DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN 22426312,59%
Uşak
18°

KAPALI

03:39

İMSAK'A KALAN SÜRE

  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu Uşak
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Son Nokta Haber’e İsbam’dan (4) Zafer Medya Ödül

  Son Nokta Haber’e İsbam’dan (4) Zafer Medya Ödül

  Son Nokta Haber'e İsbam'dan (4) Zafer Medya Ödül

  ABONE OL
  3 Haziran 2022 14:17
  Son Nokta Haber’e İsbam’dan (4) Zafer Medya Ödül
  1

  BEĞENDİM

  ABONE OL
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu UşakKGYS Sponsorlu Reklam

  Son Nokta Haber’e İsbam’dan (4) Zafer Medya Ödül 19.12.2021 tarihinde Tufad Prestige Hotel’de Azerbaycan İçtimai Siyasi Proseslar Beynelxalq Araştrmalar Merkezi İSBAM tarafından II. Karabağ Savaşı sırasında Kardeş Azerbaycan’a destek veren gazeteciler için “ZAFER MEDYA ÖDÜLLERİ” plaket töreni düzenlendi. “

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam Mega Müjde Sponsorlu Reklam

  Plaket töreni öncesinde şehitler için saygı duruşunda bulunuldu. Azerbaycan’ın ve Türkiye’nin ulusal marşları okundu. Ardından İSBAM Genel Başkanı Sayın Samir ADIGÜZELLİ günün anlam ve önemine uygun bir açılış konuşması yaptı.

  Son Nokta Haber’e İsbam’dan (4) Zafer Medya Ödül

  Savaş anında Türkiye Cumhuriyeti devletinin desteğinden, devlet desteği yanında Türk ulusal ve yerel basınında da durumun sürekli gündemde tutularak dünyaya duyurulduğundan bahsetti. Bu anlamda Türk basınının büyük desteğinin görüldüğünü ifade etti.

  İSBAM olarak II. Karabağ Savaşında ve sonrasında desteklerini esirgemeyen gazeteci ve yazarlara teşekkür mahiyetinde plaket vermek istediklerini belirtti.

  samet çelik
  mgt auto reklam nazmi özay reklam

  Azerbaycan Cumhuriyeti Türkiye Büyükelçiliği 1. Katibi Sayın Aygun GOCAYEVA da konuşma yaparak, Türk medyasındaki ulusal ve yerel basının büyük desteklerinden bahsetti. Heyder ALİYEV ve ATATÜRK’ün sözlerinden alıntılar yaparak iki ülkenin birlikteliğinin geçmişe dayandığını belirtti.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam

  Konuşmaların ardından II. Karabağ Savaşı ile ilgili sinevizyon gösterisi sunuldu. Daha sonra ödül törenine geçildi.

  ”Sonnoktahaber” “Medya 24 Saat”, “Sabah Gazetesi”, “İbrahim Gökdemir Redaktör”, “Yeni Akit”, “ Yeni Şafak Gazetesi”, “Milad Gazetesi”, “K 5”,  “Millet Haber Ajansı”, “Türkiye Gazetesi”, “Bengü Türk Televizyonu”, “İhlas Haber Ajansı”, Berikan Yayımlarının Ankara’da görev yapan muhabir / İstihbarat Şefi/ Haber Müdürü gibi yetkililerine ödülleri taktim edildi.

  Son Nokta Haber Ekibine 4 Ödül Birden Verildi İmtiyaz Sahibi / Genel Yayın Yönetmeni Serdar AKYOL ile Genel Koordinatör, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Uzmanı İsmail CİNGÖZ’e II. Karabağ Savaşında ve bu savaşın öncesinde ve sonrasında çeşitli makalelerinin, çeşitli Azerbaycan Televizyonlarında yapmış olduğu röportajlarındaki öngörü ve yorumlarına bağlı olarak ödülleri taktim edildi. Ayrıca Son Nokta Haber Müdürü Rana İslam DEĞİRMENCİ’ye ve Son Nokta Haber Editörü olarak Fatma AKSOY’a  Ödül taktim edildi.

  Ödül Töreni bitiminde desteklerinden dolayı basın kuruluşlarına ve yazarlarına tekrar teşekkür edilerek program sonlandırıldı. En güncel Uşak haberleri , Uşak haber sitesi olan 64ajans.com adresinden takip edebilirsiniz. Güncel Uşak haberleri okumak için web sitemizi takipte kalın. Ayrıca bizleri de (64ajans.com ) sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

  Fatma AKSOY

  Son Nokta Haber Editörü

  nazmi özay reklam

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
   Uşak Seramik Sponsorlu Reklam

   En az 10 karakter gerekli


   HIZLI YORUM YAP
   ankara travesti

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.