DOLAR 32,8229 0.06%
EURO 35,2133 -0.17%
ALTIN 2.452,160,30
BITCOIN 2143763-1,45%
Uşak
27°

AÇIK

13:10

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu Uşak
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Tbmm Başkanı Kurtulmuş, Uşak’ta Stk Ve Meslek Odaları Temsilcileri İle Bir Araya Geldi

  Tbmm Başkanı Kurtulmuş, Uşak’ta Stk Ve Meslek Odaları Temsilcileri İle Bir Araya Geldi

  TBMM Başkanı Kurtulmuş, Uşak’ta STK Ve Meslek Odaları Temsilcileri İle Bir Araya Geldi

  ABONE OL
  3 Eylül 2023 17:27
  Tbmm Başkanı Kurtulmuş, Uşak’ta Stk Ve Meslek Odaları Temsilcileri İle Bir Araya Geldi
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu UşakKGYS Sponsorlu Reklam

  Tbmm Başkanı Kurtulmuş, Uşak’ta Stk Ve Meslek Odaları Temsilcileri İle Bir Araya Geldi Meclis Başkanı Numan Kurtulmuş, “Türkiye Bu Geldiği Potansiyel İtibariyle Cumhuriyetimizin 2. Asrını Çok Daha Güçlü Bir Asır, Çok Daha Güçlü Bir 100 Yıl Haline Çevirecektir. Bizim Kısaca İfade Ettiğimiz Gibi Önümüzdeki Asır Sözü Güçlü, Gücü Tesirli Bir Türkiye’nin Asrı Olacaktır, 100 Yılı Olacaktır.” Dedi.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam Mega Müjde Sponsorlu Reklam

  TBMM BAŞKANI KURTULMUŞ, UŞAK’TA STK VE MESLEK ODALARI TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

  TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Uşak Valiliğince Bir Otelde Düzenlenen Sivil Toplum Buluşması’nda Farklı Toplumsal Kesimleri Temsil Eden Gruplarla Bir Araya Gelip, Fikirlerini Almaya Ve İstişare Etmeye Önem Verdiklerini Söyledi.

  Cumhuriyetin Birinci Asrının Geride Bırakıldığını, 29 Ekim’de İkinci Asra Girileceğini Anımsatan Kurtulmuş, Tarih Boyunca Milletler Bakımından En Zor, En Problemli, Büyük Meşakkatle Geçen, Nice Zorlukların, Yoklukların, Yoksullukların Olduğu Bir 100 Yılın Geride Kaldığını Aktardı.

  TBMM BAŞKANI KURTULMUŞ, UŞAK’TA STK VE MESLEK ODALARI TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ
  TBMM BAŞKANI KURTULMUŞ, UŞAK’TA STK VE MESLEK ODALARI TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

  Kurtulmuş, Bir İmparatorluğun Küllerinin Üzerinde Yeni Genç Cumhuriyetin Kurulduğunu Aktararak, “Hep Beraber Kurduk Ve Büyük Zorlukları Da Aştık. Dünya Savaşları, Ekonomik Krizler Yaşadık. Savaşa Girmememize Rağmen 2. Dünya Savaşı’nın Yıkıntılarıyla Karşılaştık. Defalarca Darbeler Gördük. Demokrasinin Önünün Kesildiği Dönemleri Yaşadık. Başbakanın İdam Edildiği Bir Türkiye’yi Yaşadık. Uzun Senelerce Yokluklar, Yoksulluklar Gördük. Bırakın Yolu Olmayan Köyleri, Yolu Olmayan Şehirlerimiz Oldu. Ama Bunların Hepsini Çok Şükür Geçmişte Başardık. Bir Yere Kadar Geldik Ve Cumhuriyetin Birinci Asrını Şanla, Şerefle Tamamladık.” Dedi.

  samet çelik
  mgt auto reklam nazmi özay reklam
  TBMM BAŞKANI KURTULMUŞ, UŞAK’TA STK VE MESLEK ODALARI TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ
  TBMM BAŞKANI KURTULMUŞ, UŞAK’TA STK VE MESLEK ODALARI TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

