DOLAR 32,2612 0.17%
EURO 35,0586 0.18%
ALTIN 2.496,91-0,53
BITCOIN 22876116,46%
Uşak
21°

PARÇALI BULUTLU

13:06

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu Uşak
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  ATİLA ZEKİ’DEN VELİLERE MEKTUP

  ATİLA ZEKİ’DEN VELİLERE MEKTUP

  ATİLA ZEKİ’DEN VELİLERE MEKTUP

  ABONE OL
  3 Haziran 2022 14:15
  ATİLA ZEKİ’DEN VELİLERE MEKTUP
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Sadıkoğlu Uşak
  Sadıkoğlu UşakKGYS Sponsorlu Reklam

  ATİLA ZEKİ’DEN VELİLERE MEKTUP Sevgili Anne ve Babalar,

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam Mega Müjde Sponsorlu Reklam

  ATİLA ZEKİ’DEN VELİLERE MEKTUP Aldığı eğitimle çağın gereksinimlerini gerçekçi bir şekilde algılayan, kendiyle, yaşıtlarıyla, ailesiyle, toplumla barışık, Matematik-Fen Bilimlerinden korkmayan, ezbercilikten uzak, Türkçeyi kullanma becerisiyle kendini rahatça anlatabilen, iyi derecede kullanabildiği Yabancı Dil yeteneği ile bir dünya vatandaşı olabilen, günlük hayatta sosyalleşip, kendi ayakları üzerinde bağımsızca durabilen, dostluk, merhamet, sevgi gibi kavramları anlayıp anlatabilen, dinamik, özgüven sahibi bireyleri; pedagojik birikim ve öğretme sevinciyle dolu idealist bir eğitmen kadrosu ile yetiştirip toplumumuza, vatanımıza ve insanlığa sevgi dolu nesiller yetiştirme umuduyla yolumuza tüm enerjimizle devam etmekteyiz.

  Biz Özel Hisar Akademi ailesi olarak çocuklarımızın iç ve dış dünyasıyla ilgilenen, geleceğin çocuklarımız üzerine inşaa edileceğine inanan ve sahip olduğumuz tüm imkânları çocuklarımıza adayan bir eğitim kurumuyuz. Bu inanç ve yaklaşımla öğrencilerimizin her alanda yeterliliklerini geliştirmeyi, onları topluma hazırlamayı, bireysel ve sosyal farkındalıklarını güçlendirmeyi ve onlara evrensel bakış açısı kazandırmayı önemsiyoruz.

   Özel Hisar Akademi Eğitim Kurumu olarak onların bu başarılara ulaşmalarında, özellikle kendilerini keşfetmeleri için fırsatlar yaratacak ve onlara destek vereceğiz. Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, çalışanlarımız ve velilerimizle büyük bir aile olduğumuz gerçeği ile şehrimizin en önde gelen eğitim kurumlarından biri olma sorumluluğunu yüreğimizde hissediyoruz. Özel Hisar Akademi Eğitim Kurumu’nda yetişen çocuklarımızın eğitimlerinde büyük pay sahibi olan eğitimci arkadaşlarımıza verdikleri destekten dolayı saygılarımızı, bizlere güvenerek işbirliği gösteren velilerimize de teşekkürlerimizi sunuyor, sizleri bu gururumuza ortak olmaya davet ediyoruz.

  samet çelik
  mgt auto reklam nazmi özay reklam

  ÖZEL HİSAR AKADEMİ OLARAK VİZYONUMUZ

  Özel Hisar Akademi Eğitim Kurumu olarak vizyonumuz gelişen teknoloji ile eğitim programlarının entegrasyonunu sağlayarak gözlem, araştırma ve iz yapabilen, kritik problemleri çözme becerilerine sahip, geleceğe güvenle bakan sağlıklı, mutlu bireyler yetiştirerek Uşak’ta “DEĞİŞİME” ve “GELİŞİME” liderlik eden bir eğitim kurumu  olmaktır. Misyonumuz güçlü bir kurum kültürü geleneğini yeniden şekillendirmek, eğitim iletişimi sürecine canlılık katmak, dünya vatandaşlığına hazır bireyler yetiştirmektir.

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam

  Özel hisar Akademi Eğitim Kurumu olarak eğitim modelimiz :

   TAM ÖĞRENME MODELİ.

  Öğrencilerimizin akademik başarısı sürekli takip edilerek,”ÖĞRENEMEYEN ÖĞRENCİ YOKTUR” ilkesine dayanarak bireysel ve grup çalışmaları yapılmaktadır. Her öğrencinin başarı duygusunu tatması amaçlanmaktadır.

  Özel Hisar Akademi Eğitim Kurumu ailesi olarak liseye hazırlık konusunda edinilen bilgi ve tecrübeler ile öğrencileri kişilik özelliklerine en uygun mesleğe ve bu mesleğe giden yolda en önemli tercih noktalarından biri olan lise seçimi yönlendirme amaçlı bir kurum olarak hedefimiz,

  • Planlı etkinlikler çerçevesinde, birlikte çalışma ve otokontrol becerisine sahip,
  • Çalışmaktan zevk alan, kendine güvenen, yaratıcı, öz sevgi ve çevresine olan saygısı gelişmiş,
  • Bilgiye nasıl ulaşacağını bilen, bilgiyi doğru kullanan yeniliklere ve gelişime açık,
  • En az iki yabancı dilde yazılı ve sözlü olarak kendini en iyi şekilde ifade edebilen,
  • Uluslararası bir dünya görüşü olan, problem çözücü, yardımsever, uygulamalı bilimlere, sanata, matematiğe önem veren,
  • Ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşlarla işbirliğine gidilerek yürütülen ortak projelerde aktif görev alan bireyler yetiştiren,
  • Bilgiyi doğru kullanan, yeniliğe ve gelişime açık, birikimi ve özgüveni yüksek, nitelikli ve yenilikçi anlayışa sahip başarılı bireyler yetiştirmektir.

  Neden Özel Hisar Akademi Eğitim Kurumu?

  ü  Şehir Merkezinde Konumlandırılmış Yeni Binası

  ü  Yenilenen Sınav Sistemine Uygun Yayınları

  ü  Yabancı Dilde İnteraktif Eğitimi

  ü  Alanında Uzman Öğretmen Kadrosu

  ü  Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli

  ü  Birebir Etütler ve Ek Ders Çalışmaları

  ü  Mentörlük Sistemi ve Etkin Rehberlik Hizmetleri

  ü  Öğrencinin Bütünsel Gelişimi İçin Sosyal, Kültürel ve Sportif Aktiviteleri

  • Anlayarak Hızlı Okuma , Paragraf çözüm Teknikleri , Algoritmik Problem Çözme Dersleri

  Sevgi ve Saygılarımızla, En güncel Uşak haberleri , Uşak haber sitesi olan 64ajans.com yer alır. Güncel Uşak haberleri okumak için web sitemizi takipte kalın. Ayrıca bizlere sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

  nazmi özay reklam

  ATİLA ZEKİ

  KURUCU

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
   Uşak Seramik Sponsorlu Reklam

   En az 10 karakter gerekli


   HIZLI YORUM YAP
   ankara travesti

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.