DOLAR 32,9413 0.12%
EURO 35,4276 0.14%
ALTIN 2.461,78-0,30
BITCOIN 2011427-1,66%
Uşak
29°

AÇIK

13:12

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu Uşak
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  KAŞ YAPAYIM DERKEN GÖZ ÇIKARMAYIN!

  KAŞ YAPAYIM DERKEN GÖZ ÇIKARMAYIN!

  Kaş Yapayım Derken Göz Çıkarmayın!

  ABONE OL
  1 Ağustos 2023 21:59
  KAŞ YAPAYIM DERKEN GÖZ ÇIKARMAYIN!
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu UşakKGYS Sponsorlu Reklam

  Kaş Yapayım Derken Göz Çıkarmayın Kalıcı Kaş Tasarımı; Doğru Ellerde Ve Doğru Şekilde Uygulandığında Kişiyi Hayal Ettiği İfade Ve Görünüme Kavuşturuyor. Bunun Tam Tersi İse Oldukça Can Sıkıcı. Ortaya Kötü Bir Sonuç Çıktığında; işlem Kalıcı Boyalarla Yapıldığı İçin Kaşın Düzeltilmesi Oldukça Zor Oluyor. İşlemi Yaptıran Kişi Toplum İçine Çıkamaz Oluyor, Deyim Yerindeyse Aynalara Küsüyor. Kalıcı Makyaj Uzmanı Meltem Seren, konuyla İlgili Önemli Bilgiler Verdi.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam Mega Müjde Sponsorlu Reklam

  Kaş Deyip Geçmeyin; Kaş İnsanın Yüzündeki Matematiksel Orantıyı Sağlayan, Yüze İfade Veren Bir Organdır. Kaşımızın Duruşu, Şekli, Kalınlığı Yüzümüzdeki İfadeyi Önemli Ölçüde Etkiler. Kaşlarımızın Şekli Nedeniyle Daha Hüzünlü, Daha, Sinirli Ya Da Daha Alımlı Görünebiliriz. Ne Düşündüğümüz, Nasıl Hissettiğimiz Konusunda Da Kaşlarımız Karşımızdakine İpucu Verir.

  Bu Nedenle “Kalıcı Makyaj” En İyi Çözüm Olsa Da, Sonrasında Pişmanlıklar Yaşanmaması İçin Kalıcı Makyaj Yapılacak Yerin İyi Seçilmesi, Kaşların Güvenilir Uzman Ellere Teslim Edilmesi Gerekiyor.

  Kalıcı Makyaj Uzmanı Meltem Seren, Son Zamanlarda, Kalıcı Kaş Yaptıranlar Arasında Memnuniyetsizlik Ve Şikayetlerin Çoğaldığını Söyledi. Seren, “Güzelleşmek İsterken Kötü Sonuçlarla Karşılaşanlar Giderek Çoğalıyor. Sokakta, Çarşıda Kaşlarının Şekli Bozulmuş, Kötü Görünen Kadınlarla Sıkça Karşılaşıyoruz. Hatalı Yapılan Kaşlarının Düzeltilmesi İçin Bizden Yardım İsteyenlerin Sayısı Da Giderek Artıyor” Dedi.

  samet çelik
  mgt auto reklam nazmi özay reklam

  Bilen Bilmeyen Birçok Kişinin Bu Uygulamaları Yaptığını Kaydeden Meltem Seren, Hatalı Çizilen Kaşların Düzeltilmesinin Zaman Aldığını Ve Daha Maliyetli Olduğunu Dile Getirdi.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Kaş Yapayım Derken Göz Çıkarmayın!
  Kaş Yapayım Derken Göz Çıkarmayın!

  Kalıcı Makyaj Uzmanı Meltem Seren Kaş Tasarımı Konusunda Şu Bilgileri Verdi

  KALICI MAKYAJDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER NELERDİR?

  Öncelikle Kaş Tasarımı Yaptıracağımız Yerin Tamamen Steril Bir Ortamda Çalıştığından Emin Olmalısınız.Kalıcı Makyajda Kullanılacak Malzemelerin Tek Seferlik Olması Ve Steril Olması Gerekir. Kalıcı Makyaj Yapacak Uzman Tek Seferlik Doktor Eldiveni Kullanmalıdır.

  Sonra Kullanılan Boyaların Ve Cihazın Kalitesi De Önemlidir. Bir De Tabii Ki Uygulamayı Yapacak Kişinin İşin Profesyoneli Yani Uzmanı Olması Gerekir. Bu Konuda Eğitim Aldığına Dair Sertifikası Olmalıdır. Sonradan Pişman Olmamak İçin Mutlaka Daha Önce Yapılmış Olan Kaşları Görün Ya Da Daha Önce Yaptırıp Memnun Kalmış Olan Tanıdıklarınızın Tavsiyesi İle Karar Verin.

  Kaş Yapayım Derken Göz Çıkarmayın!
  Kaş Yapayım Derken Göz Çıkarmayın!

  Sosyal Medyadaki Fotoğraflara Aldanarak Yer Seçmek Hata Olacaktır. Bunun Yerine Referansla Bir Uzmana Gidilmeli, Daha Önce Yaptığı İşlemlere Bakılmalıdır.

  nazmi özay reklam

  ‘Yakın Arkadaşım Bunun Eğitimini Almıştı Da Bende Denedi’ Diyenler Oluyor. Bu Denenecek Bir İşlem Değildir. Bu İşte Tecrübe Çok Önemlidir.

  KALICI MAKYAJLA HATALI YAPILAN KAŞLAR DÜZELTİLEBİLİR Mİ?