  Türk Milletine Durmanın, Yerinde Saymanın Yakışmayacağını Söyleyen Kurtulmuş, “Bunun İçin Mutlaka Önümüze Büyük Hedefler Koymak Ve Bu Hedefler Etrafında Topyekun Bütünleşmek, Birleşmek Ve Bu Hedeflere Yürümek Mecburiyetindeyiz. Allah’ın İzniyle Türkiye Bu Geldiği Potansiyel İtibariyle Cumhuriyetimizin 2. Asrını Çok Daha Güçlü Bir Asır, Çok Daha Güçlü Bir 100 Yıl Haline Çevirecektir. Bizim Kısaca İfade Ettiğimiz Gibi Önümüzdeki Asır Sözü Güçlü, Gücü Tesirli Bir Türkiye’nin Asrı Olacaktır, 100 Yılı Olacaktır. Bir Sözün Sadece Güçlü Olması Yetmez. Sözümüzün İtibarının Karşılığının Olması İçin Aynı Zamanda O Sözün Arkasına Güç De Koymanız Lazım. Yani Her Anlamda Gücü Kastediyorum.” İfadelerini Kullandı.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam

  Kurtulmuş, Türkiye’nin Atacağı Kurşunu Dışarıdan Alan, Kendi Uçağını Yapmayı Hayal Edemeyen Günlerden Bugünlere Geldiğini Aktardı.

  Türkiye’nin Her Alanda İleriye Gittiğini İfade Eden Kurtulmuş, “Sanayide, Üretimde, Uluslararası İlişkilerde, Dış Politikada, Eğitimde Her Alanda Daha İleriye Gidiyoruz Ama Yetmez. Hedeflerimizi Çok Daha Güçlü Hale Getirmemiz Ve Bu Hedefler Etrafında Kenetlenerek Sağlam Bir Şekilde Yürüyüşümüzü Sürdürmemiz Lazım. Bu Hedeflerimiz Dediğim Gibi Dünyada Sözü Güçlü Bir Türkiye’nin Ortaya Konulmasıdır. Gücünün Arkasında, Sözünün Arkasında Hem Yumuşak Güç Hem De Sert Güç Dediğimiz Yani Askeri, Ekonomik Gücüyle Türkiye’nin Kültürel Birikimlerinden Doğan, Gücünü De Ortaya Koyabilen Bir Türkiye’yi İnşallah Hep Beraber İnşa Edeceğiz. Bunun İlk Şartı İse İçeride Birlik Ve Dirlik İçerisinde Hareket Edebilen, Farklılıklarını Zenginlik Olarak Gören Bu Zenginliğin Üzerinden De Bir Milli Mefkure İnşa Edebilen Bir Türkiye’yi Ortaya Koymaktır.” Diye Konuştu.

  TBMM BAŞKANI KURTULMUŞ, UŞAK’TA STK VE MESLEK ODALARI TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ
  TBMM BAŞKANI KURTULMUŞ, UŞAK’TA STK VE MESLEK ODALARI TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

  Türkiye’nin Ve Şehirlerinin Kalkınması İçin Farklı Fikirlerin Söyleneceğini Ancak Herkesin Aynı İstikamete Gitmesi Gerektiğini Vurgulayan Kurtulmuş, Birinin İş Yaparken Ötekinin Yıkmaya Çalıştığı, Birinin Hayırda Yarışırken, Ötekinin Çelme Takmaya Çalıştığı Türkiye’nin Artık Geride Bırakılması Gerektiğini Söyledi.

