DOLAR 32,8473 0.08%
EURO 35,2321 -0.14%
ALTIN 2.449,970,21
BITCOIN 2145101-1,42%
Uşak
27°

AÇIK

13:10

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu Uşak
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  HÜDA PAR GÜNDEME DAİR DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU

  HÜDA PAR GÜNDEME DAİR DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU

  HÜDA PAR GÜNDEME DAİR DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU

  ABONE OL
  19 Temmuz 2023 19:18
  HÜDA PAR GÜNDEME DAİR DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu UşakKGYS Sponsorlu Reklam

  Hüda Par Gündeme Dair Değerlendirmelerde Bulundu hüda Par Öğrencilere Destek ,artan Şiddet Olayları Doğu Türkistan, ve Afganistan Hakkında Değerlendirmelerde Bulundu

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam Mega Müjde Sponsorlu Reklam

  HÜDA PAR GÜNDEME DAİR DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU

  Ağırlaşan Ekonomik Şartlar, Dar Gelirli Vatandaşın Belini Bükmeye Devam Ederken Bu Durum Özellikle Öğrenci Okutan Aileler İçin Daha Büyük Sıkıntılara Yol Açmaktadır. Diğer Okul Masrafları İle Birlikte Özellikle De Servis Ve Yemek Ücretleri Veliler İçin Ciddi Bir Külfet Demektir. Tekli Eğitim Veren Okullarda Okuyan Dar Gelirli Ailelerin Çocukları Öğle Arasında Eve Gidememektedir. Maddi İmkânı Olanlar Okul Kantinlerinden Yüksek Fiyatla Da Olsa Karınlarını Doyurabilmekte, İmkânı Olmayan Öğrenciler İse Aç Bir Halde Derslerine Devam Etmektedir.

  ÖĞRENCİLERE YEMEK DESTEĞİ VERİLMELİDİR

  Sosyal Devlet Olmanın Gereğini Yerine Getirmesi Gereken Hükümet, Bu Konuya Duyarsız Kalmaktadır. Birçok Alanda Sosyal Yardımlar Yapılırken Öğrencilere Yemek Desteğinin Verilmemesi Kabul Edilebilir Bir Durum Değildir. Geleceğimiz Olan Çocuklarımız Bu Muameleyi Hak Etmiyorlar. Hükümet Tüm Öğrencilere Yemek Desteği Vermeli, Dar Gelirli Ailelere İse Servis Ücreti Katkısında Bulunmalıdır. Hiçbir Öğrencimiz Okullarda Aç Kalmamalı, Uzun Yol Yürüyerek Okula Gitmemelidir.  

  ŞİDDET VAKALARININ SEBEPLERİ ORTADAN KALDIRILMALIDIR

  Toplumda şiddet vakaları her geçen gün artış göstermektedir. Ruhsal bunalım ve depresyon oranlarının artması, sonu gelmeyen ekonomik sıkıntılar, gayri ahlaki yaşam tarzı, kumar, alkol ve uyuşturucu bağımlılığı ile sosyal medyanın fütursuzca kötüye kullanımı erkeklere, kadınlara hatta çocuklara yönelik cinayete kadar varan şiddet olaylarının artmasına neden olmaktadır. Son zamanlarda çocuklar arasında yaygınlaşan akran şiddetindeki artış da dikkat çekmektedir.

  samet çelik
  mgt auto reklam nazmi özay reklam
  HÜDA PAR GÜNDEME DAİR DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU
  HÜDA PAR GÜNDEME DAİR DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU

  Yaygınlaşan ve bir türlü önüne geçilemeyen cinayet ve şiddet vakaları sosyal politikaların yetersizliğinden, eğitim sistemindeki çarpıklıktan ve manevi boşluktan ileri gelmektedir. İnanç değerlerimizden uzak anlayışlar ve yaşam biçimleri, fertleri ve toplumu etkisi altına alarak huzurun bozulmasına sebep olmaktadır. Sosyal, siyasal ve ekonomik güvensizliğin yaşandığı böyle bir dönemde kadın hakları ve çocuk hakları adı altında ortaya konan idari ve polisiye tedbirler ise ne yazık ki aileleri daha fazla zayıflatmakta ve büyük tahribatlara yol açmaktadır.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam

  Şiddetin bireysel değil, toplumsal bir olgu olduğu gerçeğinden hareketle, cinayet ve şiddet vakalarının asıl kaynağına inilerek; yoksulluk, gayri ahlaki yaşam tarzı, kumar, alkol ve uyuşturucu bağımlılığı gibi sebeplerin ortadan kaldırılmasına gayret edilmelidir.

  UYGUR MÜSLÜMANLARINA SAHİP ÇIKILMALIDIR

  Doğu Türkistan’ın Urumçi kentinde bir binada çıkan yangında, onlarca kişi hayatını kaybetti. Yıllardır Uygurlara yönelik etnik, dinî ve kültürel asimilasyon gerçekleştiren, eğitim adı altında milyonlarca kişiyi toplama kamplarına hapseden Çin yönetimi, zulmün şiddetini artırmıştır. Sözde salgınla mücadele politikası kapsamında insanlar evlerinde ölüme terk edilirken baskı politikasından yine en çok Müslümanlar etkilenmektedir.

  Türkiye’nin Çin zulmüne karşı mücadelede öncü ülke olması gerekirken Çin’e yönelik protestoların dahi engellenmesi kabul edilebilir değildir. Bugüne kadar Çin’in Müslümanlara yönelik zulmüne sessiz kalan İslam ülkeleri, Uygur Müslümanlarını bir kez daha zalim yönetimin insafına terk etmiştir. Dünyanın sessizliği, milyonlarca Uygur Müslümanının hayatını tehlikeye atmakta, Çin’i cesaretlendirmektedir. İslam İşbirliği Teşkilatı, kuruluş misyonuna uygun olarak Uygur Müslümanlarına sahip çıkmalı, Çin’e caydırıcı yaptırımlar uygulanması için derhal harekete geçmelidir.En güncel Uşak haberleri , Uşak haber sitesi olan 64ajans.com yer alır. Güncel Uşak haberleri okumak için web sitemizi takipte kalın. Ayrıca bizlere sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
   Uşak Seramik Sponsorlu Reklam

   En az 10 karakter gerekli


   HIZLI YORUM YAP
   ankara travesti

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.