  Tabii Ki Bu Mümkündür. Ancak Normal Bir Kaş Tasarımına Göre Daha Maliyetlidir Ve Daha Fazla Zaman Alır. Eğer Dövme Boyası Kullanıldıysa Kaşın Doktor Tarafından Lazerle Tamamen Silinmesi Gerekir. Daha Sonra Yeniden Kaş Çizimi Yapılır.

  KAŞ ŞEKLİ NASIL BELİRLENMELİDİR?

  Kaş Tasarımında En Çok Dikkat Edilmesi Gereken Nokta Doğallıktır. Kaş Şekli; Kişinin Yüzü, Kemik Yapısı, Giyim Tarzı, Konuşması, Mimikleri Ve Karakteri İle Bir Bütündür. Uzman Ellerden Çıkmamış Bir Kaş Tasarımı, Anlamını Yitirmiş Bir Yüz İfadesine Sebep Olabilir. Rengi, Gürlüğü, Modeli, Kavisi Doğru Tasarlanmış Mı? Kaşlarınızın Şekli, Gözleriniz Ve Yüzünüzün Şekline Uygun Mu? Bunlar Çok Önemlidir. Seçtiğiniz Kaş Şeklinin, Yüz Hatlarınızdan Giyim Tarzınıza, El Hareketlerinizden Mimiklerinize, Ses Tonunuza Kadar Sizi Yansıtması Gerekir.

  Kaş Şekli Kişiyi Görüntü Olarak Değiştirdiği Gibi, O Görüntü Altındaki Bir Karaktere Sokar. Kavisli Kaşla Kadınsı Görünürken, Düz Ve Kalın Kaşla Sert Bir İfadeniz Olur. Düz İnce Bir Kaşla Masum Bir Görüntünüz Varken, Kavisli Kalın Bir Kaş İle Anında Daha Kadınsı Olursunuz.

  Kaş Yapayım Derken Göz Çıkarmayın!
  Kaş Yapayım Derken Göz Çıkarmayın!

  Tavsiyem, Kaş Şeklinize Karar Verirken; Nasıl Görünmek İstediğinizi, Nasıl Bir İfadeye Sahip Olmak İstediğinizi, Karşıdan Bakıldığında Nasıl Bir İmaj Çizmek İstediğinizi İyi Düşünün. Bu Size Seçiminizde Yardımcı Olacaktır.

  reklam
  KİMLER KAŞ TASARIMI YAPTIRMALIDIR?

  Kaşı Düşükse, Seyrekse, Çok Açık Renkliyse Ya Da Bir Kaza Sonucu Yarıldıysa Kalıcı Kaş Tasarımı Yapılabilir. Bazen De Kaş Körelmiştir, Sürekli Alındığı İçin Çıkmıyordur. Bu Durumda Da Uygulanabilir. Ayrıca Kemoterapi Nedeniyle Kaşları Dökülen Onkoloji Hastaları İçin De Kaş Tasarımı Yapıyorum. Yani Kişinin İhtiyacı Olan Durumlarda Bu İşlemi Gerçekleştiriyoruz.

  Kaş Yapayım Derken Göz Çıkarmayın!
  Kaş Yapayım Derken Göz Çıkarmayın!

  Fakat Moda Diye Kaş Tasarımı Yaptırmayı Doğru Bulmuyorum. Bana Kaş Tasarımı İçin Gelenleri Eğer İhtiyaç Yoksa Geri Çeviriyorum. Kaşları Son Derece Düzgün Olduğu Halde Yaptırmak İsteyenler Olabiliyor. Oysa Kalıcı Kaş Bir İhtiyaçtır, Bir Estetik Uygulamadır. Herkese Yapılmamalıdır.

  KAŞ TASARIMI BASİT BİR İŞLEM MİDİR?

  Kaş Tasarımı Kuaförde Saç Yaptırmak Gibi Bir Anda Olup Biten Bir İşlem Değildir. Ön Hazırlık Süreci Birkaç Gün Sürer. Önce Demo Çalışması Yapılarak Kişiye Uygun Kaş Tasarımının Belirlenmesi Gerekir. Daha Sonra İşlem Yapılır. Kalıcı Makyaj Veya Daha Doğru İsmiyle “Mikro Pigment Uygulaması” Mikro,steril Ve Tek Kullanımlık Bir İğne İle Doğal Ve Mineral Renklerin Deri Yüzeyinin Hemen Altına Aşılanması İşlemidir.

  KAŞ ŞEKİLLENDİRME İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

  Kaş Tasarımı Çizildikten Sonra Sanki Kaş Kılı Varmış Gibi Bir Hava Vermek İçin İncecik Kıl Şekilleri Çizilir. Kıl Tekniği İle Ana Kaş Rengi Kopyalanarak Boşluk Ve Seyrek Olan Kısımlar, Kıl Tekniği İle Yoğunlaştırılır. Böylece Kaşların Düzenli Bir Görünüme Kavuşması Sağlanır. Düşük Olan Kaşların Uç Kısmı Kıl Tekniği Uygulaması İle Kaldırılabilir Ve Eksik Olan Tüm Kaş, Kıl Tekniği İle Doğal Bir Görünüme Kavuşur.En güncel Uşak haberleri , Uşak haber sitesi olan 64ajans.com yer alır. Güncel Uşak haberleri okumak için web sitemizi takipte kalın. Ayrıca bizlere sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
   Uşak Seramik Sponsorlu Reklam

   En az 10 karakter gerekli


   HIZLI YORUM YAP
   ankara travesti

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.