DOLAR 32,9316 0.09%
EURO 35,3599 -0.03%
ALTIN 2.459,43-0,39
BITCOIN 2017270-1,96%
Uşak
29°

AÇIK

13:12

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu Uşak
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Bakan Kasapoğlu Uşak’ta

  Bakan Kasapoğlu Uşak’ta

  Bakan Kasapoğlu Uşak'ta

  ABONE OL
  13 Haziran 2024 06:39
  Bakan Kasapoğlu Uşak’ta
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu UşakKGYS Sponsorlu Reklam

  Uşak’ta Gençlik Ve Spor Yatırımları Toplu Açılışı İle Uşak Çocuk Kent Projesi Temel Atma Töreni’nde Konuşan Gençlik Ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Uşak’ın Sporla Da Bir Marka Şehir Olması Hasebiyle Bugüne Kadar Çok Yatırım Yaptıklarını Vurgulayarak “bakanlık Olarak Tüm İmkanlarımızla, Spor Altyapısıyla, Gençlik Merkezleriyle, Proje Destekleriyle, Burslarıyla, Kredileriyle, Yurtlarıyla Gençlerimizin Yanında Olmaya Devam Edeceğiz.” Dedi.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam Mega Müjde Sponsorlu Reklam

  Bakan Kasapoğlu Uşak’ta

  Bir Dizi Programlara Katılmak Üzere Uşak’a Giden Gençlik Ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “bakanlık Olarak Tüm İmkanlarımızla, Spor Altyapısıyla, Gençlik Merkezleriyle, Proje Destekleriyle, Burslarıyla, Kredileriyle, Yurtlarıyla Gençlerimizin Yanında Olmaya Devam Edeceğiz.” Diye Konuştu.

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Güvenilir Bahis Siteleri Muharrem Kasapoğlu Uşak’ta Gençlik ve Spor Yatırımları Toplu Açılışı ile Uşak Çocuk Kent Projesi Temel Atma Töreni’ne katıldı. 

  Bakan Kasapoğlu Uşak'ta
  Bakan Kasapoğlu Uşak’ta

  Bakan Kasapoğlu konuşmasının başında, Pençe-Kilit Harekat bölgesinde şehit olan askerleri rahmet ve minnetle yad ettiklerini ifade etti.

  samet çelik
  mgt auto reklam nazmi özay reklam

  Çocuk Kent Projesi ile Uşak’taki genç kuşakların istikbalini daha aydınlık kılacak bir çalışma başlatıldığını söyleyen Bakan Kasapoğlu, projede kaykay pistinden dene-yap atölyelerine, buz pistinden koşu ve bisiklet parkurlarına kadar pek çok spor branşını kapsayan, tüm halkın keyifle vakit geçireceği imkanların sunulduğunu belirtti.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam

  “Uşak’ın sporla da bir marka şehir olması hasebiyle bugüne kadar çok yatırım yaptık”

  Bakan Kasapoğlu, şunları kaydetti:

  “40’a yakın alanda hizmet verecek bir altyapı. Sadece Uşak için değil bölge için de büyük bir imkan. Tüm emeği geçenleri tebrik ediyorum. Uşak’ın emek, mücadele ve alın teriyle olduğu kadar sporla da bir marka şehir olması hasebiyle bugüne kadar çok yatırım yaptık. Uşak’ımızın stadı için çalışmalara başladık. Detaylarımızı, bilgilendirmemizi yapacağız. Sizler de daha çok çalışarak, bu güçlü altyapıyı daha verimli, dolu dolu kullanarak yarınların şampiyonlarını, olimpiyat yıldızlarını Uşak’tan çıkaracaksınız, buna inanıyorum.”

  Bakan Kasapoğlu Uşak'ta
  Bakan Kasapoğlu Uşak’ta

  Uşak’ın atlı ciritte de öncü olduğunu, kentte geleneksel atlı spor dallarında tescilli 50’den fazla spor kulübü bulunduğunu, atlı cirit 1. liginde mücadele eden 16 takımın 8’inin Uşak’tan olduğunu kaydeden Bakan Kasapoğlu, 2002 yılında Uşak’ta 2 bin 800 olan lisanslı sporcu sayısının bugün 38 bin 519’a çıktığını aktardı.

  Sporu ulaşılabilir ve erişilebilir kılmak bakanlık olarak en büyük önceliğimiz”

  Sporu ulaşılabilir ve erişilebilir kılmanın, bakanlık olarak en büyük önceliklerinden biri olduğunu aktaran Bakan Kasapoğlu, “Ülkemizin diğer vilayetlerinde olduğu gibi Uşak’ta da bu çabayı somut şekilde hizmete dönüştürmek en büyük hedefimizdi. Saha, salon ve havuzlarıyla, gençlik merkeziyle devasa bir alt yapı inşa edildi, yenilerini belediyemizle birlikte inşa ediyoruz. Bir ulaşım vasıtasına gerek kalmaksızın günün herhangi bir saati, 7/24 hizmet politikamız var. Yeter ki halkımız spor tesisine gitmek istesin.” ifadelerini kullandı.

  nazmi özay reklam

  Mutluluğu büyüterek yarınlara yürüyoruz”

  Bakan Kasapoğlu, gençlerin önündeki engelleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki “genç odaklı siyaset” anlayışlarıyla birer birer kaldırdıklarını belirtti.

  Bakan Kasapoğlu Uşak'ta
  Bakan Kasapoğlu Uşak’ta

  Bundan sonra da genç odaklı siyaset anlayışıyla gençlerin yanında olacaklarını, birlikte daha güçlü geleceğe, daha aydınlık yarınlara yürümeye devam edeceklerini kaydeden Bakan Kasapoğlu, “İşte Türkiye Yüzyılı o yüzden gençlerin yüzyılı olacak. Türkiye’nin gençlerinin daha güçlü bir geleceğe attığı adımların büyüdüğü bir yüzyıl olacak.” dedi.

  Öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz”

  Uşak’ın yurt altyapısının üç katına çıkarıldığını, 10 bine yakın yatak kapasitesiyle yurt talebi olan tüm gençlere hizmet verdiklerini aktaran Bakan Kasapoğlu, şöyle konuştu:

  Bakan Kasapoğlu Uşak'ta
  Bakan Kasapoğlu Uşak’ta

  “Biz başkaları gibi bu işin istismarında değiliz. Biz gençlerimizin barınmasıyla, beslenmesiyle her alandaki ihtiyaçların desteklenmesiyle onların yanında olarak, onlara karamsarlığı değil umudu aşılayarak, onlarla birlikte sevgiyi, heyecanı, mutluluğu büyüterek yarınlara yürüyoruz. 850 bin yurt kapasitesi dünyanın en gelişmiş ülkelerine, en güçlü şekilde fark atarak ortaya konan bir gençlik devriminin sonucudur. Hamdolsun yurt devrimimizi kredilerle, en güçlü burs altyapısıyla destekleyerek öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.”

  Öğrenim kredisi borçlarına yönelik düzenleme

  Yapılan yasa değişikliyle artık öğrenim kredisi borcunun öğrenim kredisi olarak verilen miktar kadar olacağına değinen Bakan Kasapoğlu, şöyle devam etti:

  reklam
  Bakan Kasapoğlu Uşak'ta
  Bakan Kasapoğlu Uşak’ta

  “Artık gençlerimiz ne aldılarsa onu ödüyorlar. Hiçbir fark olmaksızın, hiçbir ilave olmaksızın. Bu devrimdir. Bu, genç odaklı siyasetin Türkiye Cumhuriyeti tarihindeki en büyük adımlarından bir tanesidir. 27 milyar liralık yükün gençlerimizin, onların kıymetli ailelerinin omzundan alınmasıdır. Bu yıl yine kredi ve burs başvurularımızı başlattık. En kapsamlı, en objektif şekilde hiç insan eli değmeden, 12 farklı kurum, kuruluşun doğrulamasıyla birlikte bu başvuruları da neticelendireceğiz. Bakanlık olarak tüm imkanlarımızla, spor altyapısıyla, gençlik merkezleriyle, proje destekleriyle, burslarıyla, kredileriyle, yurtlarıyla gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.”

  Bakan Kasapoğlu tesislerin toplu açılışını yaptı

  Konuşmanın ardından Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile protokol üyeleri ve gençler, Çocuk Kent Projesi’nin temeline ilk betonun dökümü için butona bastı. 

  Bakan Kasapoğlu Uşak'ta
  Bakan Kasapoğlu Uşak’ta

  Daha sonra aralarında Şehit Mehmet Kara Kapalı Yüzme Havuzu – Esentepe Spor Kompleksi, Muharremşah Çok Amaçlı Spor Salonu, cirit sahası, gençlik ve yaşam merkezi ve 15 semt sahasının da bulunduğu tesislerin toplu açılışı yapıldı.

  Bakan Kasapoğlu, cirit müsabakası izledi

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, temel atma töreninin ardından Kalfa Korusu Atlı Cirit Sahası’na geçti.

  Bakan Kasapoğlu Uşak'ta
  Bakan Kasapoğlu Uşak’ta

  Atlı ciritte Türkiye ikincisi olan Bir Eylül Cirit Spor Kulübü ve Türkiye dördüncüsü olan Genç Bozkuşlular Atlı Cirit Spor Kulübü yetkililerine plaket veren Bakan Kasapoğlu, daha sonra Bir Eylül Atlı Cirit Spor Kulübü ile Çakırlar Atlı Cirit Spor Kulübü arasındaki oynanan karşılaşmayı izledi.

  Bakan Kasapoğlu, stadyum yapılacak alanda incelemede bulundu

  Uşak programı kapsamında stadyum yapılacak alanda incelemede bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, gazetecilere konuştu.

  Bakan Kasapoğlu Uşak'ta
  Bakan Kasapoğlu Uşak’ta

  Osmaniyespor taraftarlarını taşıyan minibüsün Manisa’nın Gölmarmara ilçesinde devrilmesi sonucu 1 kişinin hayatını kaybettiğine değinen Bakan Kasapoğlu, şu ifadeleri kullandı:

  Bakan Kasapoğlu Uşak'ta
  Bakan Kasapoğlu Uşak’ta

  “Maalesef üzücü bir haber aldık. Futbol camiamıza, sporsever kardeşlerimize başsağlığı dilemek istiyorum. Osmaniyespor-Bergama Belediyespor mücadelesiyle ilgili seyahat eden Osmaniyespor taraftarı kardeşlerimizin bir trafik kazası geçirdiği haberini aldık. Bir sporseverimizi o kaza sonucu kaybettik. Ben kendisine rahmet diliyorum. Ailesine, spor camiamıza, sevenlerine başsağlığı diliyorum.”

  Bakan Kasapoğlu Uşak'ta
  Bakan Kasapoğlu Uşak’ta

  Uşak’ta temel atma ve toplu açılış törenleriyle bereketli bir gün geçirdiklerini söyleyen Bakan Kasapoğlu, stadyumun yapılacağı bölgenin bir spor vadisi olduğunu aktardı.

  Bölgede bir havuz projesinin tamamlanmak üzere, yeni havuz projelerinin de yolda olduğunu, atletizm pisti için ise inşaatın başlayacağını aktaran Bakan Kasapoğlu, spor vadisinin stat projesiyle taçlanacağını kaydetti.

  Arazide zemin etütlerinin tamamlandığını bildiren Bakan Kasapoğlu, “Proje çalışmaları hızlı şekilde devam ediyor. Arkadaşlarımız hem altyapıya hem kulüplere 7/24 hizmet verecek bir projeyi çalışıyorlar. İlimiz, bölgemiz adına vizyon bir eseri kazandıracağız. Bu ülkenin futbol geleceği adına stadımızın önemli bir kazanım getireceğine inanıyorum.” diye konuştu.

  Bakan Kasapoğlu Uşak Kız Yurdunun açılışını yaptı

  Programı kapsamında Uşak Üniversitesi Bir Eylül Kampüsü’nde yapımı tamamlanan kız yurdunun açılışına katılan Bakan Kasapoğlu, kentin yurt kapasitesinin 10 bin yatağa ulaştığını, açılışı yapılan yurtta da 2 bin 516 üniversite öğrencisinin aile sıcaklığıyla ağırlanacağını aktardı.

  Bakan Kasapoğlu, Uşak Üniversitesindeki Şehit Ömer Halis demir Spor Salonu’na geçerek, İlkler Şehri Uşak Basketbol Kulübü ile Aykanat Spor Kulübü arasındaki basketbol müsabakasını izledi. En güncel Uşak haberleri , Uşak haber sitesi olan 64ajans.com yer alır. Güncel Uşak haberleri okumak için web sitemizi takipte kalın. Ayrıca bizlere sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
   Uşak Seramik Sponsorlu Reklam

   En az 10 karakter gerekli


   HIZLI YORUM YAP
   ankara travesti

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.