Basın meslek ilkeleri doğrultusunda, doğru ve tarafsız gazetecilik anlayışı çerçevesinde kamuoyunu aydınlatan başta değerli gazetecilerimiz olmak üzere tüm basın mensuplarımızın10 Ocak Gazeteciler Günü kutluyor, meslek hayatlarında başarılar diliyorum.
Saygılarımla,
S. Selim Kandemir
Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı
EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.