  Kurtulmuş, Türkiye’nin Ortak Milli Hedeflerini Hedefler Etrafında Bütünleşerek Güçlü Ve Büyük Bir Türkiye’yi İnşa Etmek İstediklerini Anlatarak, Şöyle Devam Etti:

  “Bunun Yolu Toplumsal Bütünlükten, Güçlü Bir Ekonomiden, Uluslararası Alanda Kendisine Hedef Koymuş Ve O Her Hedefini Zaman İçerisinde Yenileyerek Kendisiyle Yarışan Bir Türkiye’yi Kurmaktan Geçiyor. Onun İçin Hep Beraber Bu Gayreti Ortaya Koyacağız Ve Bizden Sonraki Nesillerin Bize Bırakılan Bu Türkiye’den Çok Çok Daha İleri, Çok Daha Güçlü Bir Türkiye’yi Ortaya Koyacağız. Bunun Temel Yollarından Birisi De Tek Tek 81 İlimizin Her Birisinin Güçlü Olmasından Geçer. Yani İlimizin İmkanlarını Fırsatlarını Bileceğiz. Bunları Daha Da Çoğaltacağız Ve Elimizdeki İmkan Neyse Bunu Arttırmak İçin Mücadele Edeceğiz. Sadece Son Yıllarda Uşak Almış Olduğu Hizmetleri, Uşak’ta Gerçekleştirilen Ekonomik Gelişmeyi Şöyle Bir Gözünüzün Önünde Geçirsin. Hele Hele Son 20 Yılda Çok Büyük Bir Mesafe Aldığımız Aşikardır. Türkiye’yi Sözü Güçlük İçerisinde Bir Ülke Haline Getireceğiz. Türkiye’yi Dünyanın Ekonomide Artık Önde Giden Ülkelerinden Birisi Haline Getireceğiz. Türkiye’ye Yine Eğitimde Dünyanın Büyük Üniversiteleriyle Yarışan Bir Ülke Haline Getireceğiz.”

  Kurtulmuş, Uşak’ta 2 Tane Organize Sanayi Bölgesi Olduğunu, Ancak Bunun Da Yetmediğini Şimdi Özellikle Tarımda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Ve Karahanlı İlçesinde De OSB Girişimi Olduğunu Aktardı.

  nazmi özay reklam

  Türkiye’nin Büyük Bir İvme Yakaladığını Vurgulayan Kurtulmuş, Şu İfadelere Yer Verdi:

  Büyük Bir Dönemin İçerisindeyiz. Türkiye’nin Bu Coğrafyada Dimdik Ayakta Durmaktan Başka Hiçbir Şansı Yoktur. Hatta Ve Hatta Sultan Alparslan Han’ın Malazgirt’in Kapılarını Açarak Bu Toprakları Müslüman Türk’e Yurt Edindirmesinden Bu Yana Milletimiz Hiçbir Günü Şöyle, Keyifle, Huzurla Arkasında Yatarak Geçirmemiştir. Çünkü Dünyanın En Değerli Coğrafyasına Sahip Olan Aziz Milletimiz Bunun Bedelini Fazlasıyla Ödemiş Ve Ödemeye Devam Etmektedir. Dün Haçlı Orduları Neyse Bugün Aynı Haçlı Orduları Kafasına Sahip İçeride Ve Dışarıda Birtakım Çevrelerin Olduğundan Hiç Şüpheniz Olmasın. Eğer Türkiye Özellikle Dünyanın Bundan Sonraki Süreçte Bütün Her Şeyin Merkezinde Olan Bir Ülke Olarak Ne Olup Bittiğini İyi Anlayın Kendi İçerisinde Birliğini, Bütünlüğünü Sağlayıp Uluslararası Gelişmeleri Yerinde, Zamanında Yeterli Cevaplar Veremezse Allah Muhafaza Ciddi Tehditlerle Karşı Karşıyadır. Şöyle Gözünüzü Bir Kapatın. Dünyanın Neredeyse Bütün Büyük Güçlerinin Var Olduğu, Büyük Mücadeleler Verdiği Coğrafyanın Tam Merkezindeyiz. Kuzeyde Rusya-Ukrayna Arasındaki Savaş, Savaş Olmanın Artık Çok Ötesindedir. Rusya’yla Batı Ülkeleri Arasında Bir Küresel Savaş Tehdidi Potansiyeli Taşıyan Gerilimin Merkezi Haline Gelmiştir. Yine Balkanlar’da Ciddi Bir Gerilimin Var Olduğunu, Kafkaslar’da Büyük Bir Gerilimin Var Olduğunu, Hemen Güneyimizde Terör Örgütleri Vasıtasıyla 10 Yılı Aşkın Bir Süredir Vekalet Savaşları Üzerinden Bölgenin Yeniden Dizayn Edilmeye Çalışıldığı Aşikardır.”

  Kurtulmuş, Dünyanın En Önemli Doğal Gaz Ve Petrol Yataklarına Sahip Olan Doğu Akdeniz’de Ve Akdeniz’in Bütününde Akdeniz Dışındaki Birçok Ülkenin De Gözü Olduğunu, Bu Bölgede Türkiye’nin Güçlü Olmaktan Ve Kendi Milli Hedeflerinden Vazgeçmeksizin Yolunu Açmaktan Başka Bir Şansının Olmadığını Anlattı.

  Türkiye’nin Libya’nın Meşru Hükümetiyle Anlaşma Yapıp Doğu Akdeniz’de Kendi Ekonomik Bölgelerini İlan Etmesiyle Bugün Akdeniz’de Arama Yapabildiğini Dile Getiren Kurtulmuş, Şöyle Devam Etti:

  “Aynı Şekilde 30 Küsur Yıl Süren Karabağ İşgaline Türkiye, Azerbaycan Seyirci Kalsaydı Ve Türkiye Bütün Gücüyle Azerbaycanlı Kardeşlerimizin Arkasında Durmasaydı Bugün Karabağ’ın İşgalden Kurtulması Ve Kafkaslar’da Yeni Bir Devletin Kurulması Mümkün Olmazdı. Eğer Savaş Baronlarının Çığırtkanlarına Uyup Türkiye, Rusya Ve Ukrayna Arasındaki Savaşta Taraf Tutan Ülke Olsaydı, Şimdiye Kadar Çoktan Savaşın İçine Çekilmişti. Eğer Türkiye Güneyimizde Açılmaya Çalışılan Terör Koridoruna Göz Yumup Orada Birtakım Operasyonlarla Yerleştirilen Silahlı Bazı Unsurların Karşısına Dikilmeseydi, Bugün Çoktan Güneyimizde Başka Bir Devlet Kurdurulmuş Olacaktı. 15 Temmuz’da Bu Milletin Geleceğine Kastedenlere Karşı Canı Pahasına Direnmemiş Olsaydı Zaten Bugün Bu Salonda Olmayacaktık. Dolayısıyla Böylesine Zor Bir Coğrafyada Bulunuyoruz. Bu Coğrafyada Herkesin Eli, Herkesin Gözü Var. Sanmayın Ki Dün Tarihte Karşımıza Çıkanlar Ve Çıktıkları Her Yerde Yenilerek Gerisi Geriye Dönenler Bu Mağlubiyetleri Üzerine Türkiye’ye Bu Topraklar Üzerindeki Bir Takım Emellerinden Vazgeçmiş Değillerdir. Onlara Fırsat Vermeden Onların İçimizde Bir Şekilde Ayrılık Rüzgarları Estirmeye Çalıştıran Kötü Niyetli Ortakları Ya Da Gafil İşbirlikçilerinden Aldırmadan Biz Birliğe, Beraberliğe, Kardeşliğe Kenetlenerek Yolumuza Devam Edeceğiz.”

  Kurtulmuş, Daha Sonra Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcilerinin Sorularını Cevapladı. Programa, Uşak Valisi Turan Ergün, Belediye Başkanı Mehmet Çakın Ve Davetliler Katıldı.En güncel Uşak haberleri , Uşak haber sitesi olan 64ajans.com yer alır. Güncel Uşak haberleri okumak için web sitemizi takipte kalın. Ayrıca bizlere sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
   Uşak Seramik Sponsorlu Reklam

   En az 10 karakter gerekli


   HIZLI YORUM YAP
   ankara travesti

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.