istanbul escort
DOLAR 18,4191 0.52%
EURO 17,8508 -1.1%
ALTIN 973,04-1,08
BITCOIN 3511501,64%
Uşak
17°

AÇIK

19:12

AKŞAM'A KALAN SÜRE

  samet çelik agora yönetim uşak reklam
  nazmi özay reklam
  Tiyatro
  samet çelik agora yönetim uşak reklam nazmi özay reklam Tiyatro
  Aslıhan Banu ER
  e42art reklam
  UİMBİR 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

  UİMBİR 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

  UİMBİR 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

  ABONE OL
  3 Haziran 2022 14:17
  UİMBİR 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL
  e42art banner reklamatasay uşak reklam
  Aslıhan Banu ER
  e42art banner reklam reklam atasay uşak reklam

  “Uluslararası İnternet Medya ve İletişim Yayıncıları Birliği Genel Başkanı Serdar Akyol 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle mesaj yayınlayarak, engellilik, ya doğuştan ya da herhangi bir kaza veya uzun süren bir hastalığın sonrasında oluştuğunu söyledi. “

  Aslıhan Banu ER Tiyatro

  UİMBİR 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı


  UİMBİR Genel Başkanı Akyol İnsanın gözünün görmemesi, Kulağının duymaması Kolunun ve Bacağının olmaması,bir eksiklik değildir, Asıl eksiklik vizdanlardaki eksikliktir. Asıl eksiklik vizdan özürlüsü olmaktır.Engelliliği bir kader olarak görmeyen, bu alandaki her adımı cesaretle Atan bizleriz.

  Kimse gelecekte hangi nedenden olursa olsun, engelli bir duruma düşebileceğini, bunun sonucunda da yürüyemeyeceğini, koşamayacağını, duyamayacağını, hissedemeyeceğini asla unutmamalı diyen Başkan Akyol,”Kişilerin engelli olmaları bir kusur, bir eksiklik olarak görülmemelidir. Derecesi ne olursa olsun, insan onuruna yaraşır bir hayat sürmek tüm engelli vatandaşlarımızın da en doğal hakkıdır. Engellilerin sorunları onlara acımakla çözümlenemez. Aksine, bu duygu ile hareket etmek, var olan sorunların daha fazla hissedilmesine yol açar.

  Onun için engelli vatandaşlarımız, ailemizin bir bireyi olarak görülmeli ve sorunlarına kendi sorunlarımız gibi sahip çıkılmalıdır. Bu sorunların çözümünde herkes gereken katkı ve desteği vermelidir. Kamu kurum ve kuruluşlarının yanında, sivil toplum kuruluşları ve toplumdaki her birey duyarlı davranmalı ve herkes ortak bir çaba içinde bulunmalıdır. Bu anlamda vatandaşlarımız ve sivil toplum örgütlerimiz kendi üzerine düşeni yerine getirmektedir. Bu sorumlu ve duyarlı davranışın göstergesi Türkiye`deki engellilerimize ait okulların, iş eğitim merkezlerinin ve bunlara destek vermek için kurulan derneklerin varlığıdır. Toplumda engelli olarak bilinen vatandaşlarımız yaptıklarıyla bir çok engeli aşmaktadır.

  UİMBİR 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

  Günümüzde her alanda ve her meslekte engelli vatandaşımızı görmek mümkündür. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de sporun her branşında engelli sporcularımız yetişmekte, bir çok gencimiz onuruyla gururuyla milli formamızı giyerek kazanmış olduğu başarısının haklı sevincini ve gururunu yaşayabilmektedir.

  Aslıhan Banu ER

  Engellinin Karşısına Cıkan Günlük Hayattaki Fiziki Engellerin Kaldırılmasına Onların Yaşam Haklarının Daha Kolay Hale Getirilmesi İçin Dahada Duyarlı Olmalarını İstiyoruz.

  Unutulmamalıdır ki; Sevgi engellisi olunmadığı sürece sorunlar çözümsüz değildir” dedi.

  Tüm Engelli Kardeşlerime Tekrar Bugünümüz Kutlu Olsun En güncel Uşak haberleri , Uşak haber sitesi olan 64ajans.com yer alır. Güncel Uşak haberleri okumak için web sitemizi takipte kalın. Ayrıca bizlere sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

  Selam ve Saygılarımla….

  Aslıhan Banu ER

  Tiyatro nazmi özay reklam
   Aslıhan Banu ER Tiyatro

   En az 10 karakter gerekli


   HIZLI YORUM YAP

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

   ankara travestiankara travestiankara travesti ankara travesti