DOLAR 33,0413 0.65%
EURO 36,0249 0.4%
ALTIN 2.559,200,41
BITCOIN 19462531,50%
Uşak
26°

KAPALI

20:45

AKŞAM'A KALAN SÜRE

  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Uşak Seramik Sponsorlu Reklam
  Türk Interpol’ü Mafya Tipi Suç Örgütü Liderlerine Yurt Dışında Da Göz Açtırmıyor
  • 64 Ajans
  • Gündem
  • Bülten
  • Türk Interpol’ü Mafya Tipi Suç Örgütü Liderlerine Yurt Dışında Da Göz Açtırmıyor

  Türk Interpol’ü Mafya Tipi Suç Örgütü Liderlerine Yurt Dışında Da Göz Açtırmıyor

  Türk Interpol’ü Mafya Tipi Suç Örgütü Liderlerine Yurt Dışında Da Göz Açtırmıyor

  ABONE OL
  23 Eylül 2022 00:38
  Türk Interpol’ü Mafya Tipi Suç Örgütü Liderlerine Yurt Dışında Da Göz Açtırmıyor
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL
  Çiftçioğlu Otomotiv Reklam
  Çiftçioğlu Otomotiv Reklam

  Türk Interpol’ü Mafya Tipi Suç Örgütü Liderlerine Yurt Dışında Da Göz Açtırmıyor Türk Polis Teşkilatının Yurt İçinde Mafya Tipi Suç Örgütleri İle Yaptığı Etkin Mücadele, Uluslararası Alanda Da Hız Kesmeden Devam Ediyor. Emniyet Genel Müdürlüğü Interpol- Europol Daire Başkanlığınca Oluşturulan Özel Ekip, Aralarında Thodex Kurucu Faruk Fatih Özer’in De Yer Aldığı 7 Suç Örgütü Firarisinin Bulundukları Ülkelerde Yakalanmasını Sağlarken, Bu Yıl İçerisinde 84 Suçlunun Da Türkiye’ye İade Edilmesini Sağladı.

  Türk Interpol’ü Mafya Tipi Suç Örgütü Liderlerine Yurt Dışında da Göz Açtırmıyor
  Türk Interpol’ü Mafya Tipi Suç Örgütü Liderlerine Yurt Dışında da Göz Açtırmıyor

  Emniyet Genel Müdürlüğü Interpol- Europol Daire Başkanlığı Bünyesinde Oluşturulan Özel Ekip, Yurt Dışına Firar Eden Suç Örgütü Liderleri Ve Suçlulara Yönelik Başarılı Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor. Aralarında Dolandırıcılık, Tehdit, Yağma Ve Mafya Tipi Suç Örgütlenmesi Liderlerlerinin Olduğu Birçok Suçlu Kaçtıkları Ülkelerde Oluşturulan Bu Özel Ekip Sayesinde Yakalanırken, Birçok Suçlu Da Türkiye’ye İade Edildi.

  Özel Ekip Her Adımı Takip Ediyor

  Emniyet Interpol Daire Başkanlığı Bünyesinde Oluşturulan Özel Ekip, Firari Şahısların Yurt Dışındaki Hareketlerini İzleyerek Yerlerini Tespit Ediyor. Daha Sonra İlgili Ülkelerin İnterpol Birimleriyle Yoğun Temas Ve Etkili İşbirliğiyle Bu Suçluların Yakalanması Sağlanıyor.

  Türk Interpol’ü Mafya Tipi Suç Örgütü Liderlerine Yurt Dışında Da Göz Açtırmıyor
  Türk Interpol’ü Mafya Tipi Suç Örgütü Liderlerine Yurt Dışında Da Göz Açtırmıyor

  Bu Şekilde Aralarında Thodex Kurucu Faruk Fatih Özer’in De Bulunduğu 7 Suç Örgütü Firarisinin Bulunduğu Ülkelerde Yakalanarak Türkiye’ye İade Süreci başlatıldı.

  Ayrıca Bu Yıl İçerisinde 84 Suçlu Yargılanmak Üzere Türkiye’ye İade Edildi.

  Yurt Dışında Yakalanan 7 Kişinin İadesi Bekleniyor

  Türk Interpol’ü Tarafından Yurtdışında Yakalanması Sağlanan Ve Yargılanmak Üzere İadesi Beklenen Suç Örgütü Liderleri Arasında; Kripto Para Uygulaması Thodex’in Sahibi Faruk Fatih Özer, Silahlı Saldırı Eylemlerinden Aranan Suç Örgütü Lideri Barış Boyun, Göl Çetesi Lideri Volkan Reçber, Birçok Yaralama, Tehdit, Yağma, İşyerine Zarar Verme, Cinayet Suçlarından Aranan Binali Camgöz, Şirinler Suç Örgütünün Lideri Meks Lakaplı Mehmet Sabri Şirin İle Yağma Ve Cinayet Gibi Birçok Olayın Faili Olarak Aranan Suç Örgütü Lideri Serkan Kurtuluş İle Yardımcısı Lider Camgöz Bulunuyor.

