Uşak’ın Tanınmış Mimarlarından Olan Nihal Yılmaz Karahan CHP Uşak Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı Başvurusunda Bulundu.
Nihal Yılmaz Karahan, Yaptığı Açıklamada, “Uşak’ın Daha Yaşanabilir Bir Şehir Olması İçin Elimden Geleni Yapacağım. Eğitim, Sağlık, Altyapı, Çevre Ve Sosyal Hizmetler Gibi Konularda Önemli Projeler Üreteceğim” Dedi.
EKONOMİ
26 Temmuz 2024EKONOMİ
26 Temmuz 2024EKONOMİ
26 Temmuz 2024EKONOMİ
26 Temmuz 2024EKONOMİ
26 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.