DOLAR 32,8615 0.27%
EURO 35,1954 0.29%
ALTIN 2.447,45-0,42
BITCOIN 2153584-1,03%
Uşak
32°

AÇIK

17:09

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu Uşak
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Ünlü Oyuncu Mehmet Pala Uşak Üniversitesi’nde Oyunculuk Derslerine Başladı

  Ünlü Oyuncu Mehmet Pala Uşak Üniversitesi’nde Oyunculuk Derslerine Başladı

  ABONE OL
  27 Mayıs 2024 23:06
  Ünlü Oyuncu Mehmet Pala Uşak Üniversitesi’nde Oyunculuk Derslerine Başladı
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu UşakKGYS Sponsorlu Reklam

  Ünlü Oyuncu Mehmet Pala Uşak Üniversitesi’nde Oyunculuk Derslerine Başladı Uşak Üniversitesi İletişim Fakültesi Genç İletişimciler Topluluğu Tarafından Yaklaşık Üç Aydır Devam Eden Oyunculuk Atölyesi Sona Erdi. Uşaklı Aktör Mehmet Pala’nın Eğitmenliğini Üstlendiği Oyunculuk Atölyesi Sonunda Tören Düzenlenerek Atölyeyi Başarıyla Bitiren Öğrencilere Sertifikaları Takdim Edildi.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam Mega Müjde Sponsorlu Reklam

  Ünlü Oyuncu Mehmet Pala Uşak Üniversitesi’nde Oyunculuk Derslerine Başladı

  Programa Uşak Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Sezgin, Genç İletişimciler Topluluğu Danışmanı Öğr. Gör. Ali Mutlu İletişim Fakültesi Hocalarından Doç. Dr. Özlem Duğan ve Uşaklı Sanatçı Mehmet Pala’nın Yanı Sıra Bir Çok Öğrenci Katıldı.

  Topluluk Danışmanı Ve İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi Ali Mutlu Yaptığı Açılış Konuşmasında Genç İletişimciler Topluluğu Olarak Öğrencileri Sektöre Hazırlamak Adına Etkinlikler Düzenledikleri Belirterek Aktör Mehmet Pala’nın Öğrencilere Ders Vermesinin Büyük Bir Fırsat Olduğunu İfade Etti. Bu Çalışmayı Yapmak İstediklerini Mehmet Pala’ya Söylediklerinde Elimizden Ne Geliyorsa Uşak Üniversitesi Ve Ülkemizin Gençleri İçin Yapmaya Hazırım Yanıtını Aldığında Çok Mutlu Olduğunu İfade Eden Mutlu; derslerin disiplinli Bir Şekilde Profesyonel Olarak Geçtiğini Söyledi. Öğrencilerin Kurs Sonrası Başarılarından Gurur Duyduğunu İfade Eden Ali Mutlu Genç İletişimciler Topluluğu Olarak Bu Tür faaliyetlerine Devam Edeceklerini Belirterek Başta İletişim Fakültesi Dekanına Ve Oyuncu Mehmet Palaya Teşekkür Ederek sözlerine Son Verdi.

  Uşaklı Ünlü Aktör Mehmet Pala; Tecrübelerimi aktarmaya her zaman hazırım

  Uşaklı Ünlü Aktör Mehmet Pala Konuşmasında Öğrencilerin Her Alandan Kendini Geliştirmesi Ve Çeşitli Donanımlar Edinmeleri Gerektiğini Vurguladı. Gelecekte Rakiplerinin Bir Adım Önüne Geçebilmeleri Ve Daha Kolay İş İmkanı Bulabilmelerinin Yolunun Her Gün Kendini Geliştirmekten Geçtiğini Söyleyen Pala Öğrencilerin Mesleki Ve Kişisel Gelişimleri Noktasında yabancı Dil Bilmeleri Bir Enstrüman Çalabilmeleri Bir Drama Dersi Almaları, Bu Tarz Atölye Faaliyetlerine Katılmalarının Önemine Değindi.

  samet çelik
  mgt auto reklam nazmi özay reklam

  Pala Öğrencilere Sizler Ülkemizin Geleceğinde Karar Mercilerine Oturacak İnsanlarsınız Hepinizin Donanımlı Bilgili Kültürlü Olabilmesi İçin bizler Her Zaman tecrübelerimizi Size Aktarabilmekten Mutluluk Duyarız Dedi.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Ünlü Oyuncu Mehmet Pala Uşak Üniversitesi'nde Oyunculuk Derslerine Başladı - DSC02682 1

  Başta İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Sezgin Hocamız Olmak Üzere Bütün Bu Oluşumun Hayata Geçmesinde Büyük Pay Sahibi Olan Öğr. Gör. Ali Mutlu Hocamıza, Genç İletişimciler Topluluğuna Ve Başından Sonuna Kadar Büyük Disiplin Özveri Ve Fedakarlıkla Çalışan Tüm Öğrencilerime Teşekkür Ederim Diyerek Sözlerine Son Verdi.

  İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Sezgin Konuşmasında Öğrencilerin kendilerini Geliştirmeleri Adına Yapmış Oldukları Her Etkinliğe Destek Verdiklerini İfade Ederek Üniversite Ve Fakülte yönetimi Bu Tarz Etkinlikleri Oldukça Önemsediklerini İfade Etti. İletişim Fakültesi Olarak Bütün Olanaklarını Öğrencilere Aktarabilmek İçin Çalıştıklarını Belirten Sezgin Oyunculuk Atölyesinin Öğrencilere Çok Büyük Katkısı Olduğunu Dersleri Bizzat Takip Ederek Öğrencilerdeki Büyük Değişimi Gördüğünü Belirtti.

  Ünlü Aktör Mehmet Pala Ya Zamanını Ayırıp Tecrübe, Bilgi Ve Birikimlerini İletişim Fakültesi Öğrencilerine Aktardığı İçin Teşekkür Ederek Sözlerini Bitiren Sezgin Ardından Pala’ya Uşak Üniversitesi Adına Teşekkür Plaketi Takdim Etti.

  Uşak Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Üzerinden Bu Kursların Devam Edeceğini Belirten Pala Amacımız Üniversitesi Ve Uşak Halkını Entegre Edebilmektir Dedi. Bundan Sonra derslere Sadece Öğrencilerin Değil halkında Katılabileceğini İfade Eden Pala Kişisel Ve Mesleki Gelişimine Katkı Sağlamak İsteyen Herkesi Kurslara Beklediklerini Belirtti.

  nazmi özay reklam

  Uşak Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Üzerinden Bu Kursların Devam Edeceğini Belirten Pala Amacımız Üniversitesi Ve Uşak Halkını Entegre Edebilmektir Dedi. Bundan Sonra derslere Sadece Öğrencilerin Değil halkında Katılabileceğini İfade Eden Pala Kişisel Ve Mesleki Gelişimine Katkı Sağlamak İsteyen Herkesi Kurslara Beklediklerini Belirtti. Başvurular Uşak Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezine Yapılacaktır

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
   Uşak Seramik Sponsorlu Reklam

   En az 10 karakter gerekli


   HIZLI YORUM YAP
   ankara travesti

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.