  Thodex Kurucusunun İade Süreci Devam Ediyor

  20 Nisan 2021 Tarihinde Arnavutluk’a Kaçan Ve Hakkında Kırmızı Bülten Çıkartılan Kripto Para Uygulaması Thodex’in Sahibi Faruk Fatih Özer, 30 Ağustos 2022 Tarihinde Arnavutluk’un Flora Şehrinde Yakalandı. Türk Interpol’ü İle Arnavutluk Polis Teşkilatının Etkin İş Birliğinin Ardından Yakalanan Faruk Fatih Özer Şu Anda Arnavutluk’ta Tutuklu Bulunuyor Ve İade Süreci Devam Ediyor.

  Suç örgütü lideri İtalya’da yakalandı

  Türk Interpol’ünün Çalışmaları Sonucunda Gürcistan İnterpol’ü Tarafından Yakalanıp Ardından Gürcistan’da Adli Kontrol İle Serbest Bırakılan Barış Boyun, 3 Ağustos 2022 Tarihinde İtalya’nın Rimini Şehrinde Giriş Yaptığı Otelde Yakalandı. İstanbul’da Birçok Silahlı Saldırı, Mala Zarar Verme Ve Yağma Eylemlerini Gerçekleştiren Barış Boyun, Gürcistan’da Serbest Bırakılmasının Ardından Emniyet Genel Müdürlüğü İnterpol-Europol Daire Başkanlığınca Yapılan Çalışmalar Neticesinde Hakkında Kırmızı Bülten Çıkartılarak, Yakalandığı İtalya’da Tutuklandı. Barış Boyun’un İade Süreci İçin Temaslar Sürüyor.

  Göl Çetesi lideri Volkan Reçber Karadağ’da Tutuklu Bulunuyor

  İstanbul’da Diğer Suç Örgütleri İle Silahlı Çatışmalara Giren Ve Olaylarda Kullandıkları Taşıtların Bulunmaması İçin Göle Atması Nedeniyle Kamuoyunda Göl Çetesi Olarak Bilinen Suç Örgütünün Lideri Volkan Reçber, 30 Temmuz 2022 Tarihinde Türk Interpol’ünün Yoğun Çalışmaları Neticesinde Karadağ Podgoritsa Havalimanı’nda Yakalandı. Romanya’da Yasadışı Silah Bulundurma Suçu İle İlgili Olarak 2021 Ocak Ayında Yargılandığı Davada Volkan Reçber’in Adli Kontrol Kararı İle Serbest Bırakılması Üzerine Türk İnterpol’ü, Elde Ettiği İstihbarat Neticesinde Reçber’in Karadağ’da Yakalanmasını Sağladı. Türkiye’ye İadesi İçin Karadağ’da Tutuklu Bulunan Reçber’in İade Süreci Devam Ediyor.

  Kırmızı bülten çıkarılıp yakalatılması sağlandı

  İzmir’de birçok yaralama, tehdit, yağma, işyerine zarar verme, cinayet suçlarından aranan ve “Deniz” ismiyle de bilinen Binali Camgöz, Emniyet Genel Müdürlüğü Interpol-Europol Daire Başkanlığının çalışmaları sonucunda Karadağ’da yakalandı. Yasadışı yollarla kaçtığı Gürcistan’da sahte kimlik çıkartan ve bu kimlikle Balkan ülkelerine geçtiği belirlenen Camgöz için Türk İnterpol’ü kırmızı bülten çıkartarak 6 Temmuz 2022 tarihinde yakalanmasını sağladı. Camgöz, Türkiye’ye iadesi tamamlanana kadar Karadağ’da tutuklu bulunuyor.

  Şirinler suç örgütü lideri Hollanda’da tutuklatıldı

  Silahlı yağma, cinayet, yaralama olaylarına karışan Şirinler suç örgütünün lideri Meks lakaplı Mehmet Sabri Şirin, Emniyet Genel Müdürlüğü Interpol-Europol Daire Başkanlığınca hakkında çıkartılan kırmızı bültenin ardından Hollanda’nın Limburg bölgesinde yakalandı. Şu an Hollanda’da da tutuklu bulunan Şirin’in iade süreci devam ediyor.

  Suç örgütü lideri ile yardımcısı Arjantin’den iade edilecek

  İzmir’de birçok silahlı saldırı, mala zarar verme, yağma ve cinayet eylemlerini gerçekleştiren ve suç örgütünün lideri olarak aranan Serkan Kurtuluş, Türk Interpol’ünün girişimleri neticesinde 11 Haziran 2020 tarihinde Arjantin’de, örgütteki sağ kolu Lider Camgöz ile birlikte sahte kimliklerle yakalandı. Arjantin’de tutuklu bulunan şahısların Türkiye’ye iade süreci devam ediyor. En güncel Uşak haberleri , Uşak haber sitesi olan 64ajans.com yer alır. Güncel Uşak haberleri okumak için web sitemizi takipte kalın. Ayrıca bizlere sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

  Çiftçioğlu Otomotiv Reklam
   Çiftçioğlu Otomotiv Reklam

   En az 10 karakter gerekli


   HIZLI YORUM YAP
   ankara travesti

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.