bakan Ve Avlu Bölümünde Birçok Dükkânın Bulunacağı Projede Uşak Belediyesi Zümra Kadın Topluluğu Da El Emeği Ürünleriyle Yer Alacak.

  EKONOMİYE CAN KATACAK PROJE İLERLİYOR

  Kentte Ticari Hacmin Genişlemesi Ve Yeni Yatırımcıların Yer Sorununu Çözmek Amacıyla Başlatılan 3. Sanayi Sitesi’nde; Otomotiv, Tekstil, Demir Doğrama, Gıda Ve Mobilya Gibi Sektörlerin Hizmet Vereceği Bir Alan Yapılarak 876 Adet İşyerinin Yanı Sıra Sağlık Ve Eğitim Alanları, İdari Tesisler, Cami, Kreş Ve Yeşil Alan Gibi Sosyal Donatılar Da Bulunacak. Süreçte Somut Adımlar Atılacak Noktaya Geldiklerini Paylaşan Başkan Çakın, Önümüzdeki Yıl İtibariyle Projenin Hız Kazanacağına Vurgu Yaptı.

  nazmi özay reklam

  ÇARŞI UŞAK İLE UŞAK DEĞER BULACAK

  Uşak Belediyesi’nin Vizyon Projelerinden Olan Çarşı Uşak’ta Ayakkabıcılar Çarşısı, Eski Garaj Ve Çarşamba Pazarı Yeni Bir Yüze Kavuşacak. Kent Meydanları, Modern Dükkanlar, Yer Altı Otoparkı Gibi Birçok Unsuru Barındıracak Dev Proje İle Hem Mülk Sahipleri Hem De Uşak Halkı Önemli Bir Kazanım Yakalayacak. Konuyla İlgili Ön Protokol İçin Yüzde 85’lik Bir Alan İçin Olumlu Geri Dönüş Bulunduğunu Ve Devamının Da Hızla Geldiğini Kaydeden Çakın, “uşak’ın Sadece Bugününü Değil, Yarınlarını Da Güzel Kılmak İçin Sağlam Adımlar Atmak Gerek. Şehrimiz İçin Hayata Geçireceğimiz Projelerde Kararlı Bir Şekilde İlerleyecek; Halkımıza Kazanım Sağlayacak İşlere İmza Atmak Üzere Çalışmaya Devam Edeceğiz.” Diye Konuştu.

  KAYAAĞIL TERMAL’DE SONA YAKLAŞILDI

  Kayaağıl Termal Tesisi’nde Uşak Belediyesi Tarafından Kapsamlı Bir Yenileme Çalışması Başlatıldığını Hatırlatan Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, “burada Da Artık Çalışmalar Son Aşamasına Yaklaşıyor. Baştan Aşağı Yenilediğimiz Tesisi Kısa Süre İçerisinde Tekrar Uşaklı Hemşehrilerimizin Kullanımına Sunmuş Olacağız.” Dedi.

  Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Basın Mensuplarıyla Buluştu.
  Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Basın Mensuplarıyla Buluştu.

  Projelerde Esnafın Ve Vatandaşların Daha Güzel Ortamlara Kavuşturulmasını Hedeflediklerine Vurgu Yapan Başkan Çakın, “Şekerevleri Pazar Yeri’nde 7 Bin Metrekarelik Alanın Üstünü Kapatarak Daha Rahat Bir Alışveriş Alanı Sunacağız. Karaağaç Mahallesi’ne Kazandıracağımız Kapalı Pazar Yeri Ve Düğün Salonu İle Hem Pazar Esnafımıza Özel Bir Alan Oluşturacağız Hem De Buluşmaların Sahneleneceği Yeni Bir Düğün Salonu Hayata Geçecek.” Dedi.

  Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Basın Mensuplarıyla Buluştu.
  Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Basın Mensuplarıyla Buluştu.

  Çakın, Uşak Belediyesi’nin 2022 Yılında Ameliyathane, Muayenehane Ve Eczane Gibi Donatıları Da Barındıran Geçici Hayvan Bakımevi İnşa Ettiğini Sözlerine Ekledi.

  Bir Hayırsever Tarafından Yaptırılan Ve Şu An Hizmet Vermeye Başlayan Seydi Özmercan Yaya Üst Geçidi’nin De Yakın Zaman İçerisinde Resmi Olarak Açılacağı Belirtildi.

  reklam
  YENİ YIL YENİ PROJELERLE GELİYOR

  2023 Yılından İtibaren De Birçok Projenin Hayata Geçirileceğinin Altını Çizen Belediye Başkanı Mehmet Çakın, “sözünü Verdiğimiz Ve Projesini Tamamladığımız Dikilitaş Millet Bahçesi İçin De Kısa Zaman İçinde Çalışmaya Başlayacağız. Buranın İhalesi Gerçekleştirildi. Park Alanı İçerisinde Sosyal Tesis De Yer Alacak. Kemalöz Mahallesi’nde Yıkılan Ayaklı Su Deposunun Olduğu Yere Bir Gençlik Merkezi Kazandırmak İçin İhaleye Çıkacağız. Daha Önce İhalesi İptal Olan Atıksu Arıtma Tesisimiz İçin De Başlayan Süreci Yakından Takip Ediyoruz. En Kısa Zaman İçinde Bunu Da Tamamlamak İstiyoruz. Hükümetimizden, Hemşehrilerimizden Aldığımız Güçle Birlikte Yeni Yılda Da Yoğun Bir Şekilde Çalışacağız. Vatandaşlarımıza Söz Verdiğimiz Gibi Şehrimize Değer Katacak Tüm Projelerin Arkasında Kararlı Bir Şekilde Durarak Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz.” Diye Konuştu.

  Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Basın Mensuplarıyla Buluştu.
  Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Basın Mensuplarıyla Buluştu.

  Uşak’a Kazandırılacak Yeni Stat İçin İhalenin Önümüzdeki Yılın İlk Çeyreğinde Yapılmasını Hedeflediklerini Aktaran Çakın, Ayrıca Çay Kenarı Hattını Da Bisiklet Ve Yürüyüş Yoluna Dönüştürmek Üzere Çalışmaların Başlatıldığı Paylaştı. Çakın, Kent Merkezindeki Millet Bahçesi’nde De İhalenin Gerçekleştirildiğini Söyledi.En güncel Uşak haberleri , Uşak haber sitesi olan 64ajans.com yer alır. Güncel Uşak haberleri okumak için web sitemizi takipte kalın. Ayrıca bizlere sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
   Uşak Seramik Sponsorlu Reklam

   En az 10 karakter gerekli


   HIZLI YORUM YAP
   ankara travesti

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.