Uşak Emniyet Müdürlüğü, kaçakçılık suçlarıyla mücadele kapsamında düzenlediği operasyonda, piyasa değeri yaklaşık 1.800.000 TL olan 1.500.000 adet bandrolsüz/kaçak dolu makaron ele geçirdi.
Operasyon, İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirildi. Ekipler, kent merkezinde bir adrese yaptıkları operasyonda, 1.500.000 adet bandrolsüz/kaçak dolu makaron ele geçirdi.
Ele geçirilen makaronlar, yasa dışı yollarla ülkeye sokulduğu ve piyasaya sürülmek üzere olduğu değerlendirildi. Olayla ilgili olarak yakalanan 1 şüpheli şahıs hakkında “5607 Sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa Muhalefet” suçu kapsamında adli işlem başlatıldı